Opisite djevojke koje su bile u vezi sa vasim sadasnjim muzem/momkom/partnerom

A zanima me takodje kako se osjecaju djevojke kad pomisle na trenutke u kojima su bile u drustvu sa svojim ex-evima, pa su onda sretale svog sadasnjeg covjeka?

Tebe bas zanima da cackas po emocijama koje se smestaju u secanja...
Bivse me ne zanimaju...jer su bivse ..a ja sam sadasnja..a o bivsima sve najbolje
 
Ali sve to vazi i za vas same, da ste bile dobre, ne bi bile bivse? Tako da se gubi veza kao da je nije nikad ni bilo, a vrijeme galopira. Time se ne obezvredjuje vas ukupan stav prema vezama ili samoj sebi?

Ja jesam bila sjajna, ali moja duša nije bila za te nečije ruke. Očito. I to nisam birala ja, nego drugi, a da su druge bile tako dobre i lepo se ponašale, jer lepo se ponašati ne podrazumeva, graditi svoju sreću na tudjoj nesreći, odnosno razmišljati po konceptu dok drugome se ne smrkne, nekome neće da svane, tako da je pitanje da li bi onda sve te žene bile bivše da se sadašnje nisu ubacile kao neko buduće, prema tome, širok ti je to kolega dijapazon, šta je kome lepo ponašanje, zavlačenje i takoC to, znaš. Sigurna sam da nije sve tako crno i belo. A, sa druge strane, nismo ni mi sve, za svačije ruke, i duše, srca. Vremenom se jako lepo iskristališe ko ima savršeno glatke maskice pa tek u nekim momentima pokazu, sta su i ko su, odnosno, najgori deo sebe, takoC da, kolega, mozda su i drugi, sa razlogom bivši, jer ne zaslužuju čiste duše, već žele kalašture, takoC da, ne bih se ja baš samo ograničavala na žene, kao takve, ahaM. :)
Mene lično, obezvredjivalo je nešto drugo, i nešto jako ružno, ali ja ono što sam mislila, osećala i radila, to je ono najbolje od mene, e sad što su drugi ljudi pljuvali an to, to je takodje nečije opet pravo, ali mene to lično ne obezvredjuje, jer svačije je pravo, da mu ja ne prijam, ali nije svačije pravo da me zbog istog izvredja ili unizi a drugome da pruži odrešene ruke, da još dosoli. E, to su dve različite stvarčice. :) Prema samoj sebi, mene to ne obezvredjuje, već čini jačom. Što znam da sam činila pravu stvar. Ali, za pogrešnu osobu. I to je ok. :) Greške se dogadjaju. Čak i najboljima, tj. meni. :)
 
Na osnovu cega ti sebe toliko hvalises? Te si sunasce, te si cista, te ovo te ono. Mozda mislis zato sto ti je neko rekao "bejbi", da je dovoljno sto si se rodila i sto neces nista sem mlijeka?

U svakom drustvu postoji profil "dobrog" covjeka, ali tek onaj koji moze da uporedi razlicita drustva ili razlicite ljude, on moze da shvati ko je najbolji. A ne postoji nista na vjecnoj skali vrijednosti sto se ne mjeri kroz moc. Dok se dvoje ljudi ne sloze oko toga sta je za njih dvoje moc, oni nemaju sta da traze jedno s drugim. A onog momenta kad su se slozili, oni vise ne ostaju "nevini", "cisti", "cakani", ... oni postaju konkurenti cijelom svijetu. To je cista istina i realnost. Sve ostalo su, u pogledu cestitosti i postenja, samo namirisane i nasminkane fantazije i lazi koje imaju isto za cilj kao i najrobusnije i najbrutalnije teznje. To sto ti ne zelis da budes ocigledna ne cini ti cast.
 
Na osnovu cega ti sebe toliko hvalises? Te si sunasce, te si cista, te ovo te ono. Mozda mislis zato sto ti je neko rekao "bejbi", da je dovoljno sto si se rodila i sto neces nista sem mlijeka?

