Quantcast

Ostavi me cura...

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.076
pa dovati i obavezno podeli sa sarvasom, a ako nesto ostane, evo pridruzicu se i ja, mada nesto ne ljubim rakiju, al ako je dobra, mogu da probam :zper:

navalila na alkohol ko ti na udaju :lol: al meni izgleda bolje ide nego tebi :sad2:
nego ebes muskarca kojeg ne mos izvesti na pivo. sad bez zayebancije.

pa mozesh da ga izvedesh na sokitj il kiselu?:sad2:
zamisli da ti je dechko lecheni alkoholichar
shta onda?

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
pa mozesh da ga izvedesh na sokitj il kiselu?:sad2:
zamisli da ti je dechko lecheni alkoholichar
shta onda?
ne druzim se sa anonimnim alkoholicarima. samo sa onim otvorenim i iskrenim! :sad2:
al dobro ae nek ti bude..evo ima se moze se, biraj! :zper:
product2.gif

Marlon Brando

Primećen član
Poruka
893
Ma kako ti znas ako ste samo 15 dana u vezi da je ona alkos ili da toliko loche, da li je pila tako i pred tobom?
Ko zna sta je razlog njenog/vaseg prekida...
Mozda se na toj svadbi spandjala sa nekim?
Uteha nek ti bude jer se znate samo 15 dana, odnosno... ste u vezi...
Ako neko kaze da jedva ceka da se uroka, da ne zna za sebe... Svasta tu moze biti. A i ruska je to krv...
Moze biti da joj je vise zasmetalo sto sam joj rekao da mi je oci otvorila(da ne volim cure koje piju) nego to o napijanju.
Moze biti i to, jer se ne javlja nikako.
Da.. uteha u tome i jeste...

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
25.679
i kod nas je zabranjeno :lol:

Pa jeste do 18, te ali je drugacija zakonska praksa. Nase drustvo se drugacije odnosi prema tome, dosta blaze. Znas li da procentualno tamo imas mnogo vise alkoholicara nego kod nas. Jer kod njih je to sve iza vrata, i nema okruzenja da to primeti, i nije kulturno reci nekome: Hej, batice, pocinjes da loces, lepo je, ali uspori.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.