Ostalo mi kod bivseg/bivse..

Sta radite sa stvarima koje ostanu od bivseg partnera koje mu naravno ne vratite tipa cetkica, papuce, neke stvari za po kuci?
Ja majicama u kojima je spavao neko brisem kupatilo :lol: a cetkicama za zube cistim cipele tj obicno su to cizme od antilopa :rumenko:! Mrtva sam ozbiljna :zper::manikir:
Papuce and co, ako nece da dodje po njih, bacim.
Dakle ne mislim ovde na uspomene .. Samo te neke beznacajne sitnice..

Imam policu u kojoj cuvam sve. Majce, knjige, razne gluposti.. Imam cak i neke karte i dalje tu..
Doduse, ioako nemam duge veze u nekima sam zaista uzivao i naisao na osobe s kojima se danas druzim na drugacijem nivou i koje su mi veoma bitne..
Jednostavno, zao mi je pokopavati sve sta se izdesavalo..

Sadasnja odrzava bonsai moje bivse pa radi nekako :)..

hm...pa,tesko da se mogu pohvaliti da mi je nesto sotalo od njega,pa da ne znam sta cu sa tim,posto covek bese sebicnjak,citaj sebican...Sa druge strane,on bi bolje mogao da odgovori na ovo pitanje,,,Opremljen je od glave do pete,ima svasta i za kucu...jednom recju sve i svasta..pa bi mogao svasta da radi,sa svacim,ako se tako moze reci..posto nema sta mu nije ostalo od mene...pih,sto ne volim lazove,a tek sebicnjake...

kad je kraj, sve uredno popakujem i spremim da ponese sa sobom..
doduse bilo je tu i opiranja..
kao, neka su..kasinje cu..:eek:

nema kasnije - odmah!!!
necu da se saplicem o negativnu energiju!

prvo ocistim polje oko sebe..sve sms pobrisem..ostavim samo mailove koje moram - posao je posao..a i njih u posebnom folderu..
ne zelim da se saplicem o proslost.
za bivsim vrata zatvaram, a nova otvaram..

pre par meseci je ex hteo kod mene da uskladisti svoje zimske gume..kaze - imas vise mesta..:roll:
imam, al ne za tvoje gume :mrgreen:

Ova tema prebacena ovde zbog manjka istih?
Ok, sad cu drugaciji odgovor da dam. Ja nisam nista ostavljala, a kad mi ostane nesto sto mi je potrebno, onda se lepo nadjem sa njim i pokupim svoje stvari. Sto bih se odricala trenerice koja mi je bila ostala kod njega? A neke slike su mi ostale, i to 2 albuma cela ..shmrz..i ...nikad ih nisam dobila natrag, posto moron ne sme da mi odgovori na poruku od kad se ozenio :roll:
A nisam htela da ga muvam, boze sacuvaj, hocu moje slike! Ali eto zena pripretila da ne sme ni rec sa mnom, i on poshtuje..

Ova tema prebacena ovde zbog manjka istih?
Ok, sad cu drugaciji odgovor da dam. Ja nisam nista ostavljala, a kad mi ostane nesto sto mi je potrebno, onda se lepo nadjem sa njim i pokupim svoje stvari. Sto bih se odricala trenerice koja mi je bila ostala kod njega? A neke slike su mi ostale, i to 2 albuma cela ..shmrz..i ...nikad ih nisam dobila natrag, posto moron ne sme da mi odgovori na poruku od kad se ozenio :roll:
A nisam htela da ga muvam, boze sacuvaj, hocu moje slike! Ali eto zena pripretila da ne sme ni rec sa mnom, i on poshtuje..

slike mi ne trebaju..
cak ni njih ne zelim..
prosto - zavrseno, nema sta da gledam fotke..

poslednji put ex sa svojim odneo i moju playlife rolku..
i kad ga je mama pitala cija je rolka on se iscudjavao :eek: - kaze, nema pojma..:roll:
naravno, zena pametna..proslo tek desetak dana od kako smo raskinuli..zvala i pitala jel mi fali nesto u ormaru..
kaze,kad mi je vratila - sto da playlife bacim?

vec tad sam se zapitala da li je ex stvarno pametan onoliko koliko sam ja verovala u to :think:..

slike mi ne trebaju..
cak ni njih ne zelim..
prosto - zavrseno, nema sta da gledam fotke..

poslednji put ex sa svojim odneo i moju playlife rolku..
i kad ga je mama pitala cija je rolka on se iscudjavao :eek: - kaze, nema pojma..:roll:
naravno, zena pametna..proslo tek desetak dana od kako smo raskinuli..zvala i pitala jel mi fali nesto u ormaru..
kaze,kad mi je vratila - sto da playlife bacim?

vec tad sam se zapitala da li je ex stvarno pametan onoliko koliko sam ja verovala u to :think:..

Ma ja zelim ove fotke zbog mene, a ne da gledam njega ili nas i placem :mrgreen:
Nego to su 2 albuma sa mora, a i ja sam lepo ispala na nekim fotkama, sta me briga sto ima tu i njega..mislim, ne boli me nista, ne smeta mi ni da ga vidim ni da ga ne vidim-svejedno mi je potpuno. Samo ne shvatam kako neko moze biti takav retard da mi ne da ono sto je moje jer ne sme da komunicira sa mnom.

Sta radite sa stvarima koje ostanu od bivseg partnera koje mu naravno ne vratite tipa cetkica, papuce, neke stvari za po kuci?
Ja majicama u kojima je spavao neko brisem kupatilo :lol: a cetkicama za zube cistim cipele tj obicno su to cizme od antilopa :rumenko:! Mrtva sam ozbiljna :zper::manikir:
Ја га лепо питам шта да радим с тим. Ако каже – врати (:lol:) ја вратим.
А ако не уредно бацам. Не волим да ми се скупља ђубре по кући. :neutral:

Od bivsih momaka nemam nista osim njihovih poklona... Nijedan od njih mi nije toliko znacio da, kad zaboravi nesto kod mene, pozelim da to tu i ostane, uvek sam ih odmah zvala da dodju po stvari... :telefon:
Ali to nisu bile cetkice i sl, vec stvari tipa duks, cd...
Sada je prica drugacija i ponosna sam vlasnica citave kolekcije majica mog decka koje su mu se omalile i spavam u njima :heart: Prvi put sam se vezala i ne zelim ni da mislim o tome sta bi bilo kad bi bio kraj, ali sumnjam da bih sve to tek tako bacila...

A i ti pokloncici i to... Plisane igracke rado poklonim nekom od mojih malih rodjaka ako im se dopadnu, jer meni nista ne znace i nemam zelju da zagrlim medu kojeg mi je kupio bivsi... Sto se ostalog tice, cuvam cedulje, cestitke i ostale sitnice, ali u kutiji na kojoj pise recycle bin i koju nemam zelju da otvorim, ali mi bude nekako zao da ih posaljem na deponiju, ipak je to jedan period mog zivota, bilo da je u pitanju nedelja ili mesec, a i nisam bas nesto narocito kivna na bivse, rastanci su uglavnom bili ok i sporazumni, tako da na to ne gledam kao da time sto cuvam nisam prebolela :)

Poslednja izmena:

Back