U svakom drustvu postoji profil "dobrog" covjeka, ali tek onaj koji moze da uporedi razlicita drustva ili razlicite ljude, on moze da shvati ko je najbolji. A ne postoji nista na vjecnoj skali vrijednosti sto se ne mjeri kroz moc. Dok se dvoje ljudi ne sloze oko toga sta je za njih dvoje moc, oni nemaju sta da traze jedno s drugim. A onog momenta kad su se slozili, oni vise ne ostaju "nevini", "cisti", "cakani", ... oni postaju konkurenti cijelom svijetu. To je cista istina i realnost. Sve ostalo su, u pogledu cestitosti i postenja, samo namirisane i nasminkane fantazije i lazi koje imaju isto za cilj kao i najrobusnije i najbrutalnije teznje. To sto ti ne zelis da budes ocigledna ne cini ti cast.

Uopšte ne kontate da je post pisan u ironičnom smislu. Oprostićete mi, što en stavljam onu bljuvotinu od zelenog smajlija, jer n koristim uopšte ovdašnje smajliće, pa da skapirate u kom je tonu i maniru napisan post. Greška, mleko ne pijem, zabranjeno mi je u ishrani, nakon bolesti, znaš, čisto kao informejšn, mada šteta, jer bih imala jače zubiće za ujedanje. :) Ali, avaj, šta ćete...:) Ja sam očiglednija, da ne mogu biti očiglednija, a ja nisam kriva, što ne mou svakome da pojašnjavam proirodu svakog posta, jer da ste to uočili s početka, tada bi vam bilo jasnije, da ja ne mislim da sam najbolja, najlepša, najcakanija, ma ja sma sve bre naj...Ne. I baš zato što sma očigledno realna, ja znam da to nisam, jer savršenstvo ne postoji. Niti idealno, ne samo ja kao ja, nego niko, i zato smo svi tako posebno drugačiji i izuzetni, jer nismo svi isti, vec svako ima nit što drugi niko na planeti nema. A, moć kao moć, dragi kolega...Tako je, upravo, dobro rekoste, kada je oboje spoznaju. Jer ako je samo jedan ima, onda je to nekome fantazija a nekome noćna mora. Jel sam sada bila više očigledna a manje hvalisava, po Vašim merilima, standardima, ocenama? Ili ću sada ispasti drkoš, namćor i patetikus? Znate, moje etikete variraju, od - do. takoC da, valjda sam bila makar za mrvu, jasnija...Ili ipak...Nisam? :)
 
Koja glupost. Zato sto ne postoji savrsenstvo, svi smo izuzetni. Ides iz jedne u drugu krajnost. A mjere nigdje.

Kadkazem "trebaju se sloziti oko oga sta je moc" onda govorim o dvoje mladih ljudi koji su na pragu zajednickog zivota u kojem treba da ostvare nesto. Sloziti se oko toga sta je moc, znaci sloziti se oko cilja tog zajednickog zivota, pa i oko sredstava.

Ali danas malo ko nije kao rob koji ceka da mu drugi propisu sta da radi. Danas se uglavnom oponasa komsija.

Dakle, nema samostalnog razmisljanja i djelovanja.

Ali udaljih se od teme.
 
Poslednja izmena:
Ne dolazi kapiranje od citanja, nego citanje od kapiranja. Za ovo moje je potrebno baviti se kapiranjem jedno 20 godina, prije citanja. A moze i 20 godina nakon citanja.

Za mene je npr. moc mudrost. A da bi se imalo mudrosti, treba zivjeti opasno.

Npr. nekad su aristokrate zivjeli opasno, ratovali su, a onda su pisali mudre knjige.

Danas vise niko ne ratuje, ali opet cio svijet proganja aristokrate (kazu da su bili mobirani po skolama) te oni i dalje zive opasno, a i razmisljaju starinski, a to znaci mudro. Jedino sto ne pisu knjige, jer to bi bilo previse opasno.

