Orkestar Mornarice SAD na Saboru trubača u Guči!!

Ne bih računao na to.Kod nas će lepo sa nama a kad ode kući ocrniće nas da ne može gore kod onih što ne mrdaju iz svojih vukoje*ina.I idemo u krug,Balkan je to.

Много има истине овде, сујета шта ли је, но реалност.

Лепо је имати високо мишљење о себи, само би исто требало нечим и поткрепити, зар не колега? :lol:

Апсолутно се слажем, маринац :D
 
Много има истине овде, сујета шта ли је, но реалност.
Tradicija,mentalitet tipa zavadi pa vladaj...u ovom slučaju zavadi pa zaradi.Na neznanju se gradi najveći biznis i ratovi.Ni Hrvati nisu globtroteri kao ni mi pa će najlakše da veruju nekom svom,ko je ''bio i video'' i neće sumnjati u njegove namere.
 
Иначе да се зна и француској држављанки и америчком орекестру упућено је званично извињење организатора због непријатности.

..video sam na tv da su im zvizdali i gadjali ih..onda se prekinuo prenos..:hahaha:..misim, gde nam shalju bend sastavljen od marinaca..prilicno neinteligentno..:roll:
 
Sada ce da se nadje neko ko ce da kaze kako americki trubaci pojma nemaju. :roll:

Muzicki gledano, nemaju :D
Truba se inace malo koristi u svetu... dzez, bluz, i vojna muzika....
Nash trubacki melos koji se svira u Guchi, ne svira tako nigde u svetu, i s pravom mogu da kazem da su domaci trubaci pravi virtuozi...
Nasuprot tome, trala-la muziciranje vojnog orkestra deluje smeshno...
I mislim da su Amerikanci to shvatili...

Ja inache ne volim Guchu, al' zasto ne reci da od Srbije kad je u pitanju truba, bolje u svetu ne postoji. ;)
 

Back
Top