Ostalo mi kod bivseg/bivse..

Samo polako alya.... svi to isto kazhu...ali znash kako je meni rekla jedna starija gospodja "Ne poznajesh ga dovoljno dok sa njim ne pojedesh kilu soli ( u ovom sluchaju,kila soli je vremenski period ;) ) " ..tako da.... nikad ne reci nikad... :)

Sta radite sa stvarima koje ostanu od bivseg partnera koje mu naravno ne vratite tipa cetkica, papuce, neke stvari za po kuci?
Ja majicama u kojima je spavao neko brisem kupatilo :lol: a cetkicama za zube cistim cipele tj obicno su to cizme od antilopa :rumenko:! Mrtva sam ozbiljna :zper::manikir:
Papuce and co, ako nece da dodje po njih, bacim.
Dakle ne mislim ovde na uspomene .. Samo te neke beznacajne sitnice..

Sačuvam ih i vratim prvom prilikom.

ostala mi majica bivseg decka...sad je nosim na spavanju, pogotovo ako idem na neko kampovanje...ne zato sto me nesto vezuje za njega, vec je masa bas kul :)
a kod sadasnjeg imam lom stvari... pantalone, marame, knjige neke, korpu za piknik, otvarac za vino(?!) i ofkors, cetkicu za zube....koju mi je on poklonio kada sam prvi put prenocila kod njega.... :)
ocekivala bih da mi vrati sve to tj. otisla bih da uzmem svoje stvari kada dodje kraj i cao....

joj, setih se jedne totalno bolesne situacije... moju najstariju sestru je ostavio decko..i samo gledam nju i kevu kako uzimaju njegovu duxericu koja je ostala kod sestre i cepaju je onako majstorski... totalno sam se sablaznila... nisam znala da su frikovi al' jjbg, nauci te zivot da se uvek ispostavi da je tvoja porodica felericna... :)

Sta radite sa stvarima koje ostanu od bivseg partnera koje mu naravno ne vratite tipa cetkica, papuce, neke stvari za po kuci?
Ja majicama u kojima je spavao neko brisem kupatilo :lol: a cetkicama za zube cistim cipele tj obicno su to cizme od antilopa :rumenko:! Mrtva sam ozbiljna :zper::manikir:

Dala si mi dobru ideju :zper:

joj, setih se jedne totalno bolesne situacije... moju najstariju sestru je ostavio decko..i samo gledam nju i kevu kako uzimaju njegovu duxericu koja je ostala kod sestre i cepaju je onako majstorski... totalno sam se sablaznila... nisam znala da su frikovi al' jjbg, nauci te zivot da se uvek ispostavi da je tvoja porodica felericna... :)

:eek:

ne seri :eek:

kako ja to nisam videla? :sad2:

Drzim sve njezno i pazljivo spakovano u kartonskoj kutiji na kojoj pise crnim markerom "Bivse, nesretne, tragicne i neostvarene ljubavi". Ima svasta, od garderobe preko knjiga pa do krema, svakakve sminke, policajskih lisica, raznih maski, pa cak i jedan vibrator. :mrgreen:

Kreme i sminku vremenom iskoristim kad izlazim u grad, knjige procitam, robu odnesem u "charity" trgovinu, lisice koristim ako mi provalnik upadne u kucu, a steta baciti vibrator (uredno dezinficiran, naravno) koji ipak cuvam za goste... Klasicne kolor i crno-bijele fotke, dragocjene relikvije i sjetne okamine preddigitalne proslosti drzim u albumu sa ostalim fotkama.

Мени њена, а њој моја златна минђуша (алка)! Ја ову још увек носим, а нико осим мене и не зна да није била моја. Додуше протекло је од те размене доста воде Дунавом и Савом, ал то ми је прво пало на памет!

ma nemoj,
ako su njegove, onda treba on da ih koristi,
a ne da podmeće meni:rtfm:

Сигурно човек мисли да ти лепо стоје!
images

reko da kažem - duša mi je ostala
al pošto nije to pojenta
pa ne znam i nemam neke uspomene
uglavnom zvrje po fiokama i sanduku za krš
ostavljene garderobe i ličnog pribora nema...
fotke spaljujem
i takooo

Back