Osmeh na lice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
00039101.jpg




00039088.jpg
 
"Family. Religion. Friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. When opportunity knocks, you don't want to be driving to a maternity hospital or sitting in some phony-baloney church. Or synagogue."
MrBurns
 
mister brns x)

najjache je ono kad prechasni Lavdzhoj udari kolima Homera i na sudu dosude da njegova crkva mora da mu plati odshtetu od milion dolara; ustaje Lavdzhoj i kazhe "your honor, please, we don't have that kind of money, were are not a synagoge" xD

jew jokes rock..
 
Vec sam ih kucao u jednoj kafani, al ajd i ovde da ih stavim...


1. Zasto je Mojsije vodio Jevreje kroz pustinju? - Bilo ga blam da ih vodi kroz grad.

2. Sta se desi kad Jevrej sa erekcijom krene prema zidu? - Razbije nos.

3. Zasto Jevreji imaju velike noseve? - Zato sto je vazduh besplatan.

4. How do you say "Fu*k you" in Jewish? - Trust me.

5. Did you hear about the Jewish Santa Claus? He comes down the chimney, wakes the children and says, "Hey kids, do you want to buy some toys?"
 
Mali Perica pita oca da mu kupi bicikl. Otac kaže

- "Hoću, ali samo ako skratiš tu glupavu dugu kosu koju ti je majka dozvolila, izgledaš kao curica."
- "Ali tata.... pa i Isus je imao dugu kosu..."
- "Pa da, ali zato nije imao bicikl."
 
Vozio se pop autom i naide na mrtvog magarca , pa zovne policiju i kaže:
-Ovde pop Radojica. imate jedno mrtvo magare na putu , pa sam hteo da ga
maknete da se ne bi neko slupao....
A policajac hteo da se našali pa kaže:
- A pope jesi li mu ocitao molitvu?
- Nisam, sad cu , nego hteo sam prvo rodbini da javim!
 
Ricky je genije, obožavam njegov engleski humor. Što bi rekao Chris Rock - "ja moram da se derem da bi me ljudi uopšte primetili, a Ricky to samo prosipa tiho iz rukava, na onaj njegov suptilan engleski način...."
 
15700385794217940125916.jpg


26259376013857940125916.jpg


25085368608922940125916.jpg


Edit:
I imageshack je podlegao pretnjama muslimana... Evo ponovo slike koja je obrisana jer se neko zalio da mu vredja verska osecanja:
 

Prilozi

  • O.jpg
    O.jpg
    37,8 KB · Pregleda: 22
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top