Osecam se blesavo.A vi ?

-Eva-

Domaćin
Poruka
3.244
Bustura:
Hm.
:roll: Zbunjen :?: pomalo.
Ma ne samo zaljubljen. :idea: Mnogo.
Ali kako je se to desilo tako brzo. :? Neznam.
Ali znam da volim jednu malu.Mnogo smusenu.Jako komplikovanu.I nedovoljno poznatu 8) .
Ipak sam radostan.Ali zbog cega.
:roll: Pa valjda zbog nje.
Eto tako se ja osecam.
Zar ljubav nije onaj najgluplji osecaj kada se smejete cak i onda kad nebi trebalo :?:
Mislim da je to divan osjećaj. Ja sam živa dok osjećam i dok volim. Kada nisam zaljubljena sve postaje sivo, monotono.

BodoniuS

Primećen član
Poruka
636
Bustura:
Hm.
Ali znam da volim jednu malu.Mnogo smusenu.Jako komplikovanu.I nedovoljno poznatu 8) .
Eto tako se ja osecam.
Zar ljubav nije onaj najgluplji osecaj kada se smejete cak i onda kad nebi trebalo :?:

Можда је не волиш него си заљубљен. Уосталом видећеш да ли је волиш кад те то попусти.

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.206
BodoniuS:
Bustura:
Hm.
Eto tako se ja osecam.

Можда је не волиш него си заљубљен. Уосталом видећеш да ли је волиш кад те то попусти.[/quot

Tako nekako.

tija

Primećen član
Poruka
830
ajojjjjjjjjjjjjjj
cu blesavo, ja ne mogu da sastavim sa mozgom.
E izgleda sa se mnogo zaljubih i citav moj svet je prevrnut naglavacke. Ne mogu da mislim, ne mogu da radim, samo se smijuljim i gledam negde , u daljini mi se gubi pogled. Uh, nije mi dobro.

-Eva-

Domaćin
Poruka
3.244
Ronni:
kojote:
...Golem humor izbijao je iz njega kao gruba svetlost. Ljudi koji ga nikada nisu poznavali kipteli su čudnovatim, unutarnjim smehom kada bi ga čuli i bespomoćno rikali kad bi stao da govori.
Ipak, njegova telesna lepota bila je zapanjujuća.
Glava mu je bila kao u nekog divljeg andjela - kovrdže i talasi žive, zlaćane kose bleštali su mu s glave, crte lica bile su mu pravilne, plemenite i muške, OBASJANE ČUDNIM UNUTARNJIM OSMEJKOM... :)
BLESAVE USHIĆENOSTI!
i ti idiote mozes li da napises........
odnosno da smislis.....
bar jednu recenicu....
nemoj stalno da citiras :evil: :evil: :evil:
Zašto? I ja volim citate, jer sve je odavno rečeno i zato zašto pisati o nečemu o čemu je već sve davno napisano i to tako lijepo sročeno. Zašto se truditi?

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.263
Bustura:
Hm.
Ali znam da volim jednu malu.Mnogo smusenu.Jako komplikovanu.I nedovoljno poznatu 8) .Ipak sam radostan.Ali zbog cega.
Eto tako se ja osecam.
NI LEDENA NI DOSADNAAAAAAAAAAAAAAAAAA :wink:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.