Quantcast

Osnivanje male verske zajednice

Poruka
8.529
Poštovani gospodine i brate ! Pitanje "Osnivanje male verske zajednice" shvatih kao tvoje interesovanje pravne prirode,ali ne i suštinske da bi htio da osnuješ neku novu "vjeru".Ako to hoćeš, poslušaj savjet jednog " brata u Hristu". Bog je jedina i bezgranična ljubav za sve ljude ma koje konfesije oni bili! Bog je bezgraničan u prostoru i vremenu, a mi smo mali i sitni ljudi koji Mu služimo svojim životima i djelima.Ako istinski osjećaš ljubav prema Bogu onda Mu služi u vjeri koju si od svoga oca i majke nasledio. Tu ćeš se najviše dokazati i ne traži neku novu "vjersku zajednicu". Služi iskreno i odano svome Bogu na način kako ti je ostalo od tvojih bližnjih i predaka tvojih! Te male vjerske zajednice su samo bježanje od Boga, a ne i iskreno poštovanje "božije riječi" koje prenose zvanične i od Boga blagoslovene vjerske zajednice. Zato brate i gospodine, poštuj vjeru oca svog i to ti je pravi put ka "tvorcu neba i zemlje"!

Veru oca i majke? sta ako ona nije prava npr. ako su nekome roditelji jehovini svedoci koji su nepotpuni? obrazlozi! zar ne pise da nije dostojan onaj koji se ne odrekne oca majke zbog vere?
Eto ja u malim verskim zajednicama cujem vise o Bogu i priblizio sam se Bogu vise nego oni u pravoslavnoj crkvi. pisao sam vec zasto i kako na nekim temama ovde a mozda i na ovoj

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.