Обилић
Elita
- Poruka
- 20.502
У продавници рибе на Цветковој пијаци платих скушу 1055 дин за килограм.
Одавно нисам узимао ову најукуснију рибу, и реко' ајде. Била је 400 сад је 1055 ок.
Међутим не да ми ђаво мира, ево гледам на интернету,
има је по продавницама и по 359 дин/кг !
Ради се о смрзнутој, неочишћеној риби - ринфуз.
Све у свему колико год да је човек упућен у цене и робу
ипак мала непажња и наејбеш.
Да ме не мрзи вратио бих се на пијацу и питао (тражио бих утеху)
да се не ради можда о томе да је она јефтинија из неког базена и сл. ...
Одавно нисам узимао ову најукуснију рибу, и реко' ајде. Била је 400 сад је 1055 ок.
Међутим не да ми ђаво мира, ево гледам на интернету,
има је по продавницама и по 359 дин/кг !
Ради се о смрзнутој, неочишћеној риби - ринфуз.
Све у свему колико год да је човек упућен у цене и робу
ипак мала непажња и наејбеш.
Да ме не мрзи вратио бих се на пијацу и питао (тражио бих утеху)
да се не ради можда о томе да је она јефтинија из неког базена и сл. ...


