Osnivačka skupština MAČISTIČKOG pokreta!

cpku

Zainteresovan član
Poruka
418
1. Predlažem osnivanje Mačističkog pokreta koji bi se na ovom forumu, a kasnije i šire, borio za prava mučkaraca
2. U osnivačkoj skupštini mogu da učestvuju svi muškarci i sve žene koje se tako osećaju :lol:
3. Na prvoj (t.j. ovoj) skupštini će se od predloga prisutnih formirati MANIFEST MAČISTIČKOG POKRETA koji će se kasnije javno publikovati sa ciljem širenja pokreta
4. Od ovog trenutka izvolite izneti predloge u vezi manifesta: na čemu insistiramo, za šta se borimo, kojim metodama, šta branimo, šta napadamo, šta proglašavamo...
 
sassa:
Keeper:
Sudija:
Sve zene u VSCG.

a muskarce da kuvaju i peru ves ?????
je8i ga, obrni okreni, muskarci naje8u ..... 8)

e, ljudi, ja cu ostati neutralan ........
al' navijam za zene, sta ces.
muskarci, mozemo mi biti super-ortaci, ali .... 8)
Za razliku od mene nikakav maco nisi. :evil:

... i srecan sam zbog toga :wink: ...
nikad necu reci da sam muskarac, reci cu da sam chovek. 8)
 
Keeper:
Sudija:
Sve zene u VSCG.

a muskarce da kuvaju i peru ves ?????
je8i ga, obrni okreni, muskarci naje8u ..... 8)

e, ljudi, ja cu ostati neutralan ........
al' navijam za zene, sta ces.
muskarci, mozemo mi biti super-ortaci, ali .... 8)

Alo, momak - ne smes da dozvolis da ti padne moral :!: Razmisljaj malo: cemu 5000god muske ceivilizacije :?: Jesmo imali Ajnstajna da nam da cepanje atoma? Jesmo imali Teslu da nam da struju? Jesmo :!: A jel znas sta to znaci :?: Da ne moramo vise da peremo ves i kuvamo i sve ostalo :!: Sigurno se pitas kako :?: Pa jednostavno :idea: : toliki muskarci koji su pali pre nas na putu slave ostavili su nam masinu za ves, masinu za sudove, mikrotalasnu rernu, automat za kafu, brzu hranu (pljeskavice), jos brzu hranu (pekara - svaki ozbiljan macan ce da se potrudi da svojim drugovima olaksa i otvorice pekaru u svom kraju), video rekordere i divix, i jos mnogo toga :!:

Dakle ljudi dajte konstruktivne predloge oko manifesta. :?:
 
JOVANA77:
sassa:
fizio:
MOC MUSKARCIMA!!!! :lol: :lol:
Jovana,gazdarice i ostala zenka bando,sta ce te ako se mi udruzimo.Ko se sa nama zakaci... 8)

oboricemo vlast. ali bukvalno..................

Jao Jovana, da znas samo - pojedinacno - mi smo mozda slabi, ali kad se udruzimo pa kad formiramo sos telefone za pomoc muskarcima kojima zene ne daju da idu na utakmice, pa kad formiramo spec ogranak muskarci u crnom koji ce se nalivati pivom ispred prodavnica, pa kad... e onda cete videti da sa nama nema zezanja, i da ono vase sestrinstvo na metli ne vredi ni po lule duvana :D
 

Back
Top