Opozicija optužuje Srbiju i Srbe za genocid

Ti kao i svi mi uvek ces imati takav stav o ratovima koje smo vodili, jer se identifikujes sa nasom drzavom... Tako razmislja i svaki prosecan covek drugih drzava....Za mnoge od njih su Gavrilo Princip, njegova organizacija, kao i sluzba iz Srbije koja ih je podrzavala krivci za citav jedan svetski rat i miione zrtava...
stvarno ga preterujes, Gavrilo Princip je uzrok PSR...da nije bilo njega, svet bi ziveo u miru i ljubavi...onaj nas lopovski kralj Aleksandar i Pasic, ujedinise nas sa Hrvatima i Slovencima...kao lepe srece, dsa se nismo nikada ujedinili sa njima...neka se oni objasnjavaju sa Austrijom, Italijom i Madjarskom, neka se sami izbore za svoje drzave...a bili su u gubitniskom taboru, gde su ih Srbi izvukli iz klinicke smrti

ako neko treba sa odgovara za raspad Jugoslavije i krvoprolice, onda su to JNA generali, pogotovo generali srpskog porekla...poltronska i nesposobna djubrad, zadojena jugoslovenstinom, titoizmom i komunizmom...posle desavanja u Sloveniji i Hrvatskoj, gde je JNA sozivljavala raznz ponizenja, to se ponovilo u BiH...generali JNA, dozvolili su masakre i spaljivanja vojnika u dobrovoljackoj ulici...sozvolili tuzlansku kolonu....tu djubrad je trebalo povesati u sred Beograda

ako neko treba sa odgovara za raspad Jugoslavije i krvoprolice, onda su to JNA generali, pogotovo generali srpskog porekla...poltronska i nesposobna djubrad, zadojena jugoslovenstinom, titoizmom i komunizmom...posle desavanja u Sloveniji i Hrvatskoj, gde je JNA sozivljavala raznz ponizenja, to se ponovilo u BiH...generali JNA, dozvolili su masakre i spaljivanja vojnika u dobrovoljackoj ulici...sozvolili tuzlansku kolonu....tu djubrad je trebalo povesati u sred Beograda
Апсолутно. Педесет година привилегија, станова, свега ..а кад је требало да покажу нешто - ћорак.

Opozicija optužuje Srbiju i Srbe za genocid

Izborna lista "Srbija protiv nasilja" u nekoliko navrata je u nastupima navela da smatra da se u Srebrenici dogodio genocid, prenosi "Alo".

IZVOR: ALO.RS PONEDELJAK, 13.11.2023. | 11:12

Za prvog na listi "Srbija protiv nasilja", Radomira Lazovića, o tome više i ne treba diskutovati.

"Ako je doneta rezolucija, a kategorizacija koja se koristi je Međunarodnog suda pravde koja kaže da je bio genocid, pa šta ćemo sad, hoćemo da otvaramo ponovo to", Radomir Lazović.

Istog stava je i Dragan Đilas, treći na listi "Srbija protiv nasilja".

"Da se suočimo sa prošlošću i sa genocidom koji je počinjen u Srebrenici", rekla je Marinika Tepić, 6. na listi "Srbija protiv nasilja."

"Vrlo jasno smo govorili da je Srebrenica genocid", izjavila je Biljana Đorđević, 11. na listi "Srbija protiv nasilja", prenosi ovaj portal.

https://www.b92.net/info/izbori2023/vesti.php?nav_id=2432539

Opozicija će samu sebe uništiti na dobrom su putu. :D

Opozicija šta je to?

evo, imamo tragedije ovih dana...prvo su Palestinci ili HAMAS, napali Jevreje ili izraelske gradjane...klali su, silovali i ubijali sve redom...pobise one nesrecnike na rejv koncertu, sto je van pameti...ali, onda Jevreji, odnosmo izraelska armija krenula da ravna Palestince...nema nikakve milosti...odakle se otvori paljba, IDF ravna celu zgradu ili naselje...na hiljade civilnih zrtava palestinskog porekla, bez obzira na pol i uzrast...USA, poslal ratnu flotu, za svaki slucaj zbog Irana i Hezbolaha...ostale muslimanske drzave, mirno posmatraju masakre Palestinaca, gledaju svoja posla...ako to uporedimo sa ratom u Bosni, onda su naser oric i srebrenicki muslimani kao HAMAS...gde god su upali, niko nije ostajao ziv...a general Mladic i VRS, ispadaju kao neko humanitarno udruzenje za pomoc prilikom zemljotresa i poplava...

stvarno ga preterujes, Gavrilo Princip je uzrok PSR...da nije bilo njega, svet bi ziveo u miru i ljubavi...onaj nas lopovski kralj Aleksandar i Pasic, ujedinise nas sa Hrvatima i Slovencima...kao lepe srece, dsa se nismo nikada ujedinili sa njima...neka se oni objasnjavaju sa Austrijom, Italijom i Madjarskom, neka se sami izbore za svoje drzave...a bili su u gubitniskom taboru, gde su ih Srbi izvukli iz klinicke smrti
Kako menjate sadrzaj napisanog:mrgreen:...NIje ni cudo sto tvrdite da sud presudom Mladicu i navodjenjem da narod ne moze biti genocidan zapravo optuzuje Srbiju za genocid... Sta kazes ja tvrdim da je Gavrilo zapoceo rat? Ne nego to ti tvrdis svojim nacinom razmisljanja...

