Osnivanje Srpske stranke prava — a što ne bi moglo?

zbiljaš

Veoma poznat
Poruka
11.935
Osnivanje Srpske stranke prava — a što ne bi moglo?

1779122942473.png

Zastava buduće Kraljevine Srbije

autorska tema

Predlažem osnivanje monarhističke Srpske koja će se zalaže za pravo nas Srba da se od ovog ostatka SFRJ od koga su svi pobegli stvori kraljevina, a šta bi podrazumevalo krunisanje sadašnjeg princa Predraga Jakovljevića od Obrenovića.

1779123597424.png


To bi bila federativna država sastavljena od federalnih jedinica Grada Beograda kao distrikta, Šumadije, Pomoravlja, Zapadne Srbije, Sandžaka, Istočne Srbije, Južne Srbije, Mačve i Posavine, Južnog Banata, Donjeg Srema i Bačke, ali samo ukoliko bi se Vojvođani na referendumu izjasnili da žele da budu deo Kraljevine Srbije koja bi predstavljala diskontinuitet sa Republikom Srbijom kao ostatkom SFRJ.

Svaka federalna jedinica imala bi svoju vladu i parlament, a ovlašćenja savezne vlasti bila bi minimalistička.

Kraljevina Srbija bila bi parlamentarna monarhija, članica Evropske unije i NATO-a.

Grb Kraljevine Srbije bio bi grb Tribalije, pošto smo mi Srbi zapravo Tribali, autohtono stanovništvo ovog prostora, a to je bio i zvaničan grb Kraljevine Srbije pod Habzburzima, naše prve Srpske de fakto nacionalne države:

1779123254658.png
 
Poslednja izmena od moderatora:
Osnivanje SRBIJANSKE STRANKE PRAVA — a što ne bi moglo?

Pogledajte prilog 1901923
Zastava buduće Kraljevine Srbije

autorska tema

Predlažem osnivanje monarhističke SRBIJANSKE STRANKE PRAVA koja će se zalaže za pravo nas SRBIJANACA da se od ovog ostatka SFRJ od koga su svi pobegli stvori kraljevina, a šta bi podrazumevalo krunisanje sadašnjeg princa Predraga Jakovljevića od Obrenovića.

Pogledajte prilog 1901927

To bi bila federativna država sastavljena od federalnih jedinica Grada Beograda kao distrikta, Šumadije, Pomoravlja, Zapadne Srbije, Sandžaka, Istočne Srbije, Južne Srbije, Mačve i Posavine, Južnog Banata, Donjeg Srema i Bačke, ali samo ukoliko bi se Vojvođani na referendumu izjasnili da žele da budu deo Kraljevine Srbije koja bi predstavljala diskontinuitet sa Republikom Srbijom kao ostatkom SFRJ.

Svaka federalna jedinica imala bi svoju vladu i parlament, a ovlašćenja savezne vlasti bila bi minimalistička.

Kraljevina Srbija bila bi parlamentarna monarhija, članica Evropske unije i NATO-a.

Grb Kraljevine Srbije bio bi grb Tribalije, pošto smo mi SRBIJANCI zapravo Tribali, autohtono stanovništvo ovog prostora, a to je bio i zvaničan grb Kraljevine Srbije pod Habzburzima, naše prve SRBIJANSKE de fakto nacionalne države:

Pogledajte prilog 1901925
ЗБИЉА се залажеш за то што си написао? :)
 
Osnivanje Srpske stranke prava — a što ne bi moglo?

Pogledajte prilog 1901923
Zastava buduće Kraljevine Srbije

autorska tema

Predlažem osnivanje monarhističke Srpske koja će se zalaže za pravo nas Srba da se od ovog ostatka SFRJ od koga su svi pobegli stvori kraljevina, a šta bi podrazumevalo krunisanje sadašnjeg princa Predraga Jakovljevića od Obrenovića.

