Orlić: Ponoš je moljakao da dobije domovnicu Hrvatske

Сваки посланик СНС у Скуптини Србије, родом изКрајине, а има их доста, има домовницу и путовницу.

А они за себе тврде да су веееелики патриоти.
Па наравно да је то доказ простаклука и издајништвфа. А да ли би знао неки пример, да неки посланик СНСа има хрваски пасош? Мисли,именом и презуменом? Мене то не би зачудило. Они су издајничка странка. А Понош је иста прича.

Polako braćo, shvatite braću odande. Oni su za pogrešne dedinjske politike dali sve što su imali.

U najmanju ruku su zbunjeni, razmišljaju, da se možda sve povrati ... Ma ne znaju gde biju, odnosno gde će Dedinje sutra da se okrene !

Lako je nama ovde, ali idi ti budi Srbin u Kninu, na Kosmetu, u CG ...

Polako braćo, shvatite braću odande. Oni su za pogrešne dedinjske politike dali sve što su imali.

U najmanju ruku su zbunjeni, razmišljaju, da se možda sve povrati ... Ma ne znaju gde biju, odnosno gde će Dedinje sutra da se okrene !

Па то је њихова ствар. Нек узимају документе какве хоће, Алионда немој да се овде у Србији баве политиком и да седе у посланичким клупама. То је дебело неморално. Али, ето, заиста би волео да знам, да ли постоји и један посланик са хрватским пасошем. Нарочито би ме занимало, да ли такав постоји међу овим букачима из СНСа.

Па то је њихова ствар. Нек узимају документе какве хоће, Али онда немој да се овде у Србији баве политиком и да седе у посланичким клупама.

Pa to je najprirodnija stvar, preuzimaju komandu (pokušavaju) jer nas Dedinje odvlači u provaliju !

poznajući mentalitet diktatora i psihopate vučića on sigurno neće dozvoliti da izgubi vlast...uspeo je da rasturi opoziciju na više kolona i da se tako rasipaju glasovi umesto da su se dogovorili da budu na jednoj listi najviše dve i da posle izbora naprave tehničku saradnju i tranziciju vlasti i oslobađanje medija i drugih institucija i rušenje partijske države da bi se mogli organizovati pravi izbori..a ovako sve ide vučiću na ruku čak iako ne bude imao većinu recimo u begradu zna se šta će se dešavati kupovina i pritisci na odbornike ..ja imam utisak kakav je on ludak i koliko je opsednut vlašću i politikom da je u stanju da izvede i policiju na ulice i proglasi vanredno stanje u slučaju da izgubi izbore

Какав је ово циркус од власти. Да није трагично било би смешно. Даје се толико медијског простора једном Поношу који је толико небитан лик на српској политичкој сцени да није вредан помена ни у нижеразредним таблоидима. То је човек који не би могао да освоји ни 5 000 гласова да ова земља има нормалну власт. Негде сам чуо да чак има и странку. Верујем да сви чланови и симпатизери његове странке не могу да напуне ни мању биоскопску салу.
То што је овај човек постао предмет оволико великог интересовања ове власти је јако чудно. Тражио хрватски пасош, па добро, ко га ј.бе нека тражи. Није ни први ни последњи и када би ова власт водила праву просрпску политику такви људи били би тотални анонимуси нити би било ко знао за њих.
Нека се ова власт, уместо што троши време и ресурсе на овакве полуљуде, одговори ко је у децембру прошле године купио 320 хектара земље код Сремске Митровице. Нека одговори како је дошло до тога да су од 2015 године Албанци власници око 13500 станова у Нишу, Врању, Лесковцу, Београду? Зашто је и како је смео Чадеж да 27.04.2023 изјави како је најбрже растућа сарадња српске приреде са привредом косова и како су заказали заједнички састанак у привредној комори Немачке да би заједничким снагама поспешили још веће инвестиције косовских привредника у Србију. Ово је изјава због које се иде у затвор одмах, због најбруталније антисрпске делатности. О овоме нисте ни реч рекли али о неком потпуно маргиналном нижеразредном политичару сваки дан.
Питам се ко је овде заиста издајник. Одговор је познат само да то признају и они који имају директну корист од ових Усташа на власти. Они су 1 000 000 пута гори од издајника Поноша јер се скривају иза патриотизма и уништавају Србију изнутра а још су плаћени за то српским парама.

Poslednja izmena:
Какав је ово циркус од власти. Да није трагично било би смешно. Даје се толико медијског простора једном Поношу који је толико небитан лик на српској политичкој сцени да није вредан помена ни у нижеразредним таблоидима. То је човек који не би могао да освоји ни 5 000 гласова да ова земља има нормалну власт. Негде сам чуо да чак има и странку. Верујем да сви чланови и симпатизери његове странке не могу да напуне ни мању биоскопску салу.
То што је овај човек постао предмет оволико великог интересовања ове власти је јако чудно. Тражио хрватски пасош, па добро, ко га ј.бе нека тражи. Није ни први ни последњи и када би ова власт водила праву просрпску политику такви људи били би тотални анонимуси нити би било ко знао за њих.
Нека се ова власт, уместо што троши време и ресурсе на овакве полуљуде, одговори ко је у децембру прошле године купио 320 хектара земље код Сремске Митровице. Нека одговори како је дошло до тога да су од 2015 године Албанци власници око 13500 станова у Нишу, Врању, Лесковцу, Београду? Зашто је и како је смео Чадеж да 27.04.2023 изјави како је најбрже растућа сарадња српске приреде са привредом косова и како су заказали заједнички састанак у привредној комори Немачке да би заједничким снагама поспешили још веће инвестиције косовских привредника у Србију. Ово је изјава због које се иде у затвор одмах, због најбруталније антисрпске делатности. О овоме нисте ни реч рекли али о неком потпуно маргиналном нижеразредном политичару сваки дан.
Питам се ко је овде заиста издајник. Одговор је познат само да то признају и они који имају директну корист од ових Усташа на власти. Они су 1 000 000 пута гори од издајника Поноша јер се скривају иза патриотизма и уништавају Србију изнутра а још су плаћени за то српским парама.
Koliko bi glasova Brnaba osvojila da se imenom i prezimenom kandiduje za premijera? :D

