Quantcast

Opremanje stana

Koko

Zainteresovan član
Poruka
387
E narode,u koju boju da ofarbam zidove u dnevnoj sobi,predsoblju, spavacoj.Volela bih da sve bude u drugoj boji. Kupatilo mi je zeleno sa zutima,bas vesele neke boje,Pojma nema koj mi je,stan ce mi biti kao cirkus.Ajde dajte neke predloge,please,pocela sam vec da se izmisljam.

Ivanica

Početnik
Poruka
13
U dnevnu sobu stavi nešto svetlo žuto ili narandžasto, u predsoblje stavi svetlo ljubičasto, a u spavaću sobu svetlo plavo. Nikako nemoj da stavljaš tamne boje u spavaću i dnevnu sobu, jer to izaziva depresiju. U predsoblju možeš i nešto tamnije, jer tamo niko ne provodi previše vremena uglavnom.

Samo ideja... :)

die_happy

Zainteresovan član
Poruka
264
Zelena-odmara
Crvena-je jaka boja, neki govore da ljudi koji provode dosta vremena u sobi crvene boje postaju agresivni.
narandzasta i zuta-te boje unesi u prostorije u koje ne dopire toliko svetlosti
svetlo plava/baby plava- je hladna boja i takva soba uvek deluje uredno :)
Svetlo ljubicaste nijanse: unesi u prostorije u kojima provodis najvise vremena...A mozes i gore navedenu zelenu jer odmara :) Pa ti vidi...

G

Gost

Gost
Ja sam kuhinju okrecila bojom zrele kajsije i uvijek izgleda kao da sunce ulazi u sobu. Stvarno je fenomenalno, nekako mediteranski. U spavacoj sam stavila njeznu oker / narandzastu na dva zida a ostala dva sam ostavila u bijelo. Trend ide prema boji cigle, jer sam se i ja raspitivala. Stan mi je sav u tom tonu osim dnevne. Tu sam kupila farbu (nije bila jeftina) tako da sam s njom ofarbala samo odzak i jedan zid. Za dosadne osobe bez fantazije dnevna izgleda kao da je nedovrsena, a meni se cini abstraktna, jer jednostavno nije svakodnevno.