Osecam se povredjeno

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
U ebote poceli i geniji da svracaju medju nas obicne smrtnike.
a108.gif

bojna

Zainteresovan član
Poruka
236
ti se mozda zezas .ali meni se to stalnodesava . volim da se upoznajem s ljudima ,a svi hoce isto,samo on vise neznam sta hoce,stalno se drukcije ponasa. svesna sam da uopste nismo par. ja imam kompleks psihicke vrednosti na kome bi trebalo da poradim,a i bas mislim da mu smeta i spoljasnji izgled,

nego ako se u nekog zaljubis sta ti pravi problem sex vise ce te se zbliziti.

alexb

Zainteresovan član
Poruka
311
sinnke:
Malo je izvan teme.

Gledaj. Malo krivo mislis. Nije stvar samo dobro izgledati a nemati dar da neku navedes na sex. Dobar izgled je samo jedna blaga prednost.
Zene padaju na spiku. Kombinacija erotske i nezne price.

A ti koji dobro izgledaju, dodju ko kenguri u kafic i samo zuje ko telad, takvi se nasamaraju desanke do iznemoglosti.

Isto vazi i za zene. Nije samo namazati se ratnim bojama i izbaciti guzicu. Treba imati osmeh. Znati kome uputiti i na koji nacin. Treba imati pogled koji nesto govori.

Samo kod nas je problem sto smo zadrte seljacine, pa se takve stvari ne vidjaju.

Jbga kad se to ne uci u stali.
Dobro rečeno! :) Svaka čast!

sinnke:
Jel sam ti drazi sad? Jel bi me volela ako je ikako moguce? Ako bi bila samnom bio bi dobar prema tebi. Kad se oblacis pridrzao bi ti kaput, kad ides sesti podmetnuo bi ti stolicu sve bi ti bilo smaragdno samnom... kao u carobnjaku iz oza.
Uhhhh što volim ovo da pročitam... Iako je najveća šarena laža (s' obzirom ko je pisao)! Ali lijepo je pročitati...

sinnke:
Samnom sve hoce samo sex, a ja bi da volim, volim... Zasto sam tretiran kao seksualni objekat?

Jel se i vama to desava? Ja sam zaljubljive prirode i to mi jako smeta. Jel imate kakav savet?
A tek ovo!!!!! Slatko sam se nasmijala!!!! :) :) :) :)

bikica

Početnik
Poruka
22
sinnke:
Pa sve zene me gledaju kroz moju kitu i nacin na koji je upotrebljavam. Znam da je to lepo i da mi imponuje, ali ipak imam osecanja koja bi podelio s njima. Ja bi da volim a one samo na seks misle.

Zelim si stalno da mi se desi ljubav. Seks mi je dosadio. Jako je tesko biti u mojoj situaciji.

Cak bi
pristao da samo volim, i da nema seksa.
pa ti si bas u problemu,,,,

shadowBG

Zainteresovan član
Poruka
101
sinnke:
Pa sve zene me gledaju kroz moju kitu i nacin na koji je upotrebljavam. Znam da je to lepo i da mi imponuje, ali ipak imam osecanja koja bi podelio s njima. Ja bi da volim a one samo na seks misle.

Zelim si stalno da mi se desi ljubav. Seks mi je dosadio. Jako je tesko biti u mojoj situaciji.

Cak bi pristao da samo volim, i da nema seksa.

vrlo prosto....lose ti je zensko drustvo....

kreci se u boljem drustvu

heli84

Zainteresovan član
Poruka
489
sinnke:
Samnom sve hoce samo sex, a ja bi da volim, volim... Zasto sam tretiran kao seksualni objekat?

Jel se i vama to desava? Ja sam zaljubljive prirode i to mi jako smeta. Jel imate kakav savet?
hahaha...dobar si!IDruze,imamo sliiiican problem...ali,ja bih vise volela da MENE vole ...pa neka me tretiraju kao seksualni objekat ;)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.