Оригинал фалсификата: Руска лажа и српска паралажа

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
174.646
Ja ih sve prevodim kao kuku und lele...
Odlično, kad se već baviš prevođenjem hajde molim te prevedi nam šta piše na ovom transparentu:

Rogozin 1_upwnoi4Dz5FLGdkqBuplfA.jpeg

veliki krang

Legenda
Poruka
66.083
Odlično, kad se već baviš prevođenjem hajde molim te prevedi nam šta piše na ovom transparentu:

Pogledajte prilog 1153037

Belci svih zemalja, ujedinite se. Ali nisam mislio na to, već na ono što ti želiš da poručiš kačenjem takvih stvari, a što se opet svodi na kuku und lele :lol:

veliki krang

Legenda
Poruka
66.083
Dobro, dobro, znaš naravno ko je čovek koji drži transparent?

Veze nemam, ne pratim tu scenu niti sam iz te priče. Nemam problema sa crnom, žutom, crvenom ili kožom na tufne, imam problema samo kada srpski otpad želi da me ubije. To jest, tada otpad ima problem :kafa:
Poruka je automatski spojena:

Uostalom, ako je do ranih radova, ko li je ovo na slici?

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.057
Ах па не можемо сви бити на правој страни историје ... Морам признати да ти завидим ...

Pogledajte prilog 1153068
Ako neko ne zna koja je prava strana treba samo pogledati koga ti podržavaš. I prava strana je ona suprotna.

Pacho Herrera

Ističe se
Poruka
2.391
Ja ih sve prevodim kao kuku und lele...
Да, плус ово
1652455909096.png

што аутоматски наводи на колизија са здравим разумом. Како их успешно хендлују западни медији, да им нисам комшија уживао бих.

bas kao

Veoma poznat
Poruka
12.871
Значи иза речи "национал", само је реч "социјалистичка" замењена са "бољшевичка" (партија), и срп и чекић уместо свастике на индентичној застави, и то је то. И наравно с том разликом што је ове основао КГБ, а оне у Украјини није.
njih je osnovao hitler, nacisticka nemacka, znamo valjda ciji je simbol kukasti krst

ali da su za tebe isti fasisti koji su istrebljivali milione samo zato sto su 'niza rasa', sa nekom levom, boljsevicko-nacionalistickom partijom koja nije nikoga trebila, meni je neshvatljivo?

teras me da mislim da sa vama samo jezikom sile i rata moze da se razmenjuje, dok sam ja deklarisani SANKCIONAS

комшија

Stara legenda
Poruka
76.892
Ali to je jako povoljno za tvoje drugare teroriste iz 23 posto. Jer, ako im jednog dana banu Rusi, mogu da predstave kao Čečeni :whistling:
Бла бла трућ. У стварности, у овом рату, ти подржаваш ове..

1652456750184.png

А моја маленкост подржава ове ...

1652456545669.png

Aјд`, довиђења до следећег рата :kafa:

veliki krang

Legenda
Poruka
66.083
Бла бла трућ. У стварности, у овом рату, ти подржаваш ове..

Pogledajte prilog 1153081

А моја маленкост подржава ове ...

Iz celog posta jedino ti je tačno da si malenkost. Takođe je tvoja privrženost hrišćanstvu nadaleko poznata, a što se mene tiče, ja navijam da izginu i Čečeni i nacisti, win - win :kafa:

al bundy

Legenda
Poruka
63.851
Г Њ И Д А

Нису слепи – људи виде
међу њима ко су гњиде.
Ко су гњиде, а ко људи,
Знају добро – нису луди.

Препозна се гњида лако.
Гњида не мож’ бити свако.
Од чега се поштен стиди
то за понос служи гњиди.

Када гњиду угледамо
и када је препознамо:
Kлонимо се, људи, гњида;
рад образа - зарад стида!

--------------------------------

Крстан Ђ. Ковјенић
Poruka je automatski spojena:

Тако је, вожде Карађорђе! Којекуде, истребимо те главе луде ....
Daj Krle onu tvoju čuvenu best off :
"Grobar Toma šljive suši !

Poruka
2.253
Pa nisi morao odmah tom montažom da upravo potvrdiš ono što piše u uvodnom postu teme. Ovo je original gornje slike:

Pogledajte prilog 1152980
Зашто би застава Новорусије стајала поред заставе НАТО-а, "препаметни" модератору??? :dash:

hm337

Iskusan
Poruka
6.531
rusi ne haju mnogo za propagandu , vecina sveta je uz njih

mada mislim da im je lose to sto kvare odnose sa komsijama

trebali su sarmat da *greskom ljudskog faktora * a mozda i *teroristickim aktom*

posalju na neku zapadnu zemlju engleskog govornog podrucja
jedna Britanija manje više u svetu..Šalim se...nisu oni genocidaši kao SAD da to urade....ali ako ih zapad ne ostavi na miru nije ni to isključeno...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.