Osecam se blesavo.A vi ?

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Hm.
:roll: Zbunjen :?: pomalo.
Ma ne samo zaljubljen. :idea: Mnogo.
Ali kako je se to desilo tako brzo. :? Neznam.
Ali znam da volim jednu malu.Mnogo smusenu.Jako komplikovanu.I nedovoljno poznatu 8) .
Ipak sam radostan.Ali zbog cega.
:roll: Pa valjda zbog nje.
Eto tako se ja osecam.
Zar ljubav nije onaj najgluplji osecaj kada se smejete cak i onda kad nebi trebalo :?:
 
...Golem humor izbijao je iz njega kao gruba svetlost. Ljudi koji ga nikada nisu poznavali kipteli su čudnovatim, unutarnjim smehom kada bi ga čuli i bespomoćno rikali kad bi stao da govori.
Ipak, njegova telesna lepota bila je zapanjujuća.
Glava mu je bila kao u nekog divljeg andjela - kovrdže i talasi žive, zlaćane kose bleštali su mu s glave, crte lica bile su mu pravilne, plemenite i muške, OBASJANE ČUDNIM UNUTARNJIM OSMEJKOM... :)
BLESAVE USHIĆENOSTI!
 
kojote:
...Golem humor izbijao je iz njega kao gruba svetlost. Ljudi koji ga nikada nisu poznavali kipteli su čudnovatim, unutarnjim smehom kada bi ga čuli i bespomoćno rikali kad bi stao da govori.
Ipak, njegova telesna lepota bila je zapanjujuća.
Glava mu je bila kao u nekog divljeg andjela - kovrdže i talasi žive, zlaćane kose bleštali su mu s glave, crte lica bile su mu pravilne, plemenite i muške, OBASJANE ČUDNIM UNUTARNJIM OSMEJKOM... :)
BLESAVE USHIĆENOSTI!
i ti idiote mozes li da napises........
odnosno da smislis.....
bar jednu recenicu....
nemoj stalno da citiras :evil: :evil: :evil:
 
Ronni:
kojote:
...Golem humor izbijao je iz njega kao gruba svetlost. Ljudi koji ga nikada nisu poznavali kipteli su čudnovatim, unutarnjim smehom kada bi ga čuli i bespomoćno rikali kad bi stao da govori.
Ipak, njegova telesna lepota bila je zapanjujuća.
Glava mu je bila kao u nekog divljeg andjela - kovrdže i talasi žive, zlaćane kose bleštali su mu s glave, crte lica bile su mu pravilne, plemenite i muške, OBASJANE ČUDNIM UNUTARNJIM OSMEJKOM... :)
BLESAVE USHIĆENOSTI!
i ti idiote mozes li da napises........
odnosno da smislis.....
bar jednu recenicu....
nemoj stalno da citiras :evil: :evil: :evil:
Lepo je citirati...Pusti coveka...Mozda ima poteskoca sa sklapanjem recenica :wink: :lol:
 
Bustura:
Hm.
:roll: Zbunjen :?: pomalo.
Ma ne samo zaljubljen. :idea: Mnogo.
Ali kako je se to desilo tako brzo. :? Neznam.
Ali znam da volim jednu malu.Mnogo smusenu.Jako komplikovanu.I nedovoljno poznatu 8) .
Ipak sam radostan.Ali zbog cega.
:roll: Pa valjda zbog nje.
Eto tako se ja osecam.
Zar ljubav nije onaj najgluplji osecaj kada se smejete cak i onda kad nebi trebalo :?:


Stvarno? :shock:
Ako je tako oduševljena sam..... :D
 
Bustura:
apotekarka:
I opijenost je dobra :wink: :D
Tera osmeh na lice čim otvoriš oči...
Ja moje nemogu da sklopim zato sto samo o njoj sanjarim.
ALI.Ipak uvek neko ali.Od 1 oktobra ona se vraca za hamburg na studije.I eto ti srnjja ja opet posle syeban i sam.

