osećaj pre i posle sexa

Zavisi... Bilo je situacija da sam bio sav happy i raspolozen i da nisam verovao da mi se tako dobre stvari desavaju. Za to je, ipak, potrebna ljubav/zaljubljenost jer se samo tada predajem skroz (bas zvucim k'o zena :oops: )! Bilo je kres shema posle kojih sam hteo da bezim, a najgori je sex iz sazaljenja nad bivsom... i nad samim sobom :(
 
Blaupunkt:
Zavisi... Bilo je situacija da sam bio sav happy i raspolozen i da nisam verovao da mi se tako dobre stvari desavaju. Za to je, ipak, potrebna ljubav/zaljubljenost jer se samo tada predajem skroz (bas zvucim k'o zena :oops: )! Bilo je kres shema posle kojih sam hteo da bezim, a najgori je sex iz sazaljenja nad bivsom... i nad samim sobom :(
Skoro me rasplaka na kraju.... :wink:
 
Nemoj sad da opet razvucem ja onu pesmu 'Vodjenje ljubavi, vodjenje ljubavi...' od Bore sto ti jedared pisah kad nisi znala kojom tacno recju da se izrazis... Valjda te bilo sramota ili sta vec... Eto male lekcije za novopridosle na forumu: I Gazdinka ima nekad neku dlaku na jeziku... Doduse, to vec zavisi od osobe sa kojom ima seksualni odnos :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top