1. Predlažem osnivanje Mačističkog pokreta koji bi se na ovom forumu, a kasnije i šire, borio za prava mučkaraca
2. U osnivačkoj skupštini mogu da učestvuju svi muškarci i sve žene koje se tako osećaju
3. Na prvoj (t.j. ovoj) skupštini će se od predloga prisutnih formirati MANIFEST MAČISTIČKOG POKRETA koji će se kasnije javno publikovati sa ciljem širenja pokreta
4. Od ovog trenutka izvolite izneti predloge u vezi manifesta: na čemu insistiramo, za šta se borimo, kojim metodama, šta branimo, šta napadamo, šta proglašavamo...
2. U osnivačkoj skupštini mogu da učestvuju svi muškarci i sve žene koje se tako osećaju
3. Na prvoj (t.j. ovoj) skupštini će se od predloga prisutnih formirati MANIFEST MAČISTIČKOG POKRETA koji će se kasnije javno publikovati sa ciljem širenja pokreta
4. Od ovog trenutka izvolite izneti predloge u vezi manifesta: na čemu insistiramo, za šta se borimo, kojim metodama, šta branimo, šta napadamo, šta proglašavamo...


Jesmo imali Ajnstajna da nam da cepanje atoma? Jesmo imali Teslu da nam da struju? Jesmo
: toliki muskarci koji su pali pre nas na putu slave ostavili su nam masinu za ves, masinu za sudove, mikrotalasnu rernu, automat za kafu, brzu hranu (pljeskavice), jos brzu hranu (pekara - svaki ozbiljan macan ce da se potrudi da svojim drugovima olaksa i otvorice pekaru u svom kraju), video rekordere i divix, i jos mnogo toga