Osnovno pravo na abortus

Ne,nije na njemu,nego na tebi opet.
Ti treba da "natjeras"njega,ako on nece sam.

Mnogo si dobrodusnija osoba od mene povodom ove teme.

Ne bi mi ni u peti bilo da ga teram. Valjda je njegov posao u toj nekoj vezi da me cuva.

Nisam se saplela na cuvara plaze, prepleli smo neke grane ako smo dosli do kreveta.
A onda preskace trafiku jer valjda treba da ga molim dok se njemu necka ugrozena muskost.

Pisi ti to propalo...da mu je stalo kupio bi pakovanje dobrovoljno. Manje vise, kome je stalo taj se trudi. Ako se ne trudi postoje dve, jednako bljak opcije. Prva je da ga bas briga, a druga da ceni sebe kroz...to, na golo. Obe varijante valja zaobici.

Мени лично је тема тотално незанимљива.

Увод је кретенски, неаналитичан, неисторичан, не позива се на претходну културу и будућу технологију...итд...

Пропаде крстарица од полуписмених јер не умеју да дефинишу тезу или хипотезу

To sam i ja pitao u propj poruci. Valjd aima veze sa NVO i sličnim gadurijama koje lože a ove se primaju.

Породица је главно и централно политиколошко питање, прошлости, садашњости и будућности.

И Пре је било абортуса, данас се претерује, у будућности га неће бити...

Видела сам да има пуно страница па сам мислила да је неко дигао прастару тему а кад оно...
A kad ono jos jedna tema za pljuvanje zena,u sustini.
Doduse,od strane nekoliko visokomoralnih pojedinaca koji daju sebi za pravo da diriguju sude,presudjuju...o tudhem zivotu.
Vec vidjeno.

Back