Гордончице
Ističe se
- Poruka
- 2.090
Šta mislite o tome?Ja mislim da je fullDOyayno makasimalo i tako leposuperkulblabla...Ljubim vas...
=*
=*Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
=*

misim da je skorz sektaški bre duškice moja gordončilice![]()
ne mogu da joj svrsim po faci odnosno usta ako nosi masku
ja sam Za, kad ce i oce li bit pršuta?

Pa svrtši joj po masci,ko da je bitno gde će da joj svršiš... =)
ja sam Za, kad ce i oce li bit pršuta?
Nema,samo plavi sir i konjska kobasica...
Šta mislite o tome?Ja mislim da je fullDOyayno makasimalo i tako leposuperkulblabla...Ljubim vas...=*

Zašto? =)
tom kruz /bljuc
ja sam Za, kad ce i oce li bit pršuta?

pa svaki muskarac se oseca mocno kada devojka klekne ispred njega a on joj napuni usta i ona ne stigne sve da proguta

Ma,da !
Koja će da proguta litar-dva !?
Odjednom !
A,pritom,ne oseća neku posebnu žeđ.....
moje su gutale kolko god da je biloMa,da !
Koja će da proguta litar-dva !?
Odjednom !
A,pritom,ne oseća neku posebnu žeđ.....