neizreciva
Buduća legenda
- Poruka
- 34.075
imam tu crtu da u svemu zelim da vidim dobro i da odbacujem od sebe negativno....ali, primetila sam da zbog te osobine cesto idem grlom u jagode u tim ljubavnim zavrzlamama, budem neoprezna, nagla...uvek mislim da ce sve biti super a ako ne bude ne dramim mnogo i dugo....eto, nekad i taj optimizam i nije bas dobar, zna da uvali u sr.anja
.....jeste li vi oprezni i promisljeni kad stupate u ljubavne odnose ili ste opusteni, pozitivni, naivni






) traktor ko otvara kapiju 