Oralni sex

Kako privoliti osobu da joj pruzis oralni seks, ali takodje da i ona tebi ga pruzi!

Ne mozes ti da privolis nekoga na oral ili bilo koji drugi sex....sta ces da uradis, stavis pistolj na vugla i kazes pushi ga??:roll:

A to da ti njoj lizes, to isto mozes ali samo polako ako se neda....kada joj prvi put budes polizao sama ce ti glavu sledeci put nabijati....:roll:
 
Kako privoliti osobu da joj pruzis oralni seks, ali takodje da i ona tebi ga pruzi! Inace Sexa ima ali toga nema! Mozda zvuci sick al jebga nisam trazio u dupce! pozz


Батином. :roll:

(Ох, Боже...он би да ''приволи'' неког на нешто у кревету...Јадан је то секс....:-?)
 
to valjda ide spontano, sve ostalo je neki vid teranja nekog na ono sto nece...koliko citam, klinac si...ni ja u tim godinama nisam bila kraljica 69-e...samo laganica....:)
 
Zezam se, ali nebi nikad lizao osobi, ali bi da zensko i osoba tog pola meni pusi, a osoba ce prije da ti pusi ako joj ne lizes, nego obratno... zato sto tako ispada 'dobra' kao 'ja njemu pusim iako on meni nije lizao' kaze ista u sebi, i onda joj kao to trip neki.
 

Back
Top