Orban: Čekali smo da vidimo kako će proteći vakcinacija kineskom vakcinom u Srbiji

Naravno da je dobro, to nijedan normalan covek ne bi smeo da osporava. Nije dobro sto nije bilo neke priorizacije pa su uglavmom
mladi, snazni i zdravi dobili vakcine, ali sta je tu je.

Izbora nije bilo, barem ne u stvarnosti, ali nije ni to vazno.
Vucic je samo lagao publiko sa tim kao nekim izborom koji
nigde u svetu za sada ne postoji, al kao eto, u Srbiji mozes da biras.
Problem ja za Srbiju vidim u tome sto sledeca 2-3 meseca nece vise
bti nikakve vakcine jer Rusi nemaju ni za sebe, Kinezi su ovde samo
ispalili balon jer im to treba za dokumentaciju za fazu III, a Fajzer
dolazi na kasicicu tako da i nije vredan pomena.

Ne znam da li si bila na onoj aplikaciji za prijavljivanje. Izbor imas, pet registrovanih vakcina. U zavisnosti koju izaberes i koja ti je na raspolaganju, tada ces i doci na red. Trenutno oni koji biraju kinesku mogu da se vakcinisu. Fajzer i ruska stigle su u mnogo manjem broju i ko je njih izabrao cekace, kao i ove ostale sto skoro niko nije dobio. Kamo srece da samo u Srbiju one nisu stigle, ali te u nekim ogronim brojevima nisu stigle nigde drugde. U medjuvremenu niko ne tera bilo koga da se vakcinise uopste a kamoli vakcinom koju ne zeli, da ne bi cekao onu koju je izabrao.

A podseticu te da na samu najavu vakcinacije ovde su pocele takve sulude teorije zavere, kao da ce Alek i Brnaba licno da provaljuju ljudima u stanove i da ce ih na silu spricati protiv njihove volje. Danas kada se vidi da je dobrovoljno pljuvacina zasto nema onih vakcina koje skoro niko nije dobio u nekim ozbiljnim brojevima.

Dakle upri prstom i reci, zasto niste kao ta zemlja uradili, da vidimo ciji primer je Srbija trebala da sledi, pa da spremimo pljuvacne zlezde za nasu veliku zlu vlast.
 
Iskreno bih voleo da znam sta si pokusala da kazes
Izmišljen je novi test dok si ti bio u ludnici.

1-BAD53-FD-C141-40-A3-B323-22329-CEAB35-C.jpg
🚮
 
Ne znam da li si bila na onoj aplikaciji za prijavljivanje. Izbor imas, pet registrovanih vakcina. U zavisnosti koju izaberes i koja ti je na raspolaganju, tada ces i doci na red. Trenutno oni koji biraju kinesku mogu da se vakcinisu. Fajzer i ruska stigle su u mnogo manjem broju i ko je njih izabrao cekace, kao i ove ostale sto skoro niko nije dobio. Kamo srece da samo u Srbiju one nisu stigle, ali te u nekim ogronim brojevima nisu stigle nigde drugde. U medjuvremenu niko ne tera bilo koga da se vakcinise uopste a kamoli vakcinom koju ne zeli, da ne bi cekao onu koju je izabrao.

A podseticu te da na samu najavu vakcinacije ovde su pocele takve sulude teorije zavere, kao da ce Alek i Brnaba licno da provaljuju ljudima u stanove i da ce ih na silu spricati.

Dakle upri prstom i reci, zasto niste kao ta zemlja uradili, da vidimo ciji primer je Srbija trebala da sledi, pa da spremimo pljuvacne zlezde za veliku zlu vlast.

Ja sam samo bila zacujena da se zdravi i pravi vakcinisu
a vakcina ima samo za pola miliona ljudi.Mogao je Vucic da napise jos
17 vrsta vakcina pa onda kao imas izbor, a izbor je samo stajanje u redu na Sajmu za kinesku.
 
Ja sam samo bila zacujena da se zdravi i pravi vakcinisu
a vakcina ima samo za pola miliona ljudi.Mogao je Vucic da napise jos
17 vrsta vakcina pa onda kao imas izbor, a izbor je samo stajanje u redu na Sajmu za kinesku.

Kao sto rekoh, reci mi ciji primer je dobar da su trebali da prihvate i prate. Jer za sada, po broju nabavljenih vakcina, ne da nismo losi, naprotiv. Ovde se kuka sto mi nemamo vakcine koje u nekom ozbiljnijem broju nemaju ni drugi. A kakva je pomama najbolje govori potez Orbana koji i pored politickih problema zeli da nabavi i kinesku vakcinu, jer vidi da od ovih zapadnih vakcina jos nekoliko meseci nece biti nista. Dakle, gde je Srbija pogresila i na koga je trebala da se ugleda.
 
Kao sto rekoh, reci mi ciji primer je dobar da su trebali da prihvate i prate. Jer za sada, po broju nabavljenih vakcina, ne da nismo losi, naprotiv. Ovde se kuka sto mi nemamo vakcine koje u nekom ozbiljnijem broju nemaju ni drugi. A kakva je pomama najbolje govori potez Orbana koji i pored politickih problema zeli da nabavi i kinesku vakcinu, jer vidi da od ovih zapadnih vakcina jos nekoliko meseci nece biti nista. Dakle, gde je Srbija pogresila i na koga je trebala da se ugleda.

