"Ortacko" spavanje....ima li toga?

faca br1:
MISLIM DA NI NJEMU NIJE SASVIM JASNO KAKVE SU MU SANSE KOD TEBE ,ALI BI ZELEO DA SE NESTO DESI,ALI NECE PRVI DA PODJE DA TE NE BI IZGUBIO KAO DRUGARICU.NAMESTIO JE SITUACIJU I SADA SVE PREPUSTO TEBI NA NEKI NACIN.AKO MU DAS SAMO MALO INICIJATIVE NESTO CE SA DESITI 100 POSTO.AKO NE ZNAS KAKO DA DAS TO MALO INICIJATIVE,SLOBODNO GA NEHOTICE UHVATI RUKOM ZA ONU STVAR,SATRO SLUCAJNO GA DOTAKNI,NEMA VEZE I AKO JE OKRENUO LEDJA,URADI TAKO,VERUJ MI NECE MU SMETATI,ALI NEMOJ DA POVUCES RUKU,VEC PUSTI DA TI JE ON SKLONI.VIDECES NJEGOVU REAKCIJU,A JA SAM SIGURAN DA CES GA PODSTACI DA KRENE U AKCIJU I IMACETE ZANIMLJIVU NOC.NEMOJ SAMO DA SE ZEZNES I DA POCNES DA SE IZVINJAVAS AKO TE PITA STA CE TU TVOJA RUKA,VEC JA SAMO POVUCI AKO TI POSTAVI TO PITANJE I UZVRATI PROTV PITANJEM "JE LI TI SMETA?POMAKNUCU JE AKO TI SMETA" I ONDA JE POMAKNI.(UVEK,ALI TO JE PROST NEVEROVATNO,AKO SE NISTA NE DESI MOZES DA SE PRAVIS UJUTRU DA NI NEZNAS STA SI DOTAKLA NEHOTICE,MADA JE MILION PUTA VECA SANSA DA IMATE NOC KOJU CETE PAMTITI I DA JE ON CELU SITUACIJU NAPRAVIO U NADI DA CES TI OVAKO POSTUPITI) 8) :lol: 8)


:!: :!: :!: A ja mislim da se ipak malo iskuliramo....za pocetak. :wink:
 
tt:
Betty:
tt:
JOJ
PA VI TREBA DA SPAVATE U JEDNOM KREVETU :lol:

AH PA BETTY ,BETTY neozbiljna si bre

jesi djavo :twisted:



Misliš, ništa od spavanja guz uz guz? :lol:

nego da te pitam ja
zna li on sa kim ima posla

uh prosto mi ga zao,sta li ce sve da ga snadje :wink:

ma mozda on covek i nece, uh onda nastaje pakao :wink:



pppfffhahahahahaha......!!! znamo se vrlo kratko, nedelju dana, ne znam da li zna s kim ima posla, ali prilicno sam iskrena s njim!
Blondi, hvala na iskusnom savetu!
Inco, ne flertujem valjda bas sa svima???
Da me privlaci, privlaci me i to mnogo. A, mislim da cu da ga upoznam sa drugaricom (tako jA resavam slicne situacije), i mislim da raspitujuci se za nju testira moju naklonost (ne dam ti njen broj!)....
btw. on je potpuno nenormalan.
 
betty... ozbiljno ti kažem... pravi prijatelj je stvarno spreman na "ništa"... možda se i nada (kao što neki kažu) ali če se desiti onoliko koliko budeš ti dozvolila... sve u svemu on ti je prijatelj i ceni te... tu granicu bez tvog pristanka nebi smeo da pređe 8)
 
blondi:
betty... ozbiljno ti kažem... pravi prijatelj je stvarno spreman na "ništa"... možda se i nada (kao što neki kažu) ali če se desiti onoliko koliko budeš ti dozvolila... sve u svemu on ti je prijatelj i ceni te... tu granicu bez tvog pristanka nebi smeo da pređe 8)



OoOoOoO......mislim da je spreman na nista. Ali ja....uj uj. Blondi, hvala ti puno. btw. mislim da zna da mi se svidja. OoOoOoOpasan!!!!!
 
Betty:
blondi:
betty... ozbiljno ti kažem... pravi prijatelj je stvarno spreman na "ništa"... možda se i nada (kao što neki kažu) ali če se desiti onoliko koliko budeš ti dozvolila... sve u svemu on ti je prijatelj i ceni te... tu granicu bez tvog pristanka nebi smeo da pređe 8)
OoOoOoO......mislim da je spreman na nista. Ali ja....uj uj. Blondi, hvala ti puno. btw. mislim da zna da mi se svidja. OoOoOoOpasan!!!!!
iskreno ja mislim da nije to osetio ne bi te ni pozvao... 8)... ali ipak nije siguran pa je postavio kulise i zavese za prvi čin... samo lagano ne žuri... i dozvoli sebi i njemu malo spontanosti pored svih ovih obostranih "planiranih" akcija... 8)
 
Super....Tip je super!
Moje iskustvo: Stvarno smo samo ortacki spavali, s time sto je on spavao, a ja se pitala sta mu je. Pre toga, nisam znala dal' hocu nesto sa njim, ali sam sutradan bila sigurna. Fenomenalan nacin da zaintrigiras nekoga (a pritom nista ne radis, spavas!)Sledeci put je bilo super... :oops:
 
Draga... Ja bih obukla svoju naj-ne-sexi meda pidzamu i cupave patofne, rekla mu "Poljubac za laku noc, molim", namestila obraz, trepnula nevino i legla u krevet, okreula mu ledja... Nema sanse da ga tako ne stavis na probu. A tek slucajno priblizavanje u toku noci. Sigurno ces dobiti bar poljubac u rame ili u kosu u toku noci... Ma fantasticna stvar! :twisted: Ako to prezivi a da tene dotakne, onda je tvoj! A i ti moras da budes cvrstog karaktera!
I nemoj da zaboravis da skines sminku pre spavanja da ne bi ujutru bilo :oops:

PS. Sex je mnogo bolji ujutru! :twisted:
 

Back
Top