A ostali, niti zive opasno, niti misle mudro, i ne vrijedi im nista citanje. A i sve ono sto su aristokrate bili izmislili, sva tradicija, brakovi, veze, potomstvo, its. to se obicnom covjeku otima iz ruku. On ne kapira korisnost ni ulogu svega toga. On hoce da zivi po mogucnosti kao zivotinje, i da ne misli nista.
 
Ne dolazi kapiranje od citanja, nego citanje od kapiranja. Za ovo moje je potrebno baviti se kapiranjem jedno 20 godina, prije citanja. A moze i 20 godina nakon citanja.

Za mene je npr. moc mudrost. A da bi se imalo mudrosti, treba zivjeti opasno.

Npr. nekad su aristokrate zivjeli opasno, ratovali su, a onda su pisali mudre knjige.

Danas vise niko ne ratuje, ali opet cio svijet proganja aristokrate (kazu da su bili mobirani po skolama) te oni i dalje zive opasno, a i razmisljaju starinski, a to znaci mudro. Jedino sto ne pisu knjige, jer to bi bilo previse opasno.

A ostali, niti zive opasno, niti misle mudro, i ne vrijedi im nista citanje. A i sve ono sto su aristokrate bili izmislili, sva tradicija, brakovi, veze, potomstvo, its. to se obicnom covjeku otima iz ruku. On ne kapira korisnost ni ulogu svega toga. On hoce da zivi po mogucnosti kao zivotinje, i da ne misli nista.


Oooooo, neeeeee, ovaj došao i ovde da širi svoju psihologiju i religiju
 
Ne dolazi kapiranje od citanja, nego citanje od kapiranja. Za ovo moje je potrebno baviti se kapiranjem jedno 20 godina, prije citanja. A moze i 20 godina nakon citanja.

Za mene je npr. moc mudrost. A da bi se imalo mudrosti, treba zivjeti opasno.

Npr. nekad su aristokrate zivjeli opasno, ratovali su, a onda su pisali mudre knjige.

Danas vise niko ne ratuje, ali opet cio svijet proganja aristokrate (kazu da su bili mobirani po skolama) te oni i dalje zive opasno, a i razmisljaju starinski, a to znaci mudro. Jedino sto ne pisu knjige, jer to bi bilo previse opasno.

A ostali, niti zive opasno, niti misle mudro, i ne vrijedi im nista citanje. A i sve ono sto su aristokrate bili izmislili, sva tradicija, brakovi, veze, potomstvo, its. to se obicnom covjeku otima iz ruku. On ne kapira korisnost ni ulogu svega toga. On hoce da zivi po mogucnosti kao zivotinje, i da ne misli nista.

ali aristokrate i imaju obuku da zive opasno, a ostali nemaju, znaci njima je opasno jos opasnije
 
Uopšte ne kontate da je post pisan u ironičnom smislu. Oprostićete mi, što en stavljam onu bljuvotinu od zelenog smajlija, jer n koristim uopšte ovdašnje smajliće, pa da skapirate u kom je tonu i maniru napisan post. Greška, mleko ne pijem, zabranjeno mi je u ishrani, nakon bolesti, znaš, čisto kao informejšn, mada šteta, jer bih imala jače zubiće za ujedanje. :) Ali, avaj, šta ćete...:) Ja sam očiglednija, da ne mogu biti očiglednija, a ja nisam kriva, što ne mou svakome da pojašnjavam proirodu svakog posta, jer da ste to uočili s početka, tada bi vam bilo jasnije, da ja ne mislim da sam najbolja, najlepša, najcakanija, ma ja sma sve bre naj...Ne. I baš zato što sma očigledno realna, ja znam da to nisam, jer savršenstvo ne postoji. Niti idealno, ne samo ja kao ja, nego niko, i zato smo svi tako posebno drugačiji i izuzetni, jer nismo svi isti, vec svako ima nit što drugi niko na planeti nema. A, moć kao moć, dragi kolega...Tako je, upravo, dobro rekoste, kada je oboje spoznaju. Jer ako je samo jedan ima, onda je to nekome fantazija a nekome noćna mora. Jel sam sada bila više očigledna a manje hvalisava, po Vašim merilima, standardima, ocenama? Ili ću sada ispasti drkoš, namćor i patetikus? Znate, moje etikete variraju, od - do. takoC da, valjda sam bila makar za mrvu, jasnija...Ili ipak...Nisam? :)

