Orban: Čekali smo da vidimo kako će proteći vakcinacija kineskom vakcinom u Srbiji

Koji to žele da učestvuju u eksperimentu? Prva stvar da bi neko želeo da učestvuje u eksperimentu je da zna da je to u čemu učestvuje ustvari eksperiment. Treba neko da ga obavesti.

Moram da ti odam priznanje, uspeo si da me nateras da se umijem i da proverim da li me zaj.ebavas ili si ozbiljan.Neke stvari koje pises prevazilaze nadrealizam koji dolazi iz duboko poremecenog mozga forumasice Jami (trenutno poznata pod nickom Bart Tamburix), ali ona je dokumentovano i dokazano luda.

Ajde ovako, dakle ti si ustanovio da smo umesto nekih vakcina dobili neko zlo, otrov u bocicama. Kapiram da si ipak napredniji intelekt i da si uvideo mnoge stvari koje drugi smrtnici ne vide. Da li dopustas da postoje ljudi koji ne misle kao ti i koji su misljenja da ce ove vakcine ipak pomoci i koji su radi da ih dobrovoljno prime. Da li tvoj mozak moze da sazvace tako skandalozno saznanje.

Moguce da ne moze i to je ok. Onda mi reci, posto je ovo eksperiment, kako je moguce da su tebe preskocili. Jer dozvolices mi da nagadjam da vakcinu nisi primio. Da li ovo sada pises iz nekog tajnog podruma, iz babinog spajza, gde se krijes od Aleka, Brnabe i Zlatibora koji te ganjaju po Srbiji da bi te pelcovali i naterali da ucestvujes u eksperimentu. Jer kapiram da tebi i dalje nije jasan koncept DOBROVOLJNA vakcinacija.
 
Poslednja izmena:
Moram da ti odam priznanje, uspeo si da me nateras da se umijem i da proverim da li me zaj.ebavas ili si ozbiljan.Neke stvari koje pises prevazilaze nadrealizam koji dolazi iz duboko poremecenog mozga forumasice Jami (trenutno poznata pod nickom Bart Tamburix), ali ona je dokumentovano i dokazano luda.

Ajde ovako, dakle ti si ustanovio da smo umesto nekih vakcina dobili neko zlo, otrov u bocicama. Kapiram da si ipak napredniji intelekt i da si uvideo mnoge stvari koje drugi smrtnici ne vide. Da li dopustas da postoje ljudi koji ne misle kao ti i koji su misljenja da ce ove vakcine ipak pomoci i koji su radi da ih dobrovoljno prime. Da li tvoj mozak moze da sazvace tako skandalozno saznanje.

Moguce da ne moze i to je ok. Onda mi reci, posto je ovo eksperiment, kako je moguce da su tebe preskocili. Jer dozvolices mi da nagadjam da vakcinu nisi primio. Da li ovo sada pises iz nekog tajnog podruma, iz babinog spajza, gde se krijes od Aleka, Brnabe i Zlatibora koji te ganjaju po Srbiji da bi te pelcovali i naterali da ucestvujes u eksperimentu. Jer kapiram da tebi i dalje nije jasan koncept DOBROVOLJNA vakcinacija.
:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Vojislav%20Seselj%20baza%20imovine%20politicara.jpg


Prof. dr Vojislav Šešelj, lider Srpske radikalne stranke, izjavio je jutros da se u utorak vakcinisao kineskom vakcinom protiv korona virusa i da, nakon primanja doze, nije imao nikakvih neželjenih posledica.

- Nisam bio među privilegovanima za rusku vakcinu, mada sam hteo da primim nju. Na kraju sam primio kinesku i nije mi žao, jer je i ona vrlo dobra. Osećao sam se posle odlično - kaže Šešelj.

Da li ćete primiti vakciu protiv koronavirusa?


Ističe da negativnih efekara nema ni od kineske, ni od ruske vakcine, a da imunitet nekon ruske traje nešto duže - oko dve godine.

S druge strane, kinesku vakcinu ćemo morati da primimo opet krajem godine, kako bismo bili bezbedni 2022. - kaže Šešelj.

Objašnjava i da kineska vakcina sadrži umrtvljeni virus korone, dok se u ruskoj nalazi virus koji nije opasan po čoveka i koji sadrži delić virusa korone.
 
Vojislav%20Seselj%20baza%20imovine%20politicara.jpg


Prof. dr Vojislav Šešelj, lider Srpske radikalne stranke, izjavio je jutros da se u utorak vakcinisao kineskom vakcinom protiv korona virusa i da, nakon primanja doze, nije imao nikakvih neželjenih posledica.

- Nisam bio među privilegovanima za rusku vakcinu, mada sam hteo da primim nju. Na kraju sam primio kinesku i nije mi žao, jer je i ona vrlo dobra. Osećao sam se posle odlično - kaže Šešelj.

Da li ćete primiti vakciu protiv koronavirusa?


Ističe da negativnih efekara nema ni od kineske, ni od ruske vakcine, a da imunitet nekon ruske traje nešto duže - oko dve godine.

S druge strane, kinesku vakcinu ćemo morati da primimo opet krajem godine, kako bismo bili bezbedni 2022. - kaže Šešelj.

