Оснивача Викиликса и даље у амбасади Еквадора!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
У којој се налази већ шест месеци на основу предлога председника Еквадора да Шведска испита Асанжа
у амбасади Еквадора због оптужбе за силовање , Шведска је одбила да га испита и да дође у амбасаду .

Председник Еквадора још увек није донео одлуку о азилу који може да му се додели .Председник Еквадора
је рекао да ће Асанж добити азили у случају да се ове оптужбе испитају у амбасади и ако нису тачне
жели да га спасе изручења Америци .Америци која је цело време покровитељ целе фарсе .

Његова мајка је отпутовала на Еквадор да моли за свога сина ,у Еквадору влада велика подршка народа
да се Асанж ослободи чак има доста плаката Асанжа са лепком преко уста у виду Америчке заставе.

Чита Америка

ajao ala si naivna.

pa ti stvarno mislis da prosecnog amerikanca zanima sta se desava u nekom trecem svetu? mislis da prosecan amerikanac uopste zna gde je Ekvador ili neka zemlja u aziji o kojoj pise wikiliks? i da ga eventalno zanima sta je ambasada izvestila o prljavom vesu nekog lokalnog politicara u Srbiji ili recimo Uzbekistanu? mda....

Осим тога ко зна ако је тако добар хакер које све информације има .Искрено ме зачудило као неко успе да дође до података строго поверљивих
из Америке .Знам да је био један случај неке деце која су хаковала ја мислим поврељиве податке Америчке службе , снимљен је филм о томе,
и не могу да се сетим да ли их је неко пријавио или су их провалили али обзиром да су били малолетни и Американци нису кривично гоњени.

Него су заузврат радили за службу и вероватно улазили у системе других држава али то је било давно

Осим тога ко зна ако је тако добар хакер које све информације има .Искрено ме зачудило као неко успе да дође до података строго поверљивих
из Америке .Знам да је био један случај неке деце која су хаковала ја мислим поврељиве податке Америчке службе , снимљен је филм о томе,
и не могу да се сетим да ли их је неко пријавио или су их провалили али обзиром да су били малолетни и Американци нису кривично гоњени.

Него су заузврат радили за службу и вероватно улазили у системе других држава али то је било давно

neki vojnik koji je imao pristup tome na raucnarima u ambasadi prekopirao na cd i poslao mu.

ajao ala si naivna.

pa ti stvarno mislis da prosecnog amerikanca zanima sta se desava u nekom trecem svetu? mislis da prosecan amerikanac uopste zna gde je Ekvador ili neka zemlja u aziji o kojoj pise wikiliks? i da ga eventalno zanima sta je ambasada izvestila o prljavom vesu nekog lokalnog politicara u Srbiji ili recimo Uzbekistanu? mda....

Nije rec o prosecnom Amerikancu ,vec o sluzbenicima u raznim organizacijama

ajao ala si naivna.

Па Еквадор им је укинуо Амерчку војну базу на територији Еквадора када су се Американци бунили и тражили да се нагоде .
Председник Еквадора им је рекао:" Нагодба је врло могућа само ви нама дозволите да имамо своју војну базу у Мајамију"

Па Еквадор им је укинуо Амерчку војну базу на територији Еквадора када су се Американци бунили и тражили да се нагоде .
Председник Еквадора им је рекао:" Нагодба је врло могућа само ви нама дозволите да имамо своју војну базу у Мајамију"
:hahaha::hahaha: E kad bi mi imali nekog takvog politicara

А шта ће тек да буде овом што је писао

neznam

mislim da ce dati azil asanzu na kraju, ako nece Ekvador, dace neko drugi. da je bio pametniji, otisao bi u kinesku ambasadu. to bi za kineze bio bingo, taman da stave ravnotezu prema disidentima kojima vasington i evropa daju azil. i njemu dobro a i njima. ekvador je trecerazredna zemlja suplja iznutra nema snagu da se odupre amerikancima. uostalom, asanz uvek moze da dobije neki suplement uz kafu i caj...

:hahaha::hahaha: E kad bi mi imali nekog takvog politicara

Он је ја мислим и амбасадоре Америчке протерао јер су му се мешали у државу и дао до знања , да свако ко се буде мешао у држвани однос нема своје место у Еквадору

neznam

mislim da ce dati azil asanzu na kraju, ako nece Ekvador, dace neko drugi. da je bio pametniji, otisao bi u kinesku ambasadu. to bi za kineze bio bingo, taman da stave ravnotezu prema disidentima kojima vasington i evropa daju azil. i njemu bobro a i njima. ekvador je trecerazredna zemlja suplja iznutra nema snagu da se odupre amerikancima. uostalom, asanz uvek moze da dobije neki suplement uz kafu i caj...

Па ти немаш појма шта је Еквадор од доласка новог председника 2009

Back