Kako menjate sadrzaj napisanog:mrgreen:...NIje ni cudo sto tvrdite da sud presudom Mladicu i navodjenjem da narod ne moze biti genocidan zapravo optuzuje Srbiju za genocid... Sta kazes ja tvrdim da je Gavrilo zapoceo rat? Ne nego to ti tvrdis svojim nacinom razmisljanja...
neka te svemocni Allah blagoslovi...da odes u dzenet na kraju svog zivota, za jedno 70 godina, tacnije u 108 godini...odoh sa ove teme, pozdrav

Nisam musliman, ali mi ne smeta ovo sto si napisao... Samo mi te nekako zao, jadan si mi, zbog cilja sa kojim si ovo napisao...
kakav crni cilj...ja sam samo realan i nista drugo...briga me mnogo za sve lopurde, bez obzira da li su to Alija, Franjo ili Slobodan...svu trojicu bih poslao na Goli otok, a pogotovo JNA generale...ajd laku noc

Đilas zapravo to nije izjavio; on to dodžuje.
Kako to “Đilas to nije izjavio” kad baš jeste? Šta onda znači ovo što je rekao? Ton kojim je rečeno a i nastup vrhnunskog intelektualca već i da ne pominjemo:

Đilas zapravo to nije izjavio
Dabome, a i mi smo mrmoti, bez obzira na AV i onaj njegov pokajnički pohod u Potočare.

Poslednja izmena:
Za raspad tzv “Jugoslavije” je kriv onaj ko ju je pravio, što se grbo rodi to vreme ne ispravi.

Kako to “Đilas to nije izjavio” kad baš jeste? Šta onda znači ovo što je rekao? Ton kojim je rečeno a i nastup vrhnunskog intelektualca već i da ne pominjemo:

Dabome, a i mi smo mrmoti, bez obzira na AV i onaj njegov pokajnički pohod u Potočare.

Ja svima kažem iskrenu stvar. Ja nisam pravnik, nemojte od mene tražiti da kvalifikujem je li nešto genocid ili je zločin protiv čovječnosti ili običan rat. Međunarodni sud pravde je donio presudu o tome i mi više nema potrebe o tome da pričamo

https://www.raskrinkavanje.me/analiza/dilas-nije-rekao-da-je-u-srebrenici-pocinjen-genocid/

Ja svima kažem iskrenu stvar. Ja nisam pravnik, nemojte od mene tražiti da kvalifikujem je li nešto genocid ili je zločin protiv čovječnosti ili običan rat. Međunarodni sud pravde je donio presudu o tome i mi više nema potrebe o tome da pričamo

https://www.raskrinkavanje.me/analiza/dilas-nije-rekao-da-je-u-srebrenici-pocinjen-genocid/
Čovek vrši pritisak da se ponizno bespogovorno prihvati bošnjački osnivački mit a ti mu iz svojih dnevnopolitičkih motiva još i pomažeš u tome.

Koliko će još “sud” imati nadležnosti čak i na teritoriji Holandije? Ničija nije do zore gorela.

Čovek vrši pritisak da se ponizno bespogovorno prihvati bošnjački osnivački mit a ti mu iz svojih dnevnopolitičkih motiva još i pomažeš u tome.

Koliko će još “sud” imati nadležnosti čak i na teritoriji Holandije? Ničija nije do zore gorela.
Taj sud osnovale su UN (između ostalih i Srbija) i on je nadležan na celoj planeti. To sta je on geografski u Haagu nema mnogo veze sa njegovim nadleznostima.
Na Marsu, s druge strane...

Taj sud osnovale su UN (između ostalih i Srbija) i on je nadležan na celoj planeti. To sta je on geografski u Haagu nema mnogo veze sa njegovim nadleznostima.
Na Marsu, s druge strane...
Ovo nije tačno,
USA građanima i vojnicima taj sud ne može suditi jer USA ne priznaje njegovi nadležnost. .

Hag nije za Amerikance i Izraelce​

Vašington neće izdavati vize tužiocima Međunarodnog krivičnog suda koji istražuju američke ratne zločine

https://www.politika.rs/sr/clanak/425546/Hag-nije-za-Amerikance-i-Izraelce

Back