Srbija je uradila najbolje moguce, a i nije imala nekih mogucnosti.
Problem je sto ova zamlata laze jer nece da kaze da od danas
nema vise vakcina, a bice ih kako za Orbana tako i za Vucica ili
Sancheza od maja i to na veliko. Ali ne ni kineskih ni ruskih.
 
Srbija je uradila najbolje moguce, a i nije imala nekih mogucnosti.
Problem je sto ova zamlata laze jer nece da kaze da od danas
nema vise vakcina, a bice ih kako za Orbana tako i za Vucica ili
Sancheza od maja i to na veliko. Ali ne ni kineskih ni ruskih.

Видећемо чега ће бити, колико ће бити и када ће бити. Не се знаје.
 
Srbija je uradila najbolje moguce, a i nije imala nekih mogucnosti.
Problem je sto ova zamlata laze jer nece da kaze da od danas
nema vise vakcina, a bice ih kako za Orbana tako i za Vucica ili
Sancheza od maja i to na veliko. Ali ne ni kineskih ni ruskih.

Dakle nije problem sta je veliki vodja uradio, vec sta je rekao. Inace da te podsetim, mnogi lideri ozbiljnijih evropskih zemalja su pompezno najavljivali do maja vec kraj prvog kruga vakcinacije, jer su ocekivali masovne isporuke ideoloski podobnih vakcina (u prevodu sve osim kineske i ruske). Sada su svi besni i nemocni jer ostrom retorikom oni ne mogu da ubrzaju proizvodnju. Opet oni i dalje ne otvaraju vrata za te "istocne" vakcine, dok im neki ukazuju bas primer Srbije gde postoji prvo izbor da li neko zeli da se vakcinise i kojom vakcinom to zeli da ucini, sa posebnim osvrtom da je jedino Kina uspela da obezbedi neke vece kolicine vakcine koje isporucuje zemljama koje traze.

Dakle izjava da ce svako moci da bira vakcinu nije laz niti je izmisljotina. Ali bice kada ta vakcina bude stigla u Srbiju. Ljutiti se na Srbiju zasto nema vakcinu koju nemaju ni drugi je suludo. Ali u duhu povracanja po svemu sto vlast cini mora da se nadje makar neki narativ, neka zackoljica ili izjava gde ce se nastaviti user.avanje cak i u vreme kada se cini makar nesto dobro.
 
Dakle nije problem sta je veliki vodja uradio, vec sta je rekao. Inace da te podsetim, mnogi lideri ozbiljnijih evropskih zemalja su pompezno najavljivali do maja vec kraj prvog kruga vakcinacije, jer su ocekivali masovne isporuke ideoloski podobnih vakcina (u prevodu sve osim kineske i ruske). Sada su svi besni i nemocni jer ostrom retorikom oni ne mogu da ubrzaju proizvodnju. Opet oni i dalje ne otvaraju vrata za te "istocne" vakcine, dok im neki ukazuju bas primer Srbije gde postoji prvo izbor da li neko zeli da se vakcinise i kojom vakcinom to zeli da ucini, sa posebnim osvrtom da je jedino Kina uspela da obezbedi neke vece kolicine vakcine koje isporucuje zemljama koje traze.

Dakle izjava da ce svako moci da bira vakcinu nije laz niti je izmisljotina. Ali bice kada ta vakcina bude stigla u Srbiju. Ljutiti se na Srbiju zasto nema vakcinu koju nemaju ni drugi je suludo. Ali u duhu povracanja po svemu sto vlast cini mora da se nadje makar neki narativ, neka zackoljica ili izjava gde ce se nastaviti user.avanje cak i u vreme kada se cini makar nesto dobro.
Dakle nije problem sta je veliki vodja uradio, vec sta je rekao. Inace da te podsetim, mnogi lideri ozbiljnijih evropskih zemalja su pompezno najavljivali do maja vec kraj prvog kruga vakcinacije, jer su ocekivali masovne isporuke ideoloski podobnih vakcina (u prevodu sve osim kineske i ruske). Sada su svi besni i nemocni jer ostrom retorikom oni ne mogu da ubrzaju proizvodnju. Opet oni i dalje ne otvaraju vrata za te "istocne" vakcine, dok im neki ukazuju bas primer Srbije gde postoji prvo izbor da li neko zeli da se vakcinise i kojom vakcinom to zeli da ucini, sa posebnim osvrtom da je jedino Kina uspela da obezbedi neke
Ljudi gledaju tabele iz Rusije ( Kinezima i tako niko nista ne veruje)
i masovno vakcinisanje tece jako sporo, sami Rusi nemaju poverenja u svoju vakcinu, do sada je vakcinisano 1,5 miliona ljudi u zemlji
sa sto i kusur miliona stanovnika. Ne mogu da je proizvedu iz nekih razloga, mnogi ljudi bi se vakcinisali ruskom, ali je za to potrebna dozvola EU dozvola, a Rusiju to bas sve mnogo i ne zanima jer
ima kandidata po Aziji i Africi, ali za sada je niko ne pravi.
 