Inace sa rasprodajom Srbije se slazem, sve si dobro napisao. To su zabranjene teme.

Koliko bi glasova Brnaba osvojila da se imenom i prezimenom kandiduje za premijera? :D

Inace sa rasprodajom Srbije se slazem, sve si dobro napisao. To su zabranjene teme.
Е сада има ту једна ствар која мени није јасна, сви ови који тако грчевито бране ову власт да ли то раде из користи или из глупости?
Ово друго бих опростио али оно прво никада и никоме.
Што се Брнабићке тиче потпуно си у праву. Када би се самостално појавила на изборима не верујем да би освојила више од 150 гласова.

poznajući mentalitet diktatora i psihopate vučića on sigurno neće dozvoliti da izgubi vlast...uspeo je da rasturi opoziciju na više kolona i da se tako rasipaju glasovi umesto da su se dogovorili da budu na jednoj listi najviše dve i da posle izbora naprave tehničku saradnju i tranziciju vlasti i oslobađanje medija i drugih institucija i rušenje partijske države da bi se mogli organizovati pravi izbori..a ovako sve ide vučiću na ruku čak iako ne bude imao većinu recimo u begradu zna se šta će se dešavati kupovina i pritisci na odbornike ..ja imam utisak kakav je on ludak i koliko je opsednut vlašću i politikom da je u stanju da izvede i policiju na ulice i proglasi vanredno stanje u slučaju da izgubi izbore
У праву си за психолошки профил овог издајника једино са чиме се делимично слажем у твојој изјави је то што мислим да није сву опозицију разбио својим деловањем него да је један део опозиције дозволио да буде разбијен јер су хтели на његов платни списак.
Мислим да ће његов политички крај бити катастрофалан и ужасан са великим шансама да буде уз доста крви и хаоса. Он сам просто прави такву ситуацију. Неко ко за свако неслагање са његовим мишљењем прича најгоре гадости о супарнику, неко ко стално призива и помиње крв и страдање и спреман је да и на најмање окупљање људи позове батинаше да бију шачицу људи је тешко психички болестан човек. Такав не може у миру да оде. Тога се плашим.

Dobio je skoro 700.000 glasova na predsedničkim izborima. Zato je glavna meta uz Đilasa (pun para) i Šolaka (mediji).

Па видиш да Орлић не схвата Поноша, из неког разлога.

Е сада има ту једна ствар која мени није јасна, сви ови који тако грчевито бране ову власт да ли то раде из користи или из глупости?
Ово друго бих опростио али оно прво никада и никоме.
Што се Брнабићке тиче потпуно си у праву. Када би се самостално појавила на изборима не верујем да би освојила више од 150 гласова.

Зато јре Ђука ту. Он је фабрика гласова СНС-а.

Da, djubrad su odmah vratili zaostale penzije i deviznu stednju koju je Kasapin sa Jezdom i Dafinom pokrao.
Sram da ih bude zauvek!
jel te neko lupao po ušima da im nosiš pare ili samo zinula nezasita guza?

evo juče u pošti, deda neki plaća račun...
stalno greši PIN kad treba da plati
a na kraju kaže "ostavite samo 200 + 6 dinara na računu" i nije pogrešio PIN kad treba da uzme

jel te neko lupao po ušima da im nosiš pare ili samo zinula nezasita guza?

evo juče u pošti, deda neki plaća račun...
stalno greši PIN kad treba da plati
a na kraju kaže "ostavite samo 200 + 6 dinara na računu" i nije pogrešio PIN kad treba da uzme
Da i uzgoj zivine u Juznoj Africi se dramaticno povecao u poslednjoj deceniji.
I pingvini su polako poceli da emigriraju tokom letnjeg perioda...

SVI SU ZNALI da je reč o "piramidalnoj štednji" i SVI SU ZNALI da će NA NEKOM da pukne samo da to ne bude po njima DOK MULJAJU po piramidalnom sistemu.

Danas nema toga ali ima KLADIONICA
najbolji način da ostaviš državi pare i da ih ne tražiš nazad...

Iz keca u dvojku plus neparan broj golova
Piramidalni lopovi koje je kriminalna SPS i SRS vlast svesrdno podrzavala i hvalila u dnevnicima. Za preporod Srbije.
Inace moji roditelji su imali obicnu deviznu stednju od ranije koju nisu mogli da podignu pa su posle imali limit 20 maraka po podizanju. I za to su cekali satima u redu sve zbog kasapina i njegove bande.

Majstore, svega toga se secam, mozda mozes nekog mladjeg da farbas tim lazima.
Kladionice su eksplodirale bas u vreme tvog vucica, ne znam zasto to istices? One su isto veliko zlo ali to nije isto kao onaj lopovluk sa bankama.

Back