Osecam se povredjeno

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
NISI IMAO DOVOLJNO PRILIKA U ZIVOTU...KOLIKO TE KAPIRAM...MLAD SI TI VREME JE
PRED TOBOM,
Prvo da se otarasish predrasuda da us sve zene sponzorushe..
Drugo opusti se i pusti zene da ti pridju
Tretje ne mora da znachi da svaka hotje odmah da se uda,
Cetvrto frka ti je verovatno jer si mlad i sa puno losheg iskustva
Peto sve tje to dotji na svoje mesto kad naidje ona prava
Shesto ti ne mozesh ochekivati da prva bude ona prava
Sedmo ne predaj se u borbi za pronalazenje one prave
Osmo ako puno chekash u trazenju ili se bojish da ne samlatish nadzakbabu ona dodje
jer je to uvek tako

NARAVOUCHENIJE:

SAMO HRABRO U EVIN VRT ZADOVOLJSTVA - ZMIJE SU SASTAVNI DEO

Blokira mi explorer pa ne mogu na citiranje, ali se potpuno slazem sa ovim Psiholog

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.038
Sharlote:
Pretpostavljala sam da je Sinketova oholost posledica mnogih povredjivanja jer on je u sustini osecajna dusa.

Istina.
Mene su mucili kad sam bio mali s onim srednjovekovnim spravama za mucenje.
Bacali po meni hladnu vodu dok spavam. Bio sam silovan starim zahrdjalim vibratorom (mislim da je bio iz 1512-te godine) sreca sto sam primio tetanus inace bi otegao papke.

I kad sam jedva nasao nekog psihologa da mu se izjadam on me pitao o tom starom vibratoru a ne o mojim psihickim problemima kao da je Arheolog a na Psiholog.

genious

Zainteresovan član
Poruka
164
sinnke:
Samnom sve hoce samo sex, a ja bi da volim, volim... Zasto sam tretiran kao seksualni objekat?

Jel se i vama to desava? Ja sam zaljubljive prirode i to mi jako smeta. Jel imate kakav savet?
pa ti si kriv.Ti im nudis prvo sex pa sve ostalo,a trebalo bi prvo neznosti..paznjice..smokica...rucice i tako...a ti ih izgleda samo erotskim pricama muvas...nije dobro

latica

Ističe se
Poruka
2.095
hahahhaahhahahahhaahahahhahahahaha
/me latica pala sa stolice od smeha
hahahahhahahahahahahha
/me se valja po podu od smeha
hahahahahahhahhaa
/me salje racun sinketu zbog teskih telesnih ozleda
Zju koji tovar sinke care

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.038
m@l@:
Hm...pa ti mora da se salis...ili si zensko...ovako nesto sam cula jedino od svojih drugarica...pa ovo je za film!

Znas kako kazu. Za sve postoji prvi put.

Nije lako biti ni musko ako imas previse emocija prema zenama. I lako se zaljubis... i sta, ona se kresne i ode... bas je briga... a ti bi rado bio s njom ceo zivot jer si se vezao. Video npr. u njoj sve sto u drugima ne i ne mozes si pomoci.

Ko te pita sto ce ti sutra doci druga i biti s tobom. mozda je ona jos bolja od ove prosle ali sta ti vredi kad te srce vuce onoj prosloj.

Tesko je to. Znam da vam nije razumljivo. To moje srce i nas takvih jako dobro razume takve stvari.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.038
genious:
pa ti si kriv.Ti im nudis prvo sex pa sve ostalo,a trebalo bi prvo neznosti..paznjice..smokica...rucice i tako...a ti ih izgleda samo erotskim pricama muvas...nije dobro

Na to me one navedu. Sto me ne gledaju onako nezno i nevino. Nego u ocima im se vidi da hoce sex i onda u tom momentu u meni se budi ista emocija i jednostavno ne znam nista drugo pricati nego samo o erotici.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.038
despotbg:
Kako čovek laže!!!
Mislim sinnke da bi neko imao samo sex mora da izgleda kao Apolon.

Malo je izvan teme.

Gledaj. Malo krivo mislis. Nije stvar samo dobro izgledati a nemati dar da neku navedes na sex. Dobar izgled je samo jedna blaga prednost.
Zene padaju na spiku. Kombinacija erotske i nezne price.

A ti koji dobro izgledaju, dodju ko kenguri u kafic i samo zuje ko telad, takvi se nasamaraju desanke do iznemoglosti.

Isto vazi i za zene. Nije samo namazati se ratnim bojama i izbaciti guzicu. Treba imati osmeh. Znati kome uputiti i na koji nacin. Treba imati pogled koji nesto govori.

Samo kod nas je problem sto smo zadrte seljacine, pa se takve stvari ne vidjaju.

Jbga kad se to ne uci u stali.

genious

Zainteresovan član
Poruka
164
sinnke:
Na to me one navedu. Sto me ne gledaju onako nezno i nevino. Nego u ocima im se vidi da hoce sex i onda u tom momentu u meni se budi ista emocija i jednostavno ne znam nista drugo pricati nego samo o erotici.
znam tvoj problem..ne poznajes zene ti mislis da im je samo sex u glavi i tako pokusavas da ih pridobijes..pa ti udri preko erotike pa one isto da ne bi ispale tulave..pa ti pomislis e sad je moja..pa jos ga malo das po erotici a tada ona shvati da je tebi samo do pi..ke stalo i ona odeleti,a zatim ti nemas vremena da joj pokazujessvoju pravu stranu a i tesko da ce ti poverovati i ode sve u p.m. .............zato si ti na pravoj asdresi i sledi moja upustva daleko ces dogurati..videces da ce cvece i bombonjere stizati na tvoju adresu.
-nemoj mnogo da se exponiras,budi prirodan,ne nasedaj na sex prozivke,forsiraj svoju povucenu stranu to devojke strasno pali...o sexu manje pricaj vise radi i komplimeni strasno osvajaju ali ne napadni i usestali nego slucajni i retki.Paznju stekaj i pustaj u malim kolicinama da se ne zasiti a uzimaj dovoljno i videces da pali...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.