Quantcast

Osnivanje male verske zajednice

kanarinka

Elita
Poruka
16.443
Ok ..ali pozuri sa time ..jer nemate jos puno vremena.Bog ce doci uskoro ..zato idi varaj brzo i cekaj Bozju kaznu za lazno svedocenje i spiritizam ..Bog to posebno voli lol :) haha

Sotoni i ovom pokvarenom svetu ostalo je jos vrlo malo vremena za varanje ljudi...

Vi uzivajte u toj vasoj laznoj sigurnosti..da Bog nece doci ..to je i cilj Sototne da vi verujete tako lol

Lepo vas je obradio ..spremni ste za put u unistenje..kada nastane Dan suda

I nemojte kriviti Boga..sami ste izabrali vas put ..posto put Boziji necete ..eto vam ga put Sotone u propast :)

JOJ SVA SE TRESEM!:sad2::sad2::sad2:Nek si ti ispravan i sretan sto ces sa besmrtnom ziveti u vecnosti! Pa da l ima vece nagrade od toga!?:rotf:

dive

Legenda
Poruka
60.532
ja zivim u svojoj kuci..i za zivot na toj adresi uredno placam sve dazbine..
ako nesto hocu da kupim odem u radnju gde se to prodaje..ima i mlm trgovaca u poslednje vreme, pa kad mi se ponude sa prezentacijom svojih proizvoda, da me impresioniraju kako samo njihov usisivac usisava do mere da posle toga zbog sterilnog vazduha garant moji ukucani dobijaju alergiju i astmu cim izadju napolje, kako samo njihova dzezva moze tako da zagreje vodu i kako samo njihova vera moze da me spasi od ovozemaljske propasti - ja se kulturno zahvalim..
ja volim svoj usisivac koji selektivno usisava..pokupi sta vidim, a grinjice mi ostavi da zivimo u simbiozi, ja volim svoju dzezvicu iz koje kafa ima poseban smek, i ja volim svoju veru jer mi je dala stabilnost da sa onim sto sam prozivela u svojim godinama stojim cvrsto na nogama..i to prenosim svom detetu..i ne trebaju mi ni novi usisivaci, ni nove dzezvice, ni nove verice..
trgovci usisivacima i posudjem odmah shvate, lepo se zahvale, ne navaljuju i odu dalje..
samo trgovci verom nastavljaju da nasrcu..do granice da se osecam uznemireno u svom dvoristu..i onda kao argument potegnem svog cuvara..
jesam li zato nekulturna?
a na ogradi lepo stoji tabla na kojoj je izgraviran pas i pise - ulazite na sopstvenu odgovornost..

tetragramaton

Iskusan
Banovan
Poruka
5.839
A da budes partnerska crkva nekoj crkvi iz USA ovde? Kao misijska staica. Mada, realno govoreci isplativije je kada te finansiraju Finci, Svedjani, Norvezani ili Australijanci nego Ameri. Ali ovo ozbiljno govorim posto znam kako pojedinciprolaze.

Daj i meni navataj nekog stranca....nemoj da si škrt. :(
Ja sam probao sam, čak sam došao i do grofice Von Riche....ali avaj....opanjkaše me da nisam "osvećen Svetim Duhom"....da sam "plaćenik"....da nisam iskren....da me treba još bolje "presvedočiti"....da se treba moliti za mene i staviti me pod direkti uticaj Sv.Duha...pa možda bidne nešto od mene......:rida:
Sve je to bilo u cilju da ona ide preko "Tabite"..........i tako........ne bi ništa od mog business-a :(........jer misliše ljudi da sam ja prosti balkanac koji nezna engleski...pa su me pljuvali na engleskom.........u mom prisustvu..........a ja sam ipak prosto-prošireni balkanac.........pa sam pozvao groficu na stranu........i na srednjem nivou engleskog objasnio ženi da se oni bave prodajom (tj. udajom) mladih ciganki za bogate Rome u Nemačkoj.....da preko verske organizacije samo vade papire.......kažem joj gde to može da proveri.......žena mi zahvali i ode. Ne bi biznisa meni.... ali ni njima......:evil:

Poslednja izmena:

gospodarica

Domaćin
Poruka
4.421
ako nesto hocu da kupim odem u radnju gde se to prodaje..ima i mlm trgovaca u poslednje vreme, pa kad mi se ponude sa prezentacijom svojih proizvoda, da me impresioniraju kako samo njihov usisivac usisava do mere da posle toga zbog sterilnog vazduha garant moji ukucani dobijaju alergiju i astmu cim izadju napolje, kako samo njihova dzezva moze tako da zagreje vodu i kako samo njihova vera moze da me spasi od ovozemaljske propasti - ja se kulturno zahvalim..
ja volim svoj usisivac koji selektivno usisava..pokupi sta vidim, a grinjice mi ostavi da zivimo u simbiozi, ja volim svoju dzezvicu iz koje kafa ima poseban smek, i ja volim svoju veru jer mi je dala stabilnost da sa onim sto sam prozivela u svojim godinama stojim cvrsto na nogama..i to prenosim svom detetu..i ne trebaju mi ni novi usisivaci, ni nove dzezvice, ni nove verice..
trgovci usisivacima i posudjem odmah shvate, lepo se zahvale, ne navaljuju i odu dalje..
samo trgovci verom nastavljaju da nasrcu..do granice da se osecam uznemireno u svom dvoristu..i onda kao argument potegnem svog cuvara..
a na ogradi lepo stoji tabla na kojoj je izgraviran pas i pise - ulazite na sopstvenu odgovornost..

naravno da nisi ;)

tetragramaton

Iskusan
Banovan
Poruka
5.839

Bolje da si ugravirala svoju sliku i napisala "Čuvaj ljuta gazdarica ujeda!!!" :hahaha:

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.611
Е, стварно није у реду.
Хајде неки "агресивни" верник и мене да посети да ме убеђује у нешто, мени никада у животу нису закуцали на врата, осећам се мало непријатно без тог искуства.
Могу и две вернице, ма и распуштенице, не правим питање....

dive

Legenda
Poruka
60.532
Е, стварно није у реду.
Хајде неки "агресивни" верник и мене да посети да ме убеђује у нешто, мени никада у животу нису закуцали на врата, осећам се мало непријатно без тог искуства.

da si video ove dve, ne bi zeleo njihovo ubedjivanje..

besmrtna

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.535
Е, стварно није у реду.

Lazu :aha:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.