Opsesivna sam prema nekome koga i ne poznajem.

Red776

Aktivan član
Poruka
1.491
Vec jedno 5 meseci jedan mladic (koji je bas moj tip) mi se svidja. Problem je u tome sto se znamo samo iz vidjenja. I u tome sto se ja ponasam prilicno ... kao da me je bas briga... a ustvari izgaram od ljubavi. Cim me primeti njegov pogled je fiksiran za moj, i ponekad me posmatra vise minuta, kad misli da ga ne gledam, a bogami i kad ga gledam. :heart: Kako ja nisam u njegovom krugu prijatelja ... spanjdjao se sa jednom malom kojoj bih da pocupam svu kosu. Od tad me kvarno posmatra samo kad njegovo drustvo nije tu, a ja izgaram li izgaram.... Kako da se resim te opsesije? Mislim o njemu dan i noc i ni o cemu drugom. :besna:
 
Vec jedno 5 meseci jedan mladic (koji je bas moj tip) mi se svidja. Problem je u tome sto se znamo samo iz vidjenja. I u tome sto se ja ponasam prilicno ... kao da me je bas briga... a ustvari izgaram od ljubavi. Cim me primeti njegov pogled je fiksiran za moj, i ponekad me posmatra vise minuta, kad misli da ga ne gledam, a bogami i kad ga gledam. :heart: Kako ja nisam u njegovom krugu prijatelja ... spanjdjao se sa jednom malom kojoj bih da pocupam svu kosu. Od tad me kvarno posmatra samo kad njegovo drustvo nije tu, a ja izgaram li izgaram.... Kako da se resim te opsesije? Mislim o njemu dan i noc i ni o cemu drugom. :besna:
Nije to opsesija, vec si u glavi stvorila neku sliku o njemu i zaljubila se u to.Jednostavno je,pokusaj da ga bolje upoznas,mozda se razocaras.
 
Vec jedno 5 meseci jedan mladic (koji je bas moj tip) mi se svidja. Problem je u tome sto se znamo samo iz vidjenja. I u tome sto se ja ponasam prilicno ... kao da me je bas briga... a ustvari izgaram od ljubavi. Cim me primeti njegov pogled je fiksiran za moj, i ponekad me posmatra vise minuta, kad misli da ga ne gledam, a bogami i kad ga gledam. :heart: Kako ja nisam u njegovom krugu prijatelja ... spanjdjao se sa jednom malom kojoj bih da pocupam svu kosu. Od tad me kvarno posmatra samo kad njegovo drustvo nije tu, a ja izgaram li izgaram.... Kako da se resim te opsesije? Mislim o njemu dan i noc i ni o cemu drugom. :besna:

Ti ne "izgaras" , ti si zagorela! .... :cool:

I osnovno je ... odrasti !:roll:
 
Vec jedno 5 meseci jedan mladic (koji je bas moj tip) mi se svidja. Problem je u tome sto se znamo samo iz vidjenja. I u tome sto se ja ponasam prilicno ... kao da me je bas briga... a ustvari izgaram od ljubavi. Cim me primeti njegov pogled je fiksiran za moj, i ponekad me posmatra vise minuta, kad misli da ga ne gledam, a bogami i kad ga gledam. :heart: Kako ja nisam u njegovom krugu prijatelja ... spanjdjao se sa jednom malom kojoj bih da pocupam svu kosu. Od tad me kvarno posmatra samo kad njegovo drustvo nije tu, a ja izgaram li izgaram.... Kako da se resim te opsesije? Mislim o njemu dan i noc i ni o cemu drugom. :besna:
Dešavaju se takve stvari tokom odrastanja, nije to ništa čudno. Možda bi ti bilo bolje da postaviš temu na Tinejdžere, oni su sigurno u toku sa ovakvim dešavanjima (mi matori smo to zaboravili). Elem, možda bi mogla da ga pozoveš na kafu. :)
 
Vec jedno 5 meseci jedan mladic (koji je bas moj tip) mi se svidja. Problem je u tome sto se znamo samo iz vidjenja. I u tome sto se ja ponasam prilicno ... kao da me je bas briga... a ustvari izgaram od ljubavi. Cim me primeti njegov pogled je fiksiran za moj, i ponekad me posmatra vise minuta, kad misli da ga ne gledam, a bogami i kad ga gledam. :heart: Kako ja nisam u njegovom krugu prijatelja ... spanjdjao se sa jednom malom kojoj bih da pocupam svu kosu. Od tad me kvarno posmatra samo kad njegovo drustvo nije tu, a ja izgaram li izgaram.... Kako da se resim te opsesije? Mislim o njemu dan i noc i ni o cemu drugom. :besna:

pridji, poljubi ga, eventualno nesto reci i ostavi da se dalje sam odluci....
 
