ORALNI SEKS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

billy_THE_kid

Primećen član
Banovan
Poruka
929
S obzirom da volim da pruzam damama zadovoljstvo oralog seksa, i u tome sam godinama dosao do , malo je reci, savrsenstva, zamolio bi dame, da kazu, da li zaista uzivaju u oralnom zadovoljavanju, ili ja zivim u zabludi :))
 
Ma ja bih voleo da mogu sebe da oralno zadovoljim,
pa da se posvetim celibatu.
c008.gif
 
billy_THE_kid:
S obzirom da volim da pruzam damama zadovoljstvo oralog seksa, i u tome sam godinama dosao do , malo je reci, savrsenstva, zamolio bi dame, da kazu, da li zaista uzivaju u oralnom zadovoljavanju, ili ja zivim u zabludi :))

Živiš u zabludi. :-D Naravno da uživamo. Nisi primetio? ;-)
 
Da ali, koja od vas uziovba i da ga pruza....?! ;)

Ja sam upoznao mnoge koje ne vole to, a to je po mom misljenju odlika sebicluka, isto vazi i za tipove.
 
Ja jaaako gotivim oral (obostrani) ali mi je nekako to najintimniji deo sexa... To dolazi malo kasnije...kao slag na tortu... Ne znam, mozda sam konzervativna. Da se razumemo, nije da ga ne pruzam, samo se to desi kad pokazujem osobi da svaki deo njenog tela prihvatam kao svoj. A i prilicno sam fer, znaci ne moras ti meni ako netju ja tebi.. Daleko od toga da ne volim...samo imam neku vrstu mentalne kocnice... Ne'am pojma :lol:
 
Nevenchica:
Ja jaaako gotivim oral (obostrani) ali mi je nekako to najintimniji deo sexa... To dolazi malo kasnije...kao slag na tortu... Ne znam, mozda sam konzervativna. Da se razumemo, nije da ga ne pruzam, samo se to desi kad pokazujem osobi da svaki deo njenog tela prihvatam kao svoj. A i prilicno sam fer, znaci ne moras ti meni ako netju ja tebi.. Daleko od toga da ne volim...samo imam neku vrstu mentalne kocnice... Ne'am pojma :lol:


Ne valja ti to.

Ako nekom das pic.u treba i da mu po.pusis....
 
naravno da zene vole oralni sex.kad mi stisne glavu nogama samo sto mi oci ne ispadnu....a i mislim da sam sex nije moguc bez oralnog jer suvog nikad nisam mogao da ga uteram/u suvu nikad nisam mogao da uteram
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top