OPTUŽBE........! KO JE IZDAO GENERALE

Grof Vronski

Legenda
Poruka
60.495
U Hrvatskoj frka.Pljušte optužbe.
Mesić optužio Karamarka da je dostavio fono-snimke sa sastanka
državnog vrha na Brionima, Hagu.
Josipović i Kosorova se ne izjašnjavaju.
Presude u drugom planu.Nacija se bavi pretpostavkama o "izdajici"....

Šta će sve komšije otkriti ?
Nije li ovo suočavanje nacije sa dugogodišnjim zabludama !?
 
Poslednja izmena:
оном што је направио снимак туђмана и екипе на брионима треба дати неки орден за борбу против фашизма

тај снимак је урнисао њихове генерале на суђењу
Хрватска је пример како се једна држава "држи на краткој узди".
Ипак је све то мало за оно што су они урадили Србима само у последњих 50 година.
Увек су били на страни силиника, окупатора и увек су се извуки.
Први па други св. рат.. све преко леђе наивних Срба..
Сада када су мислили да су у седлу ,почело опасно да се клима...
Прорадили они стари Српски корени у неком потомку покатоличених Срба..
Биће тога још више...
Само стрпљиво...:)
 
Ako aktuelna vlast pokuša da ućutka Mesića
nekim radikalnijim "merama",može se dogoditi da ovaj "grune" najskrivenije
tajne o Tuđmanu,HDZ-u i svim skrivenim planovima pred otcepljenje
Hrvatske i početak rata.
Bio je u državnom vrhu i mnogo zna !
Vrlo je verovatno da Mesić krene "sa pričom"......
Može iz toga ispasti "bisera" da se Evropa zaprepasti.....!
 
U Hrvatskoj frka.Pljušte optužbe.
Mesić optužio Karamarka da je dostavio fono-snimke sa sastanka
državnog vrha na Brionima, Hagu.
Josipović i Kosorova se ne izjašnjavaju.
Presude u drugom planu.Nacija se bavi pretpostavkama o "izdajici"....

Šta će sve komšije otkriti ?
Nije li ovo suočavanje nacije sa dugogodišnjim zabludama !?

Суочавање?
Не бих рекла.

Па зар сам чин тог препуцавања ''ќо је дао снимке, а ко није'' не доказује да сматрају да доказе нису требали доставити?

Да су се суочили са злочинима како треба и ваља, погли би главу и упутили би за почетак извињење Србима. Али не, код њих опет дивља србохистерија.

Нема њима спаса.
 
Mesić "talasa".....!
Počeo je da radi protiv nacionalnih interesa Hrvatske !
Yebote,koje sve uloge u poslednjih 20-tak godina taj čovek nije
odigrao .....?
Jeli ovaj poslednji "molotovljev koktel" hitnut među zajapurene Hrvate,
iznervirane presudama,pokušaj sopstvene katarze !?

Ma slika govori vise od 1000 reci ...

182513.jpg
 
Ako aktuelna vlast pokuša da ućutka Mesića
nekim radikalnijim "merama",može se dogoditi da ovaj "grune" najskrivenije
tajne o Tuđmanu,HDZ-u i svim skrivenim planovima pred otcepljenje
Hrvatske i početak rata.
Bio je u državnom vrhu i mnogo zna !
Vrlo je verovatno da Mesić krene "sa pričom"......
Može iz toga ispasti "bisera" da se Evropa zaprepasti.....!

Не знам које је све улоге одиграо, али знам да његова ћерка држи глиништа по Србији. :roll:
 
Ako aktuelna vlast pokuša da ućutka Mesića
nekim radikalnijim "merama",može se dogoditi da ovaj "grune" najskrivenije
tajne o Tuđmanu,HDZ-u i svim skrivenim planovima pred otcepljenje
Hrvatske i početak rata.
Bio je u državnom vrhu i mnogo zna !
Vrlo je verovatno da Mesić krene "sa pričom"......
Može iz toga ispasti "bisera" da se Evropa zaprepasti.....!

Dragocjeniji biseri bice oni kad se raskrinkaju beogradski saradnici ustasije jos 90e!!!
 