mislio je njih dvoje su jedno i nasli su svoju moc, nesto zajednicko. e sad gde je tu seks? posto je sve malo endefinisano, mozda je ta moc seks ili ako nadjete svoju moc i seks ide lakse
to je neka zivotinja koja spaja ljude i koja se cesto i sakrije ostatka sveta a mozes da je vidis ako umes da gledas ili naslucujes, ali naslucivanje je i pretpostavka znaci da bi se tvrdilo mora se proveriti, ali sto moramo da tvrdimo
mislim da niste u istim ravnima, on je u nekoj (?) metafizickoj a tvoja je realnija. nekad se u tvojoj prici krije da mu u stvari nisi privlacna, a sebi si privlacna, ali on te ne vidi takvom, ili te ne vidi kao sto ti sebe vidis. mozda je u tome stvar, koji nas vide privlacne na nacin na koji mi sebe vidimo ili jos jace i bolje, ono sto ne vidimo, njega "zavolimo". bolno je kad ne osecas da si mu na svoj nacin privlacna a tvrdi ti i ponasa se kao da te voli, ali ti ne daje tu potvrdu koju ti imas kad si nasamo. da je dripac koji te ne voli lako bi ga oterala. tu je previse ignorisanja za nesto primitivno kao sto je seks privlacnost. a opet osecanja intelekt to nije za zanemarivanje pogoovo kod inertnih ljudi
 
Poslednja izmena:
Uopšte ne kontate da je post pisan u ironičnom smislu. Oprostićete mi, što en stavljam onu bljuvotinu od zelenog smajlija, jer n koristim uopšte ovdašnje smajliće, pa da skapirate u kom je tonu i maniru napisan post. Greška, mleko ne pijem, zabranjeno mi je u ishrani, nakon bolesti, znaš, čisto kao informejšn, mada šteta, jer bih imala jače zubiće za ujedanje. :) Ali, avaj, šta ćete...:) Ja sam očiglednija, da ne mogu biti očiglednija, a ja nisam kriva, što ne mou svakome da pojašnjavam proirodu svakog posta, jer da ste to uočili s početka, tada bi vam bilo jasnije, da ja ne mislim da sam najbolja, najlepša, najcakanija, ma ja sma sve bre naj...Ne. I baš zato što sma očigledno realna, ja znam da to nisam, jer savršenstvo ne postoji. Niti idealno, ne samo ja kao ja, nego niko, i zato smo svi tako posebno drugačiji i izuzetni, jer nismo svi isti, vec svako ima nit što drugi niko na planeti nema. A, moć kao moć, dragi kolega...Tako je, upravo, dobro rekoste, kada je oboje spoznaju. Jer ako je samo jedan ima, onda je to nekome fantazija a nekome noćna mora. Jel sam sada bila više očigledna a manje hvalisava, po Vašim merilima, standardima, ocenama? Ili ću sada ispasti drkoš, namćor i patetikus? Znate, moje etikete variraju, od - do. takoC da, valjda sam bila makar za mrvu, jasnija...Ili ipak...Nisam? :)


da su valjale ne bi bile bivse. a za svoje bivse - da su valjali ne bi bili bivsi. jedino sam ja andjeo. :lol:


sunasce jeco! :eek: :evil: :lol:
 

Back
Top