Mobilan si hvala bogu, a koliko ja znam vas po belom svetu za vas je 300-400 km u jednom danu kao meni do Zvezdare i natrag :wink:
Uostalom, nećeš valjda sad da brineš o onom što dolazi za mesec dana? :D
Uživancija i samo uživancija :wink:
 
apotekarka:
Bustura:
apotekarka:
I opijenost je dobra :wink: :D
Tera osmeh na lice čim otvoriš oči...
Ja moje nemogu da sklopim zato sto samo o njoj sanjarim.
ALI.Ipak uvek neko ali.Od 1 oktobra ona se vraca za hamburg na studije.I eto ti srnjja ja opet posle syeban i sam.

Mobilan si hvala bogu, a koliko ja znam vas po belom svetu za vas je 300-400 km u jednom danu kao meni do Zvezdare i natrag :wink:
Uostalom, nećeš valjda sad da brineš o onom što dolazi za mesec dana? :D
Uživancija i samo uživancija :wink:


Kao shto reche dragi potparol DSDS, nije nishta Vama vani tako daleko.....i nije Zvezdara daleko kad si vec tu u BGD-u :roll: ...Zvezdara daleko :?
 
apotekarka:
Ne da mi se bebica naljuti!!!! :shock:
Nisu daleko Zvezdara i Banovo brdo, to je samo malo poređenje o beznačajnosti razdaljine... :wink: :D

Ahaa.. 28 ili 40 do 29 Novembra (skretanje u Jashe (Jeshe) Prodanvica) pa onda samo preko puta na 23 ili jos bolje... sledeca stanica (polse skretanja je ZAJEDNICKA... Onda zaboravis na kulturu i udjes u 23-ojku. Pa sve do McDonaldseta... a ako je jos dalje onda se i ne vredi cimati ;)
 
Bustura:
Hm.
:roll: Zbunjen :?: pomalo.
Ma ne samo zaljubljen. :idea: Mnogo.
Ali kako je se to desilo tako brzo. :? Neznam.
Ali znam da volim jednu malu.Mnogo smusenu.Jako komplikovanu.I nedovoljno poznatu 8) .
Ipak sam radostan.Ali zbog cega.
:roll: Pa valjda zbog nje.
Eto tako se ja osecam.
Zar ljubav nije onaj najgluplji osecaj kada se smejete cak i onda kad nebi trebalo :?:
Svakim danom me sve vise i vise odusevljavas...lepo je kad znas da i musko moze(tj.da priznaje)da se tako oseca....keep going like this
 
Dlakava_Strvina:
apotekarka:
Ne da mi se bebica naljuti!!!! :shock:
Nisu daleko Zvezdara i Banovo brdo, to je samo malo poređenje o beznačajnosti razdaljine... :wink: :D

Ahaa.. 28 ili 40 do 29 Novembra (skretanje u Jashe (Jeshe) Prodanvica) pa onda samo preko puta na 23 ili jos bolje... sledeca stanica (polse skretanja je ZAJEDNICKA... Onda zaboravis na kulturu i udjes u 23-ojku. Pa sve do McDonaldseta... a ako je jos dalje onda se i ne vredi cimati ;)

Ma i meni brzo ... na 46 pa kod mostarske petlje na izvolte...mogu i sa strvinom u 23, a i ne moram...37 mozda ako ga ne preduhitri 12, ili 13...ma zashto bih se pentrao do shina :shock: :?:
 
kojote:
iggymag:
apotekarka:
Ne da mi se bebica naljuti!!!! :shock:
Nisu daleko Zvezdara i Banovo brdo, to je samo malo poređenje o beznačajnosti razdaljine... :wink: :D

Nitam, nitam...tu tmo tvi bjizu...nati kijometji su duzi od nemachkih :wink: :roll:
...Najjednostavnije je da se nadjete na KARABURMI...
Ona treba da ponese, samo, BURMU.
Ostalo je...NA TEBI... 8)


