Osam američkih vojnika ubijeno u sukobu s talibanima

Oberst_simon

Primećen član
Poruka
595
U
bijeno je osam američkih i dva afganistanska vojnika u najsmrtonosnijem napadu na koalicijske trupe u posljednjih godinu dana, kazali su dužnosnici u nedjelju. Sukob se desio na dalekom istoku zemlje, u pokrajini Nuristan, gdje su napadnute vojne ispostave, priopćio je NATO, a prenio BBC.

Talibani su kazali da su izveli napad i zarobili lokalne policajce. http://www.bljesak.info/content/view/39277/159/
 
U
bijeno je osam američkih i dva afganistanska vojnika u najsmrtonosnijem napadu na koalicijske trupe u posljednjih godinu dana, kazali su dužnosnici u nedjelju. Sukob se desio na dalekom istoku zemlje, u pokrajini Nuristan, gdje su napadnute vojne ispostave, priopćio je NATO, a prenio BBC.

Talibani su kazali da su izveli napad i zarobili lokalne policajce. http://www.bljesak.info/content/view/39277/159/

Ухххх. Јево те. Кад се сад нисам шлогиро....Мислим....
ЗАШТО ТАКО МАЛО....ШТА РАДЕ ТИ ТАЛИБАНИ?
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
U
bijeno je osam američkih i dva afganistanska vojnika u najsmrtonosnijem napadu na koalicijske trupe u posljednjih godinu dana, kazali su dužnosnici u nedjelju. Sukob se desio na dalekom istoku zemlje, u pokrajini Nuristan, gdje su napadnute vojne ispostave, priopćio je NATO, a prenio BBC.

Talibani su kazali da su izveli napad i zarobili lokalne policajce. http://www.bljesak.info/content/view/39277/159/

Hashim Thaci proglasio dvodnevnu zalost na Kosovu zbog pogibije istih...
 
Ухххх. Јево те. Кад се сад нисам шлогиро....Мислим....
ЗАШТО ТАКО МАЛО....ШТА РАДЕ ТИ ТАЛИБАНИ?
:hahaha::hahaha::hahaha:

Jesi ti bio u srbiji kada je bonbardovana ? pa valjda onda znas kako to ide sa gubicima kada je u pitanju US army. Dok ne prikazu mrtvog vojnika na TV-u,on je za njih ziv. A cak i kada prikazu,onda kazu da to nije americki vojnik,avion,helikopter...
 
Jesi ti bio u srbiji kada je bonbardovana ? pa valjda onda znas kako to ide sa gubicima kada je u pitanju US army. Dok ne prikazu mrtvog vojnika na TV-u,on je za njih ziv. A cak i kada prikazu,onda kazu da to nije americki vojnik,avion,helikopter...

A kako ono bese..koliko smo im aviona umlatili..ja negde procita 160..o helikopterima nema preciznih podataka, posto je to za nas bila sica,ko prackom...a NATO vojnika brat-bratu jedno 25 000 `ijlada..jel tako,ja procitao,samo ne znam dali jé istina...:rtfm::think:
 
U
bijeno je osam američkih i dva afganistanska vojnika u najsmrtonosnijem napadu na koalicijske trupe u posljednjih godinu dana, kazali su dužnosnici u nedjelju. Sukob se desio na dalekom istoku zemlje, u pokrajini Nuristan, gdje su napadnute vojne ispostave, priopćio je NATO, a prenio BBC.

Talibani su kazali da su izveli napad i zarobili lokalne policajce. http://www.bljesak.info/content/view/39277/159/

Mali vatromet za pobedu proamerskog kandidata!:whistling:
 
A kako ono bese..koliko smo im aviona umlatili..ja negde procita 160..o helikopterima nema preciznih podataka, posto je to za nas bila sica,ko prackom...a NATO vojnika brat-bratu jedno 25 000 `ijlada..jel tako,ja procitao,samo ne znam dali jé istina...:rtfm::think:

Ne znam gde si video taj podatak o 160 aviona, ali on je tacan isto koliko i podatak da su oni nama unistili 200 tenkova...
Ipak se zna ko je rekorder u laganju.... Mi smo za njih mala deca. Njihov pilot slucajno gadja laserskom bombom putnicki voz,i tako tri puta zaredom, i on kao gadjao most :-) i to bombom kojom se most sasvim sigurno unistiti ne moze.... kazem,ne vuci me za jezik,zna se ko je rekorder u laganju.
 
