joiv
Iskusan
- Poruka
- 5.265
E sad iz tuge proizilazi ova tema i pitanje.... da li optuzujemo? Kada i koga?
Nije sve do nas, mnogo stvari nam se desi na koje nismo mogli uticati, stvari koje su ucinjene od strane drugih a uticale na dalji tok naseg zivota ili na neku trenutnu situaciju...
Optuzujem jednu koja je trebala biti ono sto nije, koja je meni podarila lako i bez pitanja ulogu samo njoj datu, optuzujem je zbog toga sto osecam krivicu iako nisam kriva za dela njena, optuzujem je kao vid olaksanja mog, kao bacanje tereta.
Optuzujem ne osudjujem... ali ipak krivim je za sve sto je trebala a nije, a ja sam bila isuvise dete da bih znala kako u stvari treba. Sada nosimo krst i posledice svega i nije lako. Mnogo je tesko i zbog toga je optuzujem.
Ajd sad vi da ne budem najgora
Nije sve do nas, mnogo stvari nam se desi na koje nismo mogli uticati, stvari koje su ucinjene od strane drugih a uticale na dalji tok naseg zivota ili na neku trenutnu situaciju...
Optuzujem jednu koja je trebala biti ono sto nije, koja je meni podarila lako i bez pitanja ulogu samo njoj datu, optuzujem je zbog toga sto osecam krivicu iako nisam kriva za dela njena, optuzujem je kao vid olaksanja mog, kao bacanje tereta.
Optuzujem ne osudjujem... ali ipak krivim je za sve sto je trebala a nije, a ja sam bila isuvise dete da bih znala kako u stvari treba. Sada nosimo krst i posledice svega i nije lako. Mnogo je tesko i zbog toga je optuzujem.
Ajd sad vi da ne budem najgora