Znaš šta, ja sam oduvek bila i za poligamiju i za poliandriju, to mi nekako dođe naturalno, ali mislim da još nije stavljeno na glasanje u skupštini,tako da.......mnogo bi mi to bilo burmi :wink:
 
apotekarka:
kojote:
iggymag:
apotekarka:
Ne da mi se bebica naljuti!!!! :shock:
Nisu daleko Zvezdara i Banovo brdo, to je samo malo poređenje o beznačajnosti razdaljine... :wink: :D

Nitam, nitam...tu tmo tvi bjizu...nati kijometji su duzi od nemachkih :wink: :roll:
...Najjednostavnije je da se nadjete na KARABURMI...
Ona treba da ponese, samo, BURMU.
Ostalo je...NA TEBI... 8)


Znaš šta, ja sam oduvek bila i za poligamiju i za poliandriju, to mi nekako dođe naturalno, ali mislim da još nije stavljeno na glasanje u skupštini,tako da.......mnogo bi mi to bilo burmi :wink:
...KARABURMIRALA...sto je svrseno - svrHAsheno je!
Staa?! Jesam li JA to chuo rech - MNOGO!?! :shock:
Iz TVOJIH USTA!?! Ustashca! :)MA... :?
Ma, ljudi moji, ovo je LUDNICA!!! 8)
 
kojote:
iggymag:
apotekarka:
Ne da mi se bebica naljuti!!!! :shock:
Nisu daleko Zvezdara i Banovo brdo, to je samo malo poređenje o beznačajnosti razdaljine... :wink: :D

Nitam, nitam...tu tmo tvi bjizu...nati kijometji su duzi od nemachkih :wink: :roll:
...Najjednostavnije je da se nadjete na KARABURMI...
Ona treba da ponese, samo, BURMU.
Ostalo je...NA TEBI... 8)

Shto nam je neko u ultra raspolozenju :lol: ....bash lepoooooooooo :lol: ...shto volem da me neko ovako spontano neusiljeno nasmeje-a neshto se retko smejem u poslednjih par ili visshe nedelja :lol: :? ...bjavo mojska kjavo...sorry kojote...setih se rime pre spavanja od pre 25 godina...prolaznost zivota PRVI TOM... :wink:
 
Kathrin:
Bustura:
Hm.
:roll: Zbunjen :?: pomalo.
Ma ne samo zaljubljen. :idea: Mnogo.
Ali kako je se to desilo tako brzo. :? Neznam.
Ali znam da volim jednu malu.Mnogo smusenu.Jako komplikovanu.I nedovoljno poznatu 8) .
Ipak sam radostan.Ali zbog cega.
:roll: Pa valjda zbog nje.
Eto tako se ja osecam.
Zar ljubav nije onaj najgluplji osecaj kada se smejete cak i onda kad nebi trebalo :?:
Svakim danom me sve vise i vise odusevljavas...lepo je kad znas da i musko moze(tj.da priznaje)da se tako oseca....keep going like this
Kad jednom otvoris svoju dusu.I kada pogledas onu skrivenu stranicu koju godinama pises losim stvarima.
Prelistas zastanes razmislis.I priznas da si pogresio.Tad je svaki drugi osecaj lagan da se prizna.Ipak ponekad je mnogo lakse napisati.nego u oci pogledati i reci sta zelis.
 
Dlakava_Strvina:
Ahaa.. 28 ili 40 do 29 Novembra (skretanje u Jashe (Jeshe) Prodanvica) pa onda samo preko puta na 23 ili jos bolje... sledeca stanica (polse skretanja je ZAJEDNICKA... Onda zaboravis na kulturu i udjes u 23-ojku. Pa sve do McDonaldseta... a ako je jos dalje onda se i ne vredi cimati ;)

Ti bas dobro poznajes taj kraj?
 

Back
Top