Ah ti ameri sta su rekli ovog puta da se humvi slucajno prevrnuo ili da je bio kvar na njemu to je tipicno americki kad god im nekoliko pogine ili im obori nesto oni odmah puste na vestima da je doslo do nekakve bizarne nesrece ili su imali kvar na masineriji luzeri jenkiji

Pa jel su pre ne znam koliko tacno,rekli da je doslo do pozara u skladistu oruzja i opreme,a onda izasao snimak, gde se lepo vidi da su talibani digli u vazduh pola skladista.... evo ima na youtubu snimak...
A ima i snimak kako se talibani vozaju americkim hamvijem,da puknes od smeha...
 
U
bijeno je osam američkih i dva afganistanska vojnika u najsmrtonosnijem napadu na koalicijske trupe u posljednjih godinu dana, kazali su dužnosnici u nedjelju. Sukob se desio na dalekom istoku zemlje, u pokrajini Nuristan, gdje su napadnute vojne ispostave, priopćio je NATO, a prenio BBC.

Talibani su kazali da su izveli napad i zarobili lokalne policajce. http://www.bljesak.info/content/view/39277/159/

Амерички војници углавном за то и служе да талибани и други на њима вежбају гађање.
 
U
bijeno je osam američkih i dva afganistanska vojnika u najsmrtonosnijem napadu na koalicijske trupe u posljednjih godinu dana, kazali su dužnosnici u nedjelju. Sukob se desio na dalekom istoku zemlje, u pokrajini Nuristan, gdje su napadnute vojne ispostave, priopćio je NATO, a prenio BBC.

Talibani su kazali da su izveli napad i zarobili lokalne policajce. http://www.bljesak.info/content/view/39277/159/

De si Lazanski, ratni izveštaču...

Kog bre još boli q za Avganistan???

Tol'ko li je dosadno...:think:
 
Mene upitao jedan Amer,kad su Hrvati vec u Avganistanu sto nema i nas tamo?:hahaha:


Ima ovih budala iz hrvatske i slicnih tvorevina koji bi sve dali kada bi sluzili kao mete umesto amerikanaca.

Netreba im braniti kada vec to vole..... znas kako se kaze :
"trazlili ste gledajte"

Procenat americkih vojnika u Avganistanu i njihovim slicnim okupacio-fasistickim akcijama rodjenih u Americi je mizeran. Najvecim delom to su placenici iz celog sveta koji su za neku platicu od 3-4 hiljade dolara i obecano Americko drzavljanstvo spremni na sve.

Kada oni poginu to niko ne objavljuje jer ne ide nikome u prilog. Amerikancima jer im umanjuje ugled "sile" a placenicima jer postoji opasnost od njihovog smanjenja i slabijeg priliva.

Ovo sada su likvidirani Amerikanci iz Amerike i to sada vec ima neku tezinu i znacaj.
Bar za Amerikance ako ni za koga drugog.
 
Poslednja izmena:
Ima kod njih topovskog mesa koliko hoces,seljacine iz njihovih selendra mastaju o tome da u armiji vide svet....a svet je Irak i Avganistan :lol:

O tome ti pričam...

Bole bre njih patka...Njima je sve to statisika...

Još se sećam pojedinih naših glupana, koji su za vreme bombardovanja "pretili" avionima..

Što nas bombardujete pi*ke... Videćete vi kad se spustite na zemlju...":kletva:

Strašno, kakvi glupani...
 
Ima kod njih topovskog mesa koliko hoces,seljacine iz njihovih selendra mastaju o tome da u armiji vide svet....a svet je Irak i Avganistan :lol:

:ok:
...
Гледали много филмова о херојству америчког војника који просто пуца од храбрости,поштења,правдољубивости...па пожелели и они да осете укус славе.И тако све док мали Сем не стигне у Ирак или неку другу запиздину и схвати да ништа није онако како је на филму.
 
O tome ti pričam...

Bole bre njih patka...Njima je sve to statisika...

Još se sećam pojedinih naših glupana, koji su za vreme bombardovanja "pretili" avionima..

Što nas bombardujete pi*ke... Videćete vi kad se spustite na zemlju...":kletva:

Strašno, kakvi glupani...

Pa ni Amerima nije bilo bas svejedno,veruj mi,...Pobednik se znao unapred,bez sumnje,ali su se plasili po koju cenu,jer to ipak nije neka zabit tamo u Avganistanu da mogu bas sve da prikriju...
 

Back
Top