Osoba koju najvishe volite?

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.931
Svoju majku. Kada su me svi ostali u životu napuštali, nisu verovali u mene, ostavljali me bolesnu, u najtežim trenucima, kada nisu hteli da slušaju moja obrazloženja, objasnjenja, da me makar saslusaju i stave se u moju kozu, da shvate moj život i sve okolnosti...U trenucima kada mi je očajnički trebala pomoć, razumevanje, nečija ruka i prisustvo, ona je bila tu. Kada su me svi napustili da se borim sa neizborivim, sa neizvešnošću, sa neprospavanim noćima i tugama, ona je bila tu. Kada su me svi napustili jer nisu voleli ono sto sam ja istinski, preosetljiva duša sa nežnom dušom ali jakom voljom i temperamentnim karakterom, ona je bila tu. Kada nisam imala nikoga u životu, jedino sam na nju mogla računati. Kada sam bila okružena svima, koji me vole, jedino je ona bila samnom na analizama , strepela i drhtala. Kada su me svi napustili , oni za koje bih dala ruku u vatru , srce, pluca i oba bubrega da zatreba, jedino je ona bila tu. Znam, ne govorim ti uvek koliko te volim...Jedina si bila tu, kada su me svi napustili. Hvala ti, mama. Volim te. :heart:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.