Burdus Mesic je odavno jasan ...

Za cestito svedocenje u Hagu dobio je i najveca priznanja ... :klap:

,, Hrvatski predsjednik Stjepan Mesić primio je u ponedjeljak u Moskvi od ruskog predsjednika Vladimira Putina jubilarnu medalju povodom 60. obljetnice pobjede nad fašizmom zajedno s još nekolicinom svjetskih dužnosnika. ,,
 
Ako aktuelna vlast pokuša da ućutka Mesića
nekim radikalnijim "merama",može se dogoditi da ovaj "grune" najskrivenije
tajne o Tuđmanu,HDZ-u i svim skrivenim planovima pred otcepljenje
Hrvatske i početak rata.
Bio je u državnom vrhu i mnogo zna !
Vrlo je verovatno da Mesić krene "sa pričom"......
Može iz toga ispasti "bisera" da se Evropa zaprepasti.....!

Hehe, dodje sve na svoje :)
 
mozemo mi pricati sta god hocemo ali hrvati se svojih ne odricu i ne stide........gledam kako se oni bore za gotovinu a setim se odnosa srpske drzave prema srpskim generalima........sramota......hrvati nam dele lekcije o patriotizmu........da ne bude zabune........hrvati su dobili drzavu pomocu udruzenog zlocinackog plana sa tudjmanom na celu i to svi znaju.......i srbi i hrvati.......i morace kad tad da vrate otete srpske teritorije i plate ostetu izbeglom narodu........zid da se digne duz cele linije razgranicenja i svako kom padne napamet da predje zid ubiti po vidjenju.......sa vama nemati vise bilo kakve i kontakte osim striktno poslovne da ne bi nekoj budali opet pala ideja o mogucem zajednistvu........daleko bilo.....zakonom zabraniti.......vi na svojoj mi na svojoj teritoriji zauvek podeljeni........samo tada nece biti sukoba.......dajem za pravo i da vam ostanu trenutno okupirane srpske teritorije a vi za uzvrat date vas lijepa ostrva.......moze i tako.......sto da ne........i sa hrvatskim entitetom u bosni da se spojite........isti narod.......mi sa rs.......i cao.......svako svojim putem neka ide........sa mirom
 
Суочавање?
Не бих рекла.

Па зар сам чин тог препуцавања ''ќо је дао снимке, а ко није'' не доказује да сматрају да доказе нису требали доставити?

Да су се суочили са злочинима како треба и ваља, погли би главу и упутили би за почетак извињење Србима. Али не, код њих опет дивља србохистерија.

Нема њима спаса.

Slažem se......
Mnogo će vode Savom proteći da se kod njih izbistri zamućena svest.
Ali,moje su aluzije usmerene ka istini.Za punu istinu bez ostatka.
Naime,očekujem da će tu biti "rikošeta",a to je prilika da mi,i ne samo mi,
saznamo detalje o svemu.
Kroz unakrsna optuživanja i strahove od odgovornosti,pruža se idealna
prilika da napokon upoznamo ideologe,inspiratore,projektante,finansijere,instruktore,
za monstruozni pokušaj zatiranja jednog naroda.
U unapred datom obećenju od moćnika da kazna neće uslediti.

Da čujemo nešto i o tom moćniku(cima).....!
 
Poslednja izmena:
Slažem se......
Mnogo će vode Savom proteći da se kod njih izbistri zamućena svest.
Ali,moje su aluzije usmerene ka istini.Za punu istinu bez ostatka.
Naime,očekujem da će tu biti "rikošeta",a to je prilika da mi,i ne samo mi,
saznamo detalje o svemu.
Kroz unakrsna optuživanja i strahove od odgovornosti,pruža se idealna
prilika da napokon upoznamo ideologe,inspiratore,projektante,finansijere,instruktore,
za monstruozni pokušaj zatiranja jednog naroda.
U unapred datom obećenju od moćnika da kazne neće uslediti.
Da čujemo i za tog moćnika.....!

За моћника нећеш чути јер су они одрадили посао ''за моћника''.

А знаш како УСА третира своје улизице?

Тако што их обавезно пусти низ воду.

c020.gif
 

Back
Top