Organizovala mužu trojku pa shvatila da je lezbejka!?!

Sensei

Master
Moderator
Poruka
63.270
Supruga i mama dvoje dece koja je organizovala trojku za rođendan svog muža otkrila da ju je to navelo da shvati da je LEZBEJKA i navelo je da se razvede od njega samo nekoliko nedelja kasnije.

1702198643675.png

Ne interesuje me što je ona bila nesrećna u braku i nesnađena nego me interesuje ko bi ovde organizivao trojku za svog partnera?

Organizirala je ona zabavu za sebe, a ne za muža.
Jadan čovjek nagazio na lezbijsku minu, još dvoje djece, to je isto kao oni ped@eri što se žene, ne postoji ništa jezivije.

😡
Vidiš, to mi bilo sumnjivo. Ona njemu organizovala trojku kao rođendanski poklon!!! Koja normalna bi to uradila?

onda si ispušila, pardon, nisi dobro prošla
Da znaš! :lol::lol::lol:

Sada samo čekam da se dušebrižnici i bukvalisti jave sa "znali smo mi da si ti takva! Pu, ozbiljna žena i majka, čime se bavi!" :zper:

Nego, kada se takvi pokloni biraju, kako potrefiš? Ono, kao kada mu kupiš džemper pa razmišljaš da li je dobar broj, model, boja pa eto možeš da zameniš, a kako ovde? Vidi poklon i ne svidi mu se veličina, boja... model... Šta onda?

Ma nije mene frka mogućnosti da mi se svidi ona, nego šta ako je poklon za mene pa on shvati da je gej! Šta ću onda?
Отац мога детета ми је тако једном рекао како је нашао типа за тројку, свидеће ми се. Ја се дерем- нећу. Откуд му та идеја? Плачем... :lol:
Каже да је већ договорио кафу са њим, па да одемо да му саопштимо да нећу, да га не испалимо :lol:
Јесам била баш балава, али опет кренем као да испоштујем :lol:
Седамо за сто, сада ће он доћи... А долази конобар и пре поручивања ми доноси кутију са накитом.
То је једно од ретких, лепих изненађења од те блесаве главе.
И добро ми дошло после, када сам утопила то злато :mrgreen:

Da znaš! :lol::lol::lol:

Sada samo čekam da se dušebrižnici i bukvalisti jave sa "znali smo mi da si ti takva! Pu, ozbiljna žena i majka, čime se bavi!" :zper:
:)
Nego, kada se takvi pokloni biraju, kako potrefiš? Ono, kao kada mu kupiš džemper pa razmišljaš da li je dobar broj, model, boja pa eto možeš da zameniš, a kako ovde? Vidi poklon i ne svidi mu se veličina, boja... model... Šta onda?
Ne znam, nisam razmišljao ali ona gore je izabrala da liči na nju...

Отац мога детета ми је тако једном рекао како је нашао типа за тројку, свидеће ми се. Ја се дерем- нећу. Откуд му та идеја? Плачем... :lol:
Каже да је већ договорио кафу са њим, па да одемо да му саопштимо да нећу, да га не испалимо :lol:
Јесам била баш балава, али опет кренем као да испоштујем :lol:
Седамо за сто, сада ће он доћи... А долази конобар и пре поручивања ми доноси кутију са накитом.
То је једно од ретких, лепих изненађења од те блесаве главе.
И добро ми дошло после, када сам утопила то злато :mrgreen:
A morala si da ga ispoštuješ? :zper: Jao tiiicooo!

:)

Ne znam, nisam razmišljao ali ona gore je izabrala da liči na nju...
Ili što neko napisa, ona je to za sebe i po sebi. Ih, nije luda. Mada, ja bih... hm, da li bih... hajde kada bih... možda suštu suprotnost... mislim neku lepu i zgodnu, sa nečim većim... čvršćim... lepšim od mene... Šta će mu isto?

Ko pa nije znatiželjan? Pa taman da imam zbog čega da mu zvocam: "Jesam li ti rekla da ne volim niske! Pa još plav! Ti mene uopšte ne poznaješ! Ni jedan poklon ne znaš da mi potrefiš!"
I ja bih išao da vidim pa makar ne hteo na kraju. Vadio bih se da sam samo hteo da proverim da li je ozbiljno to mislila a ustvari...

Znala je ona itekako dobro koja veličina, boja i model treba.
Kao Homer Simpson, kada je vidio u trgovini najljepšu kuglu za kuglanje pa je odlučio pokloniti Marge za rođendan.

😡

Supruga i mama dvoje dece koja je organizovala trojku za rođendan svog muža otkrila da ju je to navelo da shvati da je LEZBEJKA i navelo je da se razvede od njega samo nekoliko nedelja kasnije.

Pogledajte prilog 1461311

Ne interesuje me što je ona bila nesrećna u braku i nesnađena nego me interesuje ko bi ovde organizivao trojku za svog partnera?

Lepe su :)

Back