Niko u evropi nema vakcine osim srbije,jel sto je jak vucic ili sto smo jadni kunici pa cekaju da vide kako ce ispasti gulas

Ne znam da li te je neko obavestio, ali vakcinacija je cak i u Srbistanu DOBROVOLJNA. Ako ne zelis da budes, kako kazes "jadni kunic za gulas", jednostavno, ne prijavis se za vakcinaciju i sve tvoje brige oko ovoga nestaju.

Stavise, posto se izgleda vakcinise trenutno samo Vucicevo stado, a poznato je da su vakcine zle, pa ti treba da navijas da se sto vise njegovih glasaca vakcinise, a onda verovatno i crkne i vlazni snovi se ostvaruju. Dogodine u Nemanjinoj 11!
 
Preporucujem da se pogleda ceo klip, ali za nestrpljive ili koji ne zele da slusaju Parovica u kompletu neka odu na 7:08 pa neka slusaju taj deo o vakcinama:


Znaci narode ne znam stvarno sta vam JOS UVEK nije jasno - prave nas magarcima u svemu mogucem i nemogucem.

Resenje je samo jedno - POBUNA! JEDAN IZLAZAK MENJA SVE! (parafraziram legendarne Partibrejkerse) (ovo cu da preporucim ujedinjenoj patriotskoj opoziciji da preuzme kao slogan za poziv na taj jedan, odlucujuci izlaz na ulicu kada cemo da oduvamo rezim u 3 lepe)
 
Ne znam da li te je neko obavestio, ali vakcinacija je cak i u Srbistanu DOBROVOLJNA. Ako ne zelis da budes, kako kazes "jadni kunic za gulas", jednostavno, ne prijavis se za vakcinaciju i sve tvoje brige oko ovoga nestaju.

Stavise, posto se izgleda vakcinise trenutno samo Vucicevo stado, a poznato je da su vakcine zle, pa ti treba da navijas da se sto vise njegovih glasaca vakcinise, a onda verovatno i crkne i vlazni snovi se ostvaruju. Dogodine u Nemanjinoj 11!

Procitao si mi misli!!! Jos samo da mi vrati mojih X evra koliko kosta moja vakcina jer nemam nameru da se vakcinisem, i ja sav :zskace:
Samo da se sto vise SNS-ovaca vakcinise.
 
Ne znam da li te je neko obavestio, ali vakcinacija je cak i u Srbistanu DOBROVOLJNA. Ako ne zelis da budes, kako kazes "jadni kunic za gulas", jednostavno, ne prijavis se za vakcinaciju i sve tvoje brige oko ovoga nestaju.

Stavise, posto se izgleda vakcinise trenutno samo Vucicevo stado, a poznato je da su vakcine zle, pa ti treba da navijas da se sto vise njegovih glasaca vakcinise, a onda verovatno i crkne i vlazni snovi se ostvaruju. Dogodine u Nemanjinoj 11!
Ti izgleda ne želiš ili ne možeš da shvatiš poentu teme. Da li je država dozvolila da mi budemo eksperimentalni kunići ili nije? Posle ove Orbanove izjave postoji velika sumnja. Ti opravdavaš vlast pa kažeš vakcinacija je na dobrovoljnoj bazi pa država i vlast zbog toga nemaju nikakvu odgovornost u vezi toga. Da li stvarno misliš tako? Znači država može da dozvoli bilo koji lek da koristi veliki broj ljudi pa bio on i štetan i da kaže sve je na dobrovoljnoj bazi pa samim tim vlast ne snosi nikakvu odgovornost?
 
Ti izgleda ne želiš ili ne možeš da shvatiš poentu teme. Da li je država dozvolila da mi budemo eksperimentalni kunići ili nije? Posle ove Orbanove izjave postoji velika sumnja. Ti opravdavaš vlast pa kažeš vakcinacija je na dobrovoljnoj bazi pa država i vlast zbog toga nemaju nikakvu odgovornost u vezi toga. Da li stvarno misliš tako? Znači država može da dozvoli bilo koji lek da koristi veliki broj ljudi pa bio on i štetan i da kaže sve je na dobrovoljnoj bazi pa samim tim vlast ne snosi nikakvu odgovornost?

Postavio sam ti Parovicev klip par postova iznad pa pogledaj, i ti i svi koje interesuje da li ste pokusni kunici.

Da skratim - JESTE, svi koji se vakcinisete kineskom vakcinom ste deo eksperimentalnog testiranja te vakcine radi dobijanja sertifikata o valjanosti.
 
Postavio sam ti Parovicev klip par postova iznad pa pogledaj, i ti i svi koje interesuje da li ste pokusni kunici.

Da skratim - JESTE, svi koji se vakcinisete kineskom vakcinom ste deo eksperimentalnog testiranja te vakcine radi dobijanja sertifikata o valjanosti.
Onda Retos11 radi za mengeleovski režim smrada i kala.
 

Back
Top