Quantcast

Ostavi me cura...

CHERISH

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.810
Ma sta da kazem... Nema nikakve fizicke mane, jako mi se svidja... Upoznasmo se nekako cudno... sasvim slucajno. Sve bi spontano. Isao do grada da se nadjemo, zagubio se... Lako me navodila bez greske da se nadjemo negde. Pritom sam odusevljen kako nije panicar... Sto je retko. I onda se napila, takoreci otkinula... Sta znam. Mada mislim da ju je vise zabolelo to sto sam joj rekao da mi je otvorila oci.
Mozda pije tako 1x godisnje... Ne znam. Samo je rekla da mozemo da se druzimo...

druzenje???hahaha to je gotova stvar

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.414
Nema tu pravila, neki ljudi podnose alkohol i simpaticni su kada popiju,

Ta sam :D

Moram malo da konsterniram trezvenjacku forumsku populaciju :lol: Nikad nisam pala ni povracala od alkohola sem jednom, u Spaniji. Takmicila sam se s Englezom ko moze vise slem tekila da popije (tekila sa sprajtom ili nekim slicnim picem, napuni se visoka casa do pola, stave ti peskiric, ti treba da prekrijes dlanom otvor case, udaris casom o onaj peskiric na sanku da se pice zapenusa, i onda popijes naiskap). Ni primetila nisam da sa pijana, al' mi se islo u wc, ustanem sa stolice, krenem, korak jedan, dva, tri...i mrak. Sledece cega se secam je budjenje u nepoznatom stanu sa mermernim podom, starinskim namestajem...cijem necu da kazem :lol:
A nisam imala ni glavobolju, ni mucninu, ama nista. Nisam vise pila slem tekilu, ali volela bih da nadjem tog Engleza, mamu mu, da ja njega sobalim u nesves' :besan2:

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
Ta sam :D

Moram malo da konsterniram trezvenjacku forumsku populaciju :lol: Nikad nisam pala ni povracala od alkohola sem jednom, u Spaniji. Takmicila sam se s Englezom ko moze vise slem tekila da popije (tekila sa sprajtom ili nekim slicnim picem, napuni se visoka casa do pola, stave ti peskiric, ti treba da prekrijes dlanom otvor case, udaris casom o onaj peskiric na sanku da se pice zapenusa, i onda popijes naiskap). Ni primetila nisam da sa pijana, al' mi se islo u wc, ustanem sa stolice, krenem, korak jedan, dva, tri...i mrak. Sledece cega se secam je budjenje u nepoznatom stanu sa mermernim podom, starinskim namestajem...cijem necu da kazem :lol:
A nisam imala ni glavobolju, ni mucninu, ama nista. Nisam vise pila slem tekilu, ali volela bih da nadjem tog Engleza, mamu mu, da ja njega sobalim u nesves' :besan2:
pravilo broj jedan u zivotu (!): NIKAD se ne takmici u alkoholu sa englezom :eek: piju vise i brze od nas, navuku te da im pratis ritam i onda te dobiju iskustvom i izvezbanom jetrom!

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
Eeee, mici, sad znam za jadac :lol: Lepo bi ja njega u rakia bar, pa u dogovoru sa barmenom, nemu loza meni voda :lol:
Nista ferka, samo na kvarno :mrgreen:
pa missim ja relativno brzo pijem i mogu solidno da popijem, al englezi :eek: kad god izadjem sa jednim drugom, gledam kako se njegova flasa daleko brze prazni od moje, i uvek sam pod nekim nesrecnim pritiskom da pozurim....ne valja to nista, lepo sam priznala coveku da sam pickastija od njega sto se toga tice, i da svako narucuje svoju bocu, nema vise po turama, nou vej pedro!

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.414
pa missim ja relativno brzo pijem i mogu solidno da popijem, al englezi :eek: kad god izadjem sa jednim drugom, gledam kako se njegova flasa daleko brze prazni od moje, i uvek sam pod nekim nesrecnim pritiskom da pozurim....ne valja to nista, lepo sam priznala coveku da sam pickastija od njega sto se toga tice, i da svako narucuje svoju bocu, nema vise po turama, nou vej pedro!

Stvarno piju pa rasturaju...imaju i taj uvrnut smisao za humor, ako su iz malo bolje stojecih porodica stvarno su zanimljivi za druzenje. Ne svidjaju mi se oni iz sljakackih familija, gde god da dodju tu trava ne raste. Pamtim ih kako divljaju u Grckoj na ostrvima odvaljeni od alkohola, bas sam zazirala od njih. A taj iz Spanije je bas delovao kao fin decko, super smo se zezali pre nego sto sam pala u nesves' :lol:

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
Stvarno piju pa rasturaju...imaju i taj uvrnut smisao za humor, ako su iz malo bolje stojecih porodica stvarno su zanimljivi za druzenje. Ne svidjaju mi se oni iz sljakackih familija, gde god da dodju tu trava ne raste. Pamtim ih kako divljaju u Grckoj na ostrvima odvaljeni od alkohola, bas sam zazirala od njih. A taj iz Spanije je bas delovao kao fin decko, super smo se zezali pre nego sto sam pala u nesves' :lol:
da, imaju odlican humor i jeste jako velike klasne razlike su u pitanju....ili su oni svinjoglavi sto mumlaju ne razume ih kad pricaju ni bog otac, ili su pristojni i kul ljudi. al svi dele jednu stvar, a to je ljubav prema alkoholu :lol:

Bratislav_90

Iskusan
Poruka
5.523
pravilo broj jedan u zivotu (!): NIKAD se ne takmici u alkoholu sa englezom :eek: piju vise i brze od nas, navuku te da im pratis ritam i onda te dobiju iskustvom i izvezbanom jetrom!

kakav lame razgovor

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.556

Ja msm da se on super zezao i pošto si ti pala u nesves'...:lol:

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
hir aj gou agen on maaaaaj oooooun :(
daun di ounli roud ajv evr noooooooooooooooun :sad2:
lajk a drifter aj voz born tu vok alooooooooooooooun :rida:
and ajv mejd ap maaj maaaaaaaaajnd (!) :evil:
aaaj ejnt vejsting nou mor taaaaaaaaaaajm :cool:

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.414
Ja msm da se on super zezao i pošto si ti pala u nesves'

Mozda, zapalio je dalje. Za normalnu osobu zezanje sa telom u besvesnom stanju nije ni najmanje privlacno. Ono jes da ima raznoraznih psihopata, no na srecu ni tada ni nikad nisam sa manijacima imala posla. Dosta dobro zapazam, a ni intuicija mi nije losa. I sto je najvaznije pijance cuva the Force. Ziva istina.

Poslednja izmena:
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.