Pogledajte prilog 1901927

To bi bila federativna država sastavljena od federalnih jedinica Grada Beograda kao distrikta, Šumadije, Pomoravlja, Zapadne Srbije, Sandžaka, Istočne Srbije, Južne Srbije, Mačve i Posavine, Južnog Banata, Donjeg Srema i Bačke, ali samo ukoliko bi se Vojvođani na referendumu izjasnili da žele da budu deo Kraljevine Srbije koja bi predstavljala diskontinuitet sa Republikom Srbijom kao ostatkom SFRJ.

Svaka federalna jedinica imala bi svoju vladu i parlament, a ovlašćenja savezne vlasti bila bi minimalistička.

Kraljevina Srbija bila bi parlamentarna monarhija, članica Evropske unije i NATO-a.

Grb Kraljevine Srbije bio bi grb Tribalije, pošto smo mi Srbi zapravo Tribali, autohtono stanovništvo ovog prostora, a to je bio i zvaničan grb Kraljevine Srbije pod Habzburzima, naše prve Srpske de fakto nacionalne države:

Pogledajte prilog 1901925
Da.zelim! Pod uslovom da sve bude pod apsolutnom kontrolom ljudi koji su rodjeni na tim teritorijama unazad minimum sto godina i da se zvanicni dijalekt promeni u dva najbrojnija-prizrensko timocki i kosovsko resavski.
 
Комша парво направио тему "Србијанска странка права" и у теми и у првом посту,

чисто као контру суседној причи о Србијанцима,

а онда му се из других разлога свидела тема, кад је видео шта је направио, па је решио да затражи од модерације да из Србијанска странка права, промени у Српска странка права и наслов и први пост, како би, уместо досадне теме о "србијанцима", направио поређење са Хрватима и странком "права".
 
Комша парво направио тему "Србијанска странка права" и у теми и у првом посту,

чисто као контру суседној причи о Србијанцима,

а онда му се из других разлога свидела тема, кад је видео шта је направио, па је решио да затражи од модерације да из Србијанска странка права, промени у Српска странка права и наслов и први пост, како би, уместо досадне теме о "србијанцима", направио поређење са Хрватима и странком "права".
Nemoj da lažeš. To je moderacija sama promenila jer VAMA IZBEGLICAMA smeta izraz SRBIJANSKI.
 
Osnivanje Srpske stranke prava — a što ne bi moglo?

Pogledajte prilog 1901923
Zastava buduće Kraljevine Srbije

autorska tema

Predlažem osnivanje monarhističke Srpske koja će se zalaže za pravo nas Srba da se od ovog ostatka SFRJ od koga su svi pobegli stvori kraljevina, a šta bi podrazumevalo krunisanje sadašnjeg princa Predraga Jakovljevića od Obrenovića.

Pogledajte prilog 1901927

To bi bila federativna država sastavljena od federalnih jedinica Grada Beograda kao distrikta, Šumadije, Pomoravlja, Zapadne Srbije, Sandžaka, Istočne Srbije, Južne Srbije, Mačve i Posavine, Južnog Banata, Donjeg Srema i Bačke, ali samo ukoliko bi se Vojvođani na referendumu izjasnili da žele da budu deo Kraljevine Srbije koja bi predstavljala diskontinuitet sa Republikom Srbijom kao ostatkom SFRJ.

Svaka federalna jedinica imala bi svoju vladu i parlament, a ovlašćenja savezne vlasti bila bi minimalistička.

Kraljevina Srbija bila bi parlamentarna monarhija, članica Evropske unije i NATO-a.

Grb Kraljevine Srbije bio bi grb Tribalije, pošto smo mi Srbi zapravo Tribali, autohtono stanovništvo ovog prostora, a to je bio i zvaničan grb Kraljevine Srbije pod Habzburzima, naše prve Srpske de fakto nacionalne države:

Pogledajte prilog 1901925
Ne, ne volim monarhiju. Republika je sasvim ok, samo da se ukine glasanje za predsednika i da se oduzmu sva ovlašćenja predsedniku.
 

Back
Top