Ostavinska rasprava ...

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
Ja nešto počeo da čitam sinoć kad sam lego u gaće u krevet zaladelo malo pa mora gaće, leti to nose samo seljaci. E pa sam zaspo odma posle tri strane jer to može samo uz odličnu knjigu. Pre ove knjige znam da je za nesanicu Biblija dušu dala. Zaspeš ko posrnulo jagnje odeš odmah u carstva nebeska probudiš se blažen. I tako posle dugo vremena nadjoh i ovu. Kad sam se probudio knjiga bila malo izgužvana pa sam je turio pod tepis da isprave gosti danas kad dodju. E ali sam razmišljao šta sam pročitao u tu knjigu i nije mi jasno uopšte. Tu piše kako su se dvojica zakrvili oko iste cave iako cava ima više nego nas muškaraca i jedva čekaju jel al ne mogu sve... Sve da je odnos 1:1 opet ne valja za žene. Ili ima problem sa kitom, ili misli da mu je mali pa ne vadi ni za pišanje, ili se napila budala ili došo ovako na forum i jede pogačice, a brate ima nas i lenjih. Ja sam garantovano bio panda u prošlom životu, oblik sam zadržao. E sad nego medjutim, muško kad sebe nabedi da je najzad našo onu pravu to ni nauka ne ume ponajbolje da pojasni. Vidi neko zadebljanje ili oblinu na njoj i to mu je to, dovoljno za ceo život. Ali u knjizi dvojica nabedila sebe oko iste imovine i kao krenuli na dvoboj pištoljima kako mladi kažu na ostavinsku raspravu.

e sad tu ima dosta dilema - šta ako obojica poginu ili obojica promaše ili još gore ako su bili samo na osnovni kurs u streljani može se desi i nju da pogode. E dalje, ko pobedi njega će ona da voli. Ako ga voli navodno zbog pobede onda ga ne voli uopšte - jer njoj ionako svejedno koji će od njih dvojice da je češka, bitno da ima. Dalje, ioanko pentapran svet sa ženama ostaje uskraćn za jednog manje ako sve prodje kako treba. A oet ima i ovi što nešto i neće na žene. Nisam pametan uopšte... Knjiga ima uglavnom oko 280 strana a ja pročitao prve tri i već krenuo u detaljnu analizu.

Jel pametno ovo što ovi rade i jel da da je ona kriva i da treba da dobije javno šibanje na trgu - sigurno joj se neki dopada malo bolje a ona kulira?
Jel ste vi nekad imali ostavinsku raspravu zbog ribe?
Jel to bilo dok ste bili retardirano mladi pa da dokažete i njoj i sebi i drugi da vide pogotvo ako je onaj slabiji
ili ste i dan danas mladi, ono kao večiti mladić i ta sranja?


800px-FrzDuellImBoisDeBoulogneDurand1874.jpg

oko koga li se ova dvojica pobiše? :think:
 
Poslednja izmena:
a ja sam iskustveno naučio da je bolje ne tući se oko mršave
nego uzmeš buciku...

dalje sve ona radi i sredjuje oko fajta...
ti piješ šveps sa ledom a njoj naručiš kad se vrati sa malo modrica, pocepana ponegde ali sa pobedničkim zadovoljstvom...
i kažeš joj da je voliš
:heart:
 
Poslednja izmena:
ali ženske vole kad ih neko brani i čuva
makar folirali verbalno da bi mi recimo za ono što se desilo uradili ovo ili ono ali samo nismo jer eto ona insistirala da prekinemo...

ja volim da se osecam sigurnim uz nekoga,ako bas oces postoji i taj fizicki osecaj sigurnosti da 'muzjak' moze da zastiti i tebe i porodicu,al u oba slucaja smatram da je retardirano da se neko bije ili svadja zbog mene,posebno jer to onda znaci da mi ne veruje ili da je nesiguran.....
pazi mala doza ljubomore je uvek slatka,tipa ja ga klepim po glavi ako se okrene za ribom nekom:lol:
al ako sam ja kokoska kojoj treba konstanto dokazivanje ljubavi kroz ljubomoru i agresiju onda bolje da se zveknem odma...
 
e siroto drvo, dade život za glupu knjigu...

a inace u tim knjigama uglavnom im riba govori da nisu normalni i da to ne rade...a tad je bilo popularno da se to resi sistemom:koto:
danas ces naci suptilnije borbe oko zenke,al opet ko sto rekoh da mi se femka ja bi nju :metla2: i cao zdravo...

- - - - - - - - - -

tukao sam se zbog žemski kao klinja,
kao malo starijem su mi već stavili pištolj na glavu :lol:

:mrgreen:

ovo ozbiljno il se zezas/:D
 
ozbiljno bre!
bilo to davne '94 na jednoj žurci,
ja sam jeo tortu a tip mi je pričao i stavio pištolj na bradu
i rekao da će da me rokne ako nastavim da mu muvam bivšu.
a bila extra riba, ne za poginuti, ali baš baš ebozovna! :mafijas:
 
ozbiljno bre!
bilo to davne '94 na jednoj žurci,
ja sam jeo tortu a tip mi je pričao i stavio pištolj na bradu
i rekao da će da me rokne ako nastavim da mu muvam bivšu.
a bila extra riba, ne za poginuti, ali baš baš ebozovna! :mafijas:
kako se uvek neka sranja dese kad dodje torta na red...presedne mi :lol:

- - - - - - - - - -

a ja sam iskustveno naučio da je bolje ne tući se oko mršave
nego uzmeš buciku...

dalje sve ona radi i sredjuje oko fajta...
ti piješ šveps sa ledom a njoj naručiš kad se vrati sa malo modrica, pocepana ponegde ali sa pobedničkim zadovoljstvom...
i kažeš joj da je voliš
:heart:

volim te :heart:

ti da uzmes pa da pises kratke price i izdas knjigu, si cuo :D
 

Back
Top