Osecam se povredjeno

ima jedan klinac...stariji od mene ali cak i pored mene je klinac...
i ponasa se k'o da su sve devojke sponzoruse...
poceli da se dopisujemo preko krstarice, davno...pre skoro 3-4meseca...
i onako sve iskreno itd...ionako se nikad necemo upoznati....on mene pita bas ovo pitanje...
i ja sam mu rekla da je on gnjida koja ne moze ni u vasku da se pretvori...metafora za petra pana...dr. recima - ustvari se boji promene...
a i pored ovog mislim da treba da promeni drustvo...

je l' ovo tvoj slucaj sinnke?
 
jeele:
ima jedan klinac...stariji od mene ali cak i pored mene je klinac...
i ponasa se k'o da su sve devojke sponzoruse...
poceli da se dopisujemo preko krstarice, davno...pre skoro 3-4meseca...
i onako sve iskreno itd...ionako se nikad necemo upoznati....on mene pita bas ovo pitanje...
i ja sam mu rekla da je on gnjida koja ne moze ni u vasku da se pretvori...metafora za petra pana...dr. recima - ustvari se boji promene...
a i pored ovog mislim da treba da promeni drustvo...

je l' ovo tvoj slucaj sinnke?


Nije. Nase su sve konzervativne, osim ako nisi bogat onda da prvo vece.
 
sinnke:
Problem je u tome sto im svima nudim ljubav a one nece :?: :-( . Hoce samo sex. Jer kazu kad osetim da su se u mene zaljubile i ja u njih da losije *****. I meni se cini da je tako. A ja bi radje da losije ***** ali da volim, a one to nece. I ne znam sta mi je ciniti.

aaaaaaaaa :-( :lol:

Ahahahahahahaha...al sam se smejala...kako nisam ranije videla ovo...nego sreco,a koliko ti stvarno imas godina?15? :twisted: :D
 
sinnke:
Pa sve zene me gledaju kroz moju kitu i nacin na koji je upotrebljavam. Znam da je to lepo i da mi imponuje, ali ipak imam osecanja koja bi podelio s njima. Ja bi da volim a one samo na seks misle.

Zelim si stalno da mi se desi ljubav. Seks mi je dosadio. Jako je tesko biti u mojoj situaciji.

Cak bi pristao da samo volim, i da nema seksa.
Kakiš, kakiš! Prvo, nije valjda da šetaš go pa te sve gledaju kroz kitu.
Drugo, ko te tera da brzo legneš sa njima?
Treće, ne leži brzo, nego, ako imaš druge kvalitete njih exponiraj, a posle mesec dana tek u krevet. Pa kad ti još vide kitu, pa osete da šta radiš sa dotičnom, ima da odlepe, a i ti!!!!!!!
 

Back
Top