Quantcast

Orban: Ko neće da čeka u "kontejneru", neka ide u Srbiju

TSony2

Primećen član
Poruka
605
Ma on stiti i moju ( u Nemackoj). Mislim, ima covek cojones, ali je i vrlo mudar jer za svoje poteze uvek ima
podrsku u pravnom sistemu ( nekakvom evropskom). Niko njemu nista ne zamera, dapache.
Stoka ga podrzava ( mislim na briselsku stoku) izveceri u tajnosti, a javno ga kao kritikuju.

- - - - - - - - - -

Bice toga i u Nemackoj, ali za sada kao nije potrebno.
bas zahvaljuci Makedoniji, Srbiji , a narocito Orbanu.

- - - - - - - - - -

Mene bre narodi vise ne zanimaju, proslo je vreme nacija i naroda i nacionalnog budjenja.
Mosh misliti, ja nipodnastavam neki tvoj narod. A tvoj je narod kao u Vodjvodini?

Ti si kao iznad tog naroda, zaboravljas mozda gde si rodena?

- - - - - - - - - -

Не брину Орбан и Пољаци много за Луксембург и франкфурт на Мајни него имају анимозитет према муслиманима као и сваки честит католик. И то комунисти западне европе користе.

Ne interesuje njih, ili barem Orbana cija je zena deklarisani ateista, puno vera, jednostavno brinu o svojoj drzaci i svom narodu.

TSony2

Primećen član
Poruka
605
Ma u Madjarskoj ih ima 600, u Srbiji oko 10.000, Srbija mora sama da vidi kako
ce i sta ce, nema oslanjanja na Orbana ili Makedonce, Grke, Bugare.

Da li onda Orban ima pravo da zastiti svoje interese?
Kazes narodi te ne zanimaju, a prebrojavas krvna zrnca "genetika" kako ti to nazivas.
Kako delis narode? Da li postoje povlasteni medu njima?
Da li postoje narodi cija je nasilna promena demogravske slike unapred opravdana, kako i unistavanje kulturne bastine, istorijskog identiteta itd?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.