Osnovno pravo na abortus

Eto , dosli smo do sustine, kolektivizam je ono sto nas drzi sve da smo lopovi, ko nije, budala je, ko ne ume da se dogovori sa kriminalcima kako da se ugradi ili saradjuje, budala je....
Ko ne zna da zivi balkanski na balkanu , budala je..

Ebi i podrzavaj abortus, u vezi teme i ne glumi budalu...

Криминалци су тек тешки и болесни егоцентрици либерални ја па ја , држи их само исти план и рад за организовани криминал.

Не капирате ви овде колективизам и индивидуализам код Срба !

Ne lupetaj molim te. Kao lekar sam svašta viđala.

Уф, уф,... сељака који не може да се договори са другим сељаком, око 0.5м међе , ...какав индивидуализам

Пустите ме тих јефтиних тумачења либералних и колективних политичких филозофија - треба пуно читати !

Маните се другосрбијанских и аутошовинистичких форума

Уф, уф,... сељака који не може да се договори са другим сељаком, око 0.5м међе , ...какав индивидуализам

Пустите ме тих јефтиних тумачења либералних и колективних политичких филозофија - треба пуно читати !

Маните се другосрбијанских и аутошовинистичких форума
Nisam ni na jednom drugom forumu niti podržavam drugosrbijanske i autošovinističke stavove.
Pre nego uvrediš čoveka , prvo ga upoznaj.
Toliko o tvom rasuđivanju.

70 osto žena koje su izvršile abortus u 2020. godini u Srbiji je između 25-35 godine.

Тужно, када су сви ја па ја, онда нема друштвености, а друштвена одговорност је основни елемент колективистичке политичке филозофије.

Жене упадају у атомизирано, деградирано, регресирано друштво - а то је очај !

Бити сам без помоћи, нарочито у мегалополису где си усамљен усред отуђене гомиле

Mjok, Srbi su teski individualci, niko ne moze ni sa kim ...

Kulturologija i antropologija srpske obiчајности 0 бодова...
Ja ne vidim individualce nigde na balkanu , a jos manje u Srbiji..

Znaci tipicna kopija seoskog radim sve kako mi dune, ali uvek gledam da se uvucem drugima...
Da su individualci, razvijali bi percepciju i logiku i nacine razmisljanja, a posto nisu , razvijaju dupeuvlacenje i lukavstva....

Ja ne vidim individualce nigde na balkanu , a jos manje u Srbiji..

Znaci tipicna kopija seoskog radim sve kako mi dune, ali uvek gledam da se uvucem drugima...
Da su individualci, razvijali bi percepciju i logiku i nacine razmisljanja, a posto nisu , razvijaju dupeuvlacenje i lukavstva....

Па шта да ради примитивни индивидуалац, где су зацарили криминалци и егоцентрици ?!?

Простудирај ти те појаве мало боље

Dakle sad dolazimo do novih zabluda...
Da je individualac onaj koji prati kolektivni recept da tera sve po svome na racun trpljenja drugih....

Kolektivni je recept, svi ga se pridrzavaju, ali to je istovremeno shvaceno kao individualizam od strane balkanaca.....bas kao i sto navijac shvata da je on poseduje indetitet jer navija za zvezdu , dok da ne navija ni za koga ne bi posedovao identitet navijaca pa ne bi bio individualac..

Treba više da se radi na edukaciji. Iako je recimo statistički za tu godinu bilo 3 posto žena, devojaka mlađih od 20 godina.
Ja se ne bih usudila ni da primoravam nekog da rodi neželjeno dete. Do toga ne bi ni trebalo da dolazi , samo malo više odgovornosti .

Шта да ради жена индивидуалац усред мегалополиса када остане сама, трудна са 37 година у гарсоњери од 25квм, коју јој је купио отац, продавајући пола сеоског имања !

Мислите о недруштвености о фрагментираности и конфронтираности друштва

Treba više da se radi na edukaciji. Iako je recimo statistički za tu godinu bilo 3 posto žena, devojaka mlađih od 20 godina.
Ja se ne bih usudila ni da primoravam nekog da rodi neželjeno dete. Do toga ne bi ni trebalo da dolazi , samo malo više odgovornosti .
A o cemu je tema?
Ja pojma nemam o cemu pricate....jel to neko promovise da se zabrani abortus?

pa bilo je željeno kroz želju za ljubavnim činom. začet je život. to je svrha želje i lepote ljubavnog čina.

pitanje je slučaja silovanja devojke. kada dete nosi genetski materijal zlikovca. šta uraditi u tom slučaju??? možda dozvoliti abortus u par prvih dana...slično bi se mogli naći i drugi izuzeci.

Back