Oriflame ili Avon

Avon poručujem svakog meseca kod sestre. Pošto to traje već godinama, proučila sam šta mi odgovara, ali ne oklevam da testiram ni novitete.
Uđeš u kupatilo-sve je Avon, gelovi za tuširanje su im odlični, a drugarice kojima sam ih poklanjala kažu da su im nežni, mirisni i kvalitetniji od onoga što kupuju same ovako.
Oriflame poznajem samo iz poklona i... onako, malo mi je slabiji, ali ipak cenim.
Svakako su to brendovi koji polažu na prirodu, zaštitu životinja i životne sredine, i to treba podržati.
 
Avon...ranije...sada mi se ne svidja ni Avon ni Oriflame ni Farmasi...nisu vise konkurentni ni cenama ni kvalitetom...
jedina stvar koju i dalje koristim iz Avona je olovka za usne sve ostalo mi je blagi ocaj...pogotovo dekorativna kozmetika i nega lica...
Planet spa jos moze da prodje ali mi nije nista specijalno.
ah da..i po koji parfem iz Avona je ok...ono meh....moze da prodje...

s-l300.jpg
 
Avon i Oriflame su dve kozmetičke kompanije čiji se korisnici često takmiče u smislu koja je kompanija bolja.

Pa nam recite, koleginice dame, koju kompaniju birate?

Avon ili Oriflame?

Da li koristite neke njihove proizvode?
Probala sam Oriflame,...dobre su im bile neke tvrde olovke za oči i kreon.
Balsam za usne i još par stvarčica iz kozmetike.Šminka mi ne odgovara.Kozmetika im je ok, šminka im je neki osrednji kvalitet.Avon nisam koristila.
 
Oriflame sam koristila prije nekih petnaestak godina,kad se moja sestra bavila time.
Sjecam se da su imali jedan dobar parfem koji se zvao "freja" i neku kremu za tijelo ba bazi meda i mlijeka.Mislim da to sad nemaju,mada godinama nisam uzela njihov katalog u ruke.
Sto se avona tice..sminka im je teski krs...ne dopadaju mi se ni ruzevi,ni olovke,ni lakovi.
Jedino sto moze da prodje su im neke kreme za pete ili tijelo i eventualno samponi.
Sve u svemu,mislim da je oriflame bio bolji...ali nekad.Ne znam kakav je sad.
Iako slabo sta koristim,uvijek kupim neku glupost,ako mi neko utrpa bilo koji katalog u ruke. 🙂
 
Oriflame sam koristila prije nekih petnaestak godina,kad se moja sestra bavila time.
Sjecam se da su imali jedan dobar parfem koji se zvao "freja" i neku kremu za tijelo ba bazi meda i mlijeka.Mislim da to sad nemaju,mada godinama nisam uzela njihov katalog u ruke.
Sto se avona tice..sminka im je teski krs...ne dopadaju mi se ni ruzevi,ni olovke,ni lakovi.
Jedino sto moze da prodje su im neke kreme za pete ili tijelo i eventualno samponi.
Sve u svemu,mislim da je oriflame bio bolji...ali nekad.Ne znam kakav je sad.
Iako slabo sta koristim,uvijek kupim neku glupost,ako mi neko utrpa bilo koji katalog u ruke. 🙂
Krema milk&honey? Tako nešto bi...
 
Oriflame sam koristila prije nekih petnaestak godina,kad se moja sestra bavila time.
Sjecam se da su imali jedan dobar parfem koji se zvao "freja" i neku kremu za tijelo ba bazi meda i mlijeka.Mislim da to sad nemaju,mada godinama nisam uzela njihov katalog u ruke.
Sto se avona tice..sminka im je teski krs...ne dopadaju mi se ni ruzevi,ni olovke,ni lakovi.
Jedino sto moze da prodje su im neke kreme za pete ili tijelo i eventualno samponi.
Sve u svemu,mislim da je oriflame bio bolji...ali nekad.Ne znam kakav je sad.
Iako slabo sta koristim,uvijek kupim neku glupost,ako mi neko utrpa bilo koji katalog u ruke. 🙂
Imaju i dalje
 
Ova i ljubičasta SPA su mi prosto neodoljive... :zaljubljena:
Ne znam koja je ljubičasta kolekcija, ovu Ayurveda naručim kad god imam priliku, maslac za telo je san snova. Ne znam zašto se toliko insistira da je Avon loš (ili da su proizvodi nužno loši jer je MLM), očigledno nije, imaju fenomenalnih stvari. Na noktima sad imam i njihov lak, neki Precious Earth brzosušeći nudać, isto odličan.
 
Avon i Oriflame su dve kozmetičke kompanije čiji se korisnici često takmiče u smislu koja je kompanija bolja.

Pa nam recite, koleginice dame, koju kompaniju birate?

Avon ili Oriflame?

Da li koristite neke njihove proizvode?
koristila sam ponesto i od jednih i drugih, u proseku nisu nista posebno, a inace nisam ljubitelj katoloske kupovine kozmetike
 
Ne znam koja je ljubičasta kolekcija, ovu Ayurveda naručim kad god imam priliku, maslac za telo je san snova. Ne znam zašto se toliko insistira da je Avon loš (ili da su proizvodi nužno loši jer je MLM), očigledno nije, imaju fenomenalnih stvari. Na noktima sad imam i njihov lak, neki Precious Earth brzosušeći nudać, isto odličan.
4b121616452587c9a17af64e0cf0.jpg

Ova. Od mirisa maske za lice spavam kao beba!
I sama volim njihove lakove. Od broja nijansi se čoveku zavrti u glavi :D! Jedino nisam bila zadovoljna sa tim koji nose oznaku 60sec. do sad.
Bukvalno, čim se osuši, nalazi način da se iskrza čak i ako ništa ne radiš.
 
Uzmi neki nadlak, mada meni lepo radi i običan GR bezbojni, mini (da bih ga potrošila pre nego se zgusne).

Da li taj maslac iz ljubičaste kolekcije ima šimer?
Hvala, izgleda da moram i to da nabavim... Npr. Flormar lak mi se zadrži bez tog nadlaka i po 4-5 dana, a baš ne pazim.

Ima, ali su te svetlucave čestice skoro kao blagi sedef kod ljubičastog i dosta sitnije nego kod onog Radiance Ritual Golden pa se koža samo blago presijava.
Sad imam ovaj ''Radiance Ritual Golden Body'', kod njega su šljokice primetnije... mada ni to nije nešto napadno.

1222518_F1380769_Planet_20Spa_20Radiance_20Ritual_20Golden_20Body_20Butter__SP_1c1fbabd-b2af-4...jpg
 
Ima, ali su te svetlucave čestice skoro kao blagi sedef kod ljubičastog i dosta sitnije nego kod onog Radiance Ritual Golden pa se koža samo blago presijava.
Sad imam ovaj ''Radiance Ritual Golden Body'', kod njega su šljokice primetnije... mada ni to nije nešto napadno.

Pogledajte prilog 1060429
Lepo, imaću ga u vidu za leto, ništa lepše od tog sitnog sedefa na suncu.
 
Konačno!
Koleginica mi je uvek božanstveno mirisala, a njena tajna je Today, parfem iz Avona.
Premijerno večeras imam Today u rukama i vrlo brzo na vratu!
Boćica je malena, tek 30 ml, ali osećam da ćemo se od sad češće družiti. Today je baš po mojoj meri ovih dana. Uveseljava!
 

Back
Top