- Poruka
- 193.821
Čast izuzecima.
Šta bi ko je prešao u SNS od vaših zna li se šta?
Zajebava vas narod po Tviteru smislio vam novi slogan
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Čast izuzecima.
A mozda je i greska.
Ljudsku glupost ne treba potcenjivati![]()

Pa zaista ne vidim kako studenti mogu biti sigurni da se baš niko neće prodati. Može neko biti profesor i sve vrhunsko da bude pa se proda.

kaže Đuka na Tviteru da ne mogu da se odbrane od zahteva blokaderka koji žele da prelete u SNS
Pogledajte prilog 1909967
Eto, sad sns-u vise ne smetaju blokaderi te.roristi, primaju teroriste u svoje redove, jel to znaci da je onda sns teroristicka stranka?
Odlicno, posto sav sljam iz drugih stranaka i pokreta prelazi u sns, neka se onda
studentska organizacija lepo ocisti

pa kao u balkanskom špijunu
prvo priznaš grehe pa se pokaješ i onda počnem da radiš ne više za Piculu nego za naše
https://www.dnevnik.rs/vesti/politi...at-izvestilac-za-ndh-tonino-picula-2024-10-23
Pogledajte prilog 1909972
Glavni lik u Balkanskom spijunu je dusevno oboleli covek sa manijom gonjenja, da li ste vi u sns-u sa slicnom dijagnozom?
Studenti Blokaderi idu iz poraza u poraz
Ko vas savetuje da pljujete po crkvi i pravoslavnom narodu koji čeka i po 12 sati da celiva pojas presvete Bogorodice?
Nego vidim i 2 vaša odbornika u Knjaževcu isto preleteli u SNS :![]()
![]()
![]()
![]()
Ali vi ste primili te blokadere su svoje redove. Zasto primate ljude koji pljuju po crkvi i pritom su ustase i teroristi?
Do sad vas je SNS pobedio na bukvalno svakim izborima
A vi mesto da menjate politiku da bude patriotska i pravoslavna nastavlja te da udarate po svim najvećim svetinjama i vrednostima Srba i posle što vas Srbi neće
A zasto stalno odlazete tu glavnu pobedu na parlamentarnim izborima, nesto niste sigurni?
Cekate da se zaboravi onaj skandal jer vam je 3. covek u policiji, nacelnik beogradske policije, ucestvovao u mafijaskom ubistvu i prikrivanju tragova?
Bajo ja nisam u SNSu
Ja sam dugogodišnji glasač opozicije
Ali patriotske. Ne soroševsko, piculine.
Drugo jasno je da vam je politika i priča totalno šuplja i kad je tako dolazi do masovnog osipanja i raspada
Ti si po mentalitetu pravi pravcat glasac sns-a, pa i ne glasao za njih, a glasas... i ne bio
njihov clan, a jesi
pa brate jel vidiš da se samouništavate i da vam svakom danom sve više pada podrška
Narod će se razočarati kad vidi da se prodajete SNSu i da su vam samo pare bitne i okrenuće se patriotskoj opoziciji
Toliko pada podrska studentima da vucic stalno odlaze raspisivanje izbora
Pa valjda ce se i glasaci sns-a razocarati ako im dolaze blokaderi-koji-pljuju-crkvu-i-pritom-su-ustase u njihove redove?
zato i gubite svuda
previše ste isključivi, gordi i vređate birače od kojih očekujete glas
Pamet vam je boljševička, ne pristajete na bilo kakav kompromis, mislite da ste samo vi Bogom dani da vladare Srbijom
ne ide to tako
Imas pravo da osecas kompleks nize vrednosti zbog mladih pametnih i obrazovanih ljudi, jer ove tri karakteristike su suprotnost karakteristika glasaca sns-a
Uvek su prosecni zazirali od takvih tako da je razumljivo takvo ponasanje.
Ali moras priznati da samo pametni i obrazovani ljudi vuku zemlju napred, a ne Tome Mone, Glisici, Brnabici, Vucevici, Grcici...........

Imas pravo da osecas kompleks nize vrednosti zbog mladih pametnih i obrazovanih ljudi, jer ove tri karakteristike su suprotnost karakteristikama glasaca sns-a
Uvek su prosecni zazirali od takvih tako da je razumljivo takvo ponasanje.
Ali moras priznati da samo pametni i obrazovani ljudi vuku zemlju napred, a ne Tome Mone, Glisici, Brnabici, Vucevici, Grcici...........
Evo ovde Blokaderi iz Šapca nazivaju pasijim sinovima sve koji kritikuju Mariju Vasić zbog napada na pravoslavlje
Zato sto samo pasiji sinovi predvodjeni ovom sektom mogu da osmisle ovo
I pored sve korupcije aktuelne vlasti
Kako razumno bice pri cistoj svesti i zdravoj pameti moze da oprosti aktuelnoj koruptivnoj vlasti zbog nepostojece korupcije studentskog pokreta koji nije jos uvek dosao na vlast?
Pa to je pitanje. Pošto voli da govori o fetiš ima građane interesuje