Objašnjava i da kineska vakcina sadrži umrtvljeni virus korone, dok se u ruskoj nalazi virus koji nije opasan po čoveka i koji sadrži delić virusa korone.
И шта каже Крмослав, добра је и кинеска. Све стручњаци опште праксе.
 
Moram da ti odam priznanje, uspeo si da me nateras da se umijem i da proverim da li me zaj.ebavas ili si ozbiljan.Neke stvari koje pises prevazilaze nadrealizam koji dolazi iz duboko poremecenog mozga forumasice Jami (trenutno poznata pod nickom Bart Tamburix), ali ona je dokumentovano i dokazano luda.

Ajde ovako, dakle ti si ustanovio da smo umesto nekih vakcina dobili neko zlo, otrov u bocicama. Kapiram da si ipak napredniji intelekt i da si uvideo mnoge stvari koje drugi smrtnici ne vide. Da li dopustas da postoje ljudi koji ne misle kao ti i koji su misljenja da ce ove vakcine ipak pomoci i koji su radi da ih dobrovoljno prime. Da li tvoj mozak moze da sazvace tako skandalozno saznanje.

Moguce da ne moze i to je ok. Onda mi reci, posto je ovo eksperiment, kako je moguce da su tebe preskocili. Jer dozvolices mi da nagadjam da vakcinu nisi primio. Da li ovo sada pises iz nekog tajnog podruma, iz babinog spajza, gde se krijes od Aleka, Brnabe i Zlatibora koji te ganjaju po Srbiji da bi te pelcovali i naterali da ucestvujes u eksperimentu. Jer kapiram da tebi i dalje nije jasan koncept DOBROVOLJNA vakcinacija.
Ne mogu da verujem. Meni je jasan komcept dobrovoljna vakcinacija. Ali tebi nije jasno da bi odgovorna vlast trebala da informiše te koji treba da se odluče da li da se dobrovoljno vakcinišu ili ne da li je vakcina dovoljno ispitana. Posle ove Orbanove izjave to se dovodi u pitanje i postoji sumnja da su građani obmanuti od vlasti da je vakcina sasvim sigurna i da su praktično na prevaru uvučeni u jedan eksperiment. Kapiraš? Ili slabije kapiraš?
 
Pre vakcinacije, potpisuje se saglasnost za istu gde lepo piše nešto tipa "upoznat sam sa sastavom vakcine i eventualnim neželjenim efektima iste". I rokne se potpis.
Baš će da obaveštavaju građane da li su fazi 1 eksperimenta ili u fazi 50. Ionako nijedna vakcina na svetu nije profurala sve faze. Na taj način su solidarni u (ne) odgovornosti. Boli ih sve baš uvo.
 
Orban: Čekali smo da vidimo kako će proteći vakcinacija kineskom vakcinom u Srbiji
https://www.021.rs/story/Info/Regio...i-vakcinacija-kineskom-vakcinom-u-Srbiji.html

Premijer Mađarske Viktor Orban izjavio je danas da bi Budimpešta mogla da potpiše ugovor o kupovini kineske vakcine protiv korona virusa danas ili sutra i dodao da je ta zemlja čekala da vidi kako će proteći masovna vakcinacija kineskom vakcinom u Srbiji.

KOMENTARI 0

INFO 29.01.2021. | 09:48 > 10:02
Orban: Čekali smo da vidimo kako će proteći vakcinacija kineskom vakcinom u Srbiji

Foto: 021.rs
Srbija je dobila početkom januara milion doza kineske vakcine Sinofarm i tako postala prva evropska zemlja koja je počela program masovne vakcinacije tom vakcinom, prenosi Rojters.

Orban je za državni radio rekao da će sam izabrati kinesku vakcinu, jer njoj najviše veruje.

Mađarska bi tako postala prva zemlja članica EU čiji bi građani primili kinesku vakcinu ako je odobre mađarske vlasti, a prošle nedelje postala i prva država EU koja je kupila rusku vakcinu Sputnjik Ve.

Prva isporuka Sinofarma mogla bi da sadrži milion doza.

Orban je rekao da bi Mađarska mogla da vakciniše oko 1,7 miliona ljudi do marta.
Autor: Tanjug

Mi smo izgleda bili zamorčići. Da li smo dobili neki novac od Kine zbog toga?
 
Да, изгледа да су кинеске вакцине шит.

Велико изненађење.
Posle onih tvojih saznanja o Laburistima,
još jedan EPIC FAIL sa kineskom vakcinom

reč je o tradicionalnoj metodi koja se koristi u standardnim imunizacijama kao kod sezonskog gripa i sa najmanje nuspojava u odnosu na ostale

SZO je teška srca pristao na najnovije smanjenje profita planiranom im njihovom vakcinom stavljajući "kinesku" vakcinu u pouzdane i efikasne. Kinezi će biti zahvalni Srbiji jer smo im odlična reklama posle farmakomafijskog podvaljivanja sa rezultatima na teškoj nehigijenskoj sirotinji po Sejšelima.

Your knowledge is marvelous
 
The Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine has not been approved or licensed by the U.S. Food and Drug Administration (FDA), but has been authorized for emergency use by FDA under an Emergency Use Authorization (EUA) to prevent COVID-19 for use in individuals 16 years of age and older. The emergency use of this product is only authorized for the duration of the emergency declaration unless ended sooner.
 

Back
Top