ostali srpski teniseri

Drago mi je sto postoji ova tema...jer su svi u fazonu ana,jelena,novak.......
meni je bas gotivan bozoljac...troicki naravno...zimonjica obozavam...zao mi je sto vemic vise nije u sastavu davis cup reprezentacije...a najmanje mi je gotivan pasanski...
sto se tice teniserki...one su malo slabije...naravno ne mislim na jelenu i anu...ali volim vojislavu lukic...
 
Onog geja?Onog lika sto je godinama bio u fazonu sto sam baja,gledaj igram tenis?Sto je osvojio Oranz Boul i posle nestao?

Znam da ce mnogi reci da preterujem,ali ne volim ga.Pa kad je njegov cale izjavio da ne moze da ga gleda kad pocne da mekece ko magarac protiv Lejtona Hjuita?Coveka koji je na sva usta kudio publiku u Areni? Nikad ga nisam voleo,niti cu.To sto on ima fazone da bi bio primecen,to je za malu decu.
Kako je smesan bio pre dve godien kad je igrao protiv Federera i svaki set menjao boju i okvir naocara...Pozercina.
 
Nesto?Bio bi medju 5 na svetu...Koliko je taj covek nenormalan,ma nema sanse da navijam za nejga,pa nek bude nas koliko hoce.Onaj Simon odigra smesan mec,igraju dva sata dva seta,igraju sporo ko na najgoroj sljaci,Tipsa ne moze da ubaci prvi servis ni da nema mreze...Los mec,aj,da je bio neizvestan,jeste,ali generealno los mec.

P.S.

Svi vi volite Majkl Dzeksona,ali jedan je Srle koji ima sve njegove kasete ;) Da,da,kasete,jel ih se jos neko seca?
 
ja se secam. secam se da sam sa njih igrao i igre na komodoru :lol:
a ispade dobro sto nisam mogao da gledam jankov 2. set i mucenje sa servisom o kome pricate... uvek u takvim situacijama kazem- pa nema veze gledacu ga sledeceg dana ako danas pobedi... a ako izgubi onda jos bolje sto nisam gledao... ali da se drzis te logike uvek- gledao bi samo finala :lol:
a i troicki je cudan... i on protiv najjacih igra extra i onda pukne od nekog no name-a... :-|
 
PA jes,mlad momak..Muci prvo Federera u Japanu,dobije Noleta u Umagu,gnjavi Naala i Davidenka..I onda naidje neki 254 igrac na ATP listi i izbaci ga bez problema.Zasto mislim da je to jos jedan igrac koji igra poput Janka?Kad mu nadodje? :( Mada dok ne budem bio siguran u to,navijacu za njega...
 

Back
Top