Vec jedno 5 meseci jedan mladic (koji je bas moj tip) mi se svidja. Problem je u tome sto se znamo samo iz vidjenja. I u tome sto se ja ponasam prilicno ... kao da me je bas briga... a ustvari izgaram od ljubavi. Cim me primeti njegov pogled je fiksiran za moj, i ponekad me posmatra vise minuta, kad misli da ga ne gledam, a bogami i kad ga gledam. :heart: Kako ja nisam u njegovom krugu prijatelja ... spanjdjao se sa jednom malom kojoj bih da pocupam svu kosu. Od tad me kvarno posmatra samo kad njegovo drustvo nije tu, a ja izgaram li izgaram.... Kako da se resim te opsesije? Mislim o njemu dan i noc i ni o cemu drugom. :besna:
Ma šta ti da hoćeš, hoće i on, garantujem ti. Sigurno te neće odbiti. Započni razgovor, ma o čemu, tema nije bitna, ni povod, ništa...Tvoj je za 7 dana. :lol:
 
Vec jedno 5 meseci jedan mladic (koji je bas moj tip) mi se svidja. Problem je u tome sto se znamo samo iz vidjenja. I u tome sto se ja ponasam prilicno ... kao da me je bas briga... a ustvari izgaram od ljubavi. Cim me primeti njegov pogled je fiksiran za moj, i ponekad me posmatra vise minuta, kad misli da ga ne gledam, a bogami i kad ga gledam. :heart: Kako ja nisam u njegovom krugu prijatelja ... spanjdjao se sa jednom malom kojoj bih da pocupam svu kosu. Od tad me kvarno posmatra samo kad njegovo drustvo nije tu, a ja izgaram li izgaram.... Kako da se resim te opsesije? Mislim o njemu dan i noc i ni o cemu drugom. :besna:

A sta nisi mu na fejsu poslala frend rikvest?pa tu je greska danas mora ga tamo lajkas
 
detinjarija da ti prvo kazem...mada, razumem te....i ja sam sa svojih 38 u goozici imala slican problem samo sa kolegom sa posla....stvorili smo uzasnu napetost, oboma je zelja bila prejaka ali smo oboje stvorili potpuno pogresnu sliku jedno o drugom....i tako godinu dana.....evo, sad smo u velikoj ljubavi i zivimo zajedno....moj ti je savet da ga sto pre pokusas upoznati, nemoj da te strah sputava...sto pre znas sa kim imas posla, bice ti lakse i lepse.....
 
Vec jedno 5 meseci jedan mladic (koji je bas moj tip) mi se svidja. Problem je u tome sto se znamo samo iz vidjenja. I u tome sto se ja ponasam prilicno ... kao da me je bas briga... a ustvari izgaram od ljubavi. Cim me primeti njegov pogled je fiksiran za moj, i ponekad me posmatra vise minuta, kad misli da ga ne gledam, a bogami i kad ga gledam. :heart: Kako ja nisam u njegovom krugu prijatelja ... spanjdjao se sa jednom malom kojoj bih da pocupam svu kosu. Od tad me kvarno posmatra samo kad njegovo drustvo nije tu, a ja izgaram li izgaram.... Kako da se resim te opsesije? Mislim o njemu dan i noc i ni o cemu drugom. :besna:

Nađi drugi predmet opsesije... po ovome što sam pročitala, to ne bi trebalo da ti bude problem... z:)
 
Vec jedno 5 meseci jedan mladic (koji je bas moj tip) mi se svidja. Problem je u tome sto se znamo samo iz vidjenja. I u tome sto se ja ponasam prilicno ... kao da me je bas briga... a ustvari izgaram od ljubavi. Cim me primeti njegov pogled je fiksiran za moj, i ponekad me posmatra vise minuta, kad misli da ga ne gledam, a bogami i kad ga gledam. :heart: Kako ja nisam u njegovom krugu prijatelja ... spanjdjao se sa jednom malom kojoj bih da pocupam svu kosu. Od tad me kvarno posmatra samo kad njegovo drustvo nije tu, a ja izgaram li izgaram.... Kako da se resim te opsesije? Mislim o njemu dan i noc i ni o cemu drugom. :besna:

U ljubavi je - ko čeka taj izvisi. Preduzmi nešto, pitaj ga makar zašto zuri u tebe, našali se malo sa njime.... kroz šalu je lakše i lepše.
 
Vec jedno 5 meseci jedan mladic (koji je bas moj tip) mi se svidja. Problem je u tome sto se znamo samo iz vidjenja. I u tome sto se ja ponasam prilicno ... kao da me je bas briga... a ustvari izgaram od ljubavi. Cim me primeti njegov pogled je fiksiran za moj, i ponekad me posmatra vise minuta, kad misli da ga ne gledam, a bogami i kad ga gledam. :heart: Kako ja nisam u njegovom krugu prijatelja ... spanjdjao se sa jednom malom kojoj bih da pocupam svu kosu. Od tad me kvarno posmatra samo kad njegovo drustvo nije tu, a ja izgaram li izgaram.... Kako da se resim te opsesije? Mislim o njemu dan i noc i ni o cemu drugom. :besna:

A sto bi se resavala zaljubljenosti? To su lepe boljke...a naravno pokusaj da vidis moze li tu biti nesto..ako ne, drzace te verovatno jos neko vreme, pa proci..
 

Back
Top