oralni sex(pusenje)nepoznatom bez icega vise i penetracije

oralno sex(pusenje)nepoznatom muskarcu bez iceg vise anketa samo za pripadnice lepseg

• da imala sam

• ne nisam

• necu nikad

• nikad ne reci nikad-filozofski odgovor

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
e ovo je tema samo za dame i zanima me njihovo misljenje
ps-i ako su ovde sve konzervativne nadam se da ce neka da se i otvori tj iskreno kaze svoje misljenjez:)
Pa smatram da se zaista širi. Naime, teorija o superkontinentu je skroz glupa i ne pije vodu, i nema smisla da se vode prema toma kako izgledaju obale, ako su ploče rasprostranjene i pod vodom. Za sve ove godine, oblik obala bi se, bez sumnje, potpuno deformisao, te to ne bi mogao da bude bilo kakav dokaz za nekadašnje postojanje jednog kopna, a to je, uzgred, činjenica na kojoj su zasnovali teoriju.

maaaliiii je ovooo graaad u njemu sve se znaaaaa, cujeeeem da siiii nekoooom strancuuuu kuraaac pushilaaaa :)...

ahahahaha...
4452b9f50993b94b2322a7e250d668cc.gif
jos cu da steknem los glas ovde hahah

e ovo je tema samo za dame i zanima me njihovo misljenje
ps-i ako su ovde sve konzervativne nadam se da ce neka da se i otvori tj iskreno kaze svoje misljenjez:)

vidim novi si,ne znam dal si klon.......u svakom slucaju nadam se i ocekujem da ces sto pre biti banovan,i ukinut........odvatno razmisljanje,odvratna slika,neka umobolnost u najavi......nadam se da ce oni koji treba sto pre reagovati.....:zroll:

Back