Opština Kula: Neko sa studentske liste glasao je za izbor SNS kandidata

Čast izuzecima.

Šta bi ko je prešao u SNS od vaših zna li se šta?

Zajebava vas narod po Tviteru smislio vam novi slogan
:cepanje:

1000022479.jpg
 
Eto, sad sns-u vise ne smetaju blokaderi te.roristi, primaju teroriste u svoje redove, jel to znaci da je onda sns teroristicka stranka?

Odlicno, posto sav sljam iz drugih stranaka i pokreta prelazi u sns, neka se onda
studentska organizacija lepo ocisti

pa kao u balkanskom špijunu

prvo priznaš grehe pa se pokaješ i onda počneš da radiš ne više za Piculu nego za naše z:D

https://www.dnevnik.rs/vesti/politi...at-izvestilac-za-ndh-tonino-picula-2024-10-23

1000022485.webp


 
Glavni lik u Balkanskom spijunu je dusevno oboleli covek sa manijom gonjenja, da li ste vi u sns-u sa slicnom dijagnozom?

Studenti Blokaderi idu iz poraza u poraz

Ko vas savetuje da pljujete po crkvi i pravoslavnom narodu koji čeka i po 12 sati da celiva pojas presvete Bogorodice?

Nego vidim i 2 vaša odbornika u Knjaževcu isto preleteli u SNS izglasali za SNS kandidata za predsednika opštine : 😂 😂 😂 😂

 
Studenti Blokaderi idu iz poraza u poraz

Ko vas savetuje da pljujete po crkvi i pravoslavnom narodu koji čeka i po 12 sati da celiva pojas presvete Bogorodice?

Nego vidim i 2 vaša odbornika u Knjaževcu isto preleteli u SNS : 😂 😂 😂 😂

Ali vi ste primili te blokadere su svoje redove. Zasto primate ljude koji pljuju po crkvi i pritom su ustase i teroristi?
 
Ali vi ste primili te blokadere su svoje redove. Zasto primate ljude koji pljuju po crkvi i pritom su ustase i teroristi?

Bajo ja nisam u SNSu

Ja sam dugogodišnji glasač opozicije

Ali patriotske. Ne soroševsko, piculine.

Drugo jasno je da vam je politika i priča totalno šuplja i kad je tako dolazi do masovnog osipanja i raspada
 
Do sad vas je SNS pobedio na bukvalno svakim izborima

A vi mesto da menjate politiku da bude patriotska i pravoslavna nastavlja te da udarate po svim najvećim svetinjama i vrednostima Srba i posle što vas Srbi neće




A zasto stalno odlazete tu glavnu pobedu na parlamentarnim izborima, nesto niste sigurni?

Cekate da se zaboravi onaj skandal jer vam je 3. covek u policiji, nacelnik beogradske policije, ucestvovao u mafijaskom ubistvu i prikrivanju tragova?
 
A zasto stalno odlazete tu glavnu pobedu na parlamentarnim izborima, nesto niste sigurni?

Cekate da se zaboravi onaj skandal jer vam je 3. covek u policiji, nacelnik beogradske policije, ucestvovao u mafijaskom ubistvu i prikrivanju tragova?

pa brate jel vidiš da se samouništavate i da vam svakom danom sve više pada podrška

Narod će se razočarati kad vidi da se prodajete SNSu i da su vam samo pare bitne i okrenuće se patriotskoj opoziciji

Pa vi terajte i vaše najfanatičnije pristalice

Kao Štimac npr

 
Bajo ja nisam u SNSu

Ja sam dugogodišnji glasač opozicije

Ali patriotske. Ne soroševsko, piculine.

Drugo jasno je da vam je politika i priča totalno šuplja i kad je tako dolazi do masovnog osipanja i raspada

Ti si po mentalitetu pravi pravcat glasac sns-a, pa i ne glasao za njih, a glasas... i ne bio
njihov clan, a jesi
 
Ti si po mentalitetu pravi pravcat glasac sns-a, pa i ne glasao za njih, a glasas... i ne bio
njihov clan, a jesi

zato i gubite svuda

previše ste isključivi, gordi i vređate birače od kojih očekujete glas

Pamet vam je boljševička, ne pristajete na bilo kakav kompromis, mislite da ste samo vi Bogom dani da vladare Srbijom

ne ide to tako
 
pa brate jel vidiš da se samouništavate i da vam svakom danom sve više pada podrška

Narod će se razočarati kad vidi da se prodajete SNSu i da su vam samo pare bitne i okrenuće se patriotskoj opoziciji

Toliko pada podrska studentima da vucic stalno odlaze raspisivanje izbora

Pa valjda ce se i glasaci sns-a razocarati ako im dolaze blokaderi-koji-pljuju-crkvu-i-pritom-su-ustase u njihove redove?
 
Toliko pada podrska studentima da vucic stalno odlaze raspisivanje izbora

Pa valjda ce se i glasaci sns-a razocarati ako im dolaze blokaderi-koji-pljuju-crkvu-i-pritom-su-ustase u njihove redove?

izbori se raspisuju kad im je vreme a ne onda kad vi hoćete

toliko bi trebalo da znate

No imali smo izbore u 15 opština lokalne i sve do jednog ste izgubili

I šta onda očekujete na parlamentarnim?
 
zato i gubite svuda

previše ste isključivi, gordi i vređate birače od kojih očekujete glas

Pamet vam je boljševička, ne pristajete na bilo kakav kompromis, mislite da ste samo vi Bogom dani da vladare Srbijom

ne ide to tako


Imas pravo da osecas kompleks nize vrednosti zbog mladih pametnih i obrazovanih ljudi, jer ove tri karakteristike su suprotnost karakteristikama glasaca sns-a
Uvek su prosecni zazirali od takvih tako da je razumljivo takvo ponasanje.
Ali moras priznati da samo pametni i obrazovani ljudi vuku zemlju napred, a ne Tome Mone, Glisici, Brnabici, Vucevici, Grcici...........
 
Imas pravo da osecas kompleks nize vrednosti zbog mladih pametnih i obrazovanih ljudi, jer ove tri karakteristike su suprotnost karakteristika glasaca sns-a
Uvek su prosecni zazirali od takvih tako da je razumljivo takvo ponasanje.
Ali moras priznati da samo pametni i obrazovani ljudi vuku zemlju napred, a ne Tome Mone, Glisici, Brnabici, Vucevici, Grcici...........

od čega kompleks Bajo?

Od ovoga?
Ovo je Marija Vasić vaša liderka

:cepanje:

 
Imas pravo da osecas kompleks nize vrednosti zbog mladih pametnih i obrazovanih ljudi, jer ove tri karakteristike su suprotnost karakteristikama glasaca sns-a
Uvek su prosecni zazirali od takvih tako da je razumljivo takvo ponasanje.
Ali moras priznati da samo pametni i obrazovani ljudi vuku zemlju napred, a ne Tome Mone, Glisici, Brnabici, Vucevici, Grcici...........

I pored sve korupcije aktuelne vlasti ovo kad vidi prosečan birač nikada vam neće dati glas

 

Back
Top