Опљачкан сам - тако се осећам !

Обилић

Elita
Poruka
20.502
У продавници рибе на Цветковој пијаци платих скушу 1055 дин за килограм.
Одавно нисам узимао ову најукуснију рибу, и реко' ајде. Била је 400 сад је 1055 ок.

Међутим не да ми ђаво мира, ево гледам на интернету,
има је по продавницама и по 359 дин/кг !

Ради се о смрзнутој, неочишћеној риби - ринфуз.

Све у свему колико год да је човек упућен у цене и робу
ипак мала непажња и наејбеш.

Да ме не мрзи вратио бих се на пијацу и питао (тражио бих утеху)
да се не ради можда о томе да је она јефтинија из неког базена и сл. ...
 
Skuša smrdi, oslić je bolji 🐟

Ослић им је 600, јео сам га прошле недеље.
Реко' ае сад скушу.

Иначе задњих година искључиво шаран, али досадило.
Ослић ме враћа у детињство, кева га је лепо спремала.

А онда једно време само скуша,
била јефтина у Универекспорту (и сада је),
а читао да је најздравије месо ...
 
Сад знаш како се ми осећамо кад СНС Моравски коридор, уместо 700 милиона, плати 2,5 милијарде евра.


Све у свему колико год да је човек упућен у цене и робу
ипак мала непажња и наејбеш..... :think:
 
У продавници рибе на Цветковој пијаци платих скушу 1055 дин за килограм.
Одавно нисам узимао ову најукуснију рибу, и реко' ајде. Била је 400 сад је 1055 ок.

Међутим не да ми ђаво мира, ево гледам на интернету,
има је по продавницама и по 359 дин/кг !

Ради се о смрзнутој, неочишћеној риби - ринфуз.

Све у свему колико год да је човек упућен у цене и робу
ипак мала непажња и наејбеш.

Да ме не мрзи вратио бих се на пијацу и питао (тражио бих утеху)
да се не ради можда о томе да је она јефтинија из неког базена и сл. ...
Ако риба није свежа, платиш 350 и стомак те подсећа наредних седам дана да риба није свежа.
 
jedi sardinu brate
Mrale...
images
 
У продавници рибе на Цветковој пијаци платих скушу 1055 дин за килограм.
Одавно нисам узимао ову најукуснију рибу, и реко' ајде. Била је 400 сад је 1055 ок.

Међутим не да ми ђаво мира, ево гледам на интернету,
има је по продавницама и по 359 дин/кг !

Ради се о смрзнутој, неочишћеној риби - ринфуз.

Све у свему колико год да је човек упућен у цене и робу
ипак мала непажња и наејбеш.

Да ме не мрзи вратио бих се на пијацу и питао (тражио бих утеху)
да се не ради можда о томе да је она јефтинија из неког базена и сл. ...
Obilicu komunisto nema kajanja sad 🤣
 

Back
Top