Опет се широм Србије чије стара песма..."Спаси Србију и убиј се........"

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
"Спаси Србију и убиј се Борисе"

Делије
Унитед Форце
Гробари
Фирма
...
Деведесете се враћају..........само Слободан се данас зове Борис!
Један диктатор мење другога.
Једна цензура медија мења другу
Једно пребогато руководство мења друго
Један партизам мења други......
.......само исти гладни народ остаје

А и полиција је поново брутална као и пре..........слуге режима

index.php



index.php


1011_bsk_cz_4.jpg


1011_cz_ofk_11.jpg
 
Poslednja izmena:
Na B92 dva su objavili da je utakmica u Smederevu, na kratko prekinuta zbog vredjanja predsednika republike.
Ja nigde ne chuh uvredu, vec samo pesmu "Spasi Srbiju i ubij se..."
Ne kapiram gde je tu uvreda.

Navijachi rada u ulozi savetodavnog tela kako da se se spasi Srbija, a oni na B92 zafantazirali da ga je neko vredjao...

I meni je zao, al "na ljutu ranu - ljuta trava" :D
 
"Спаси Србију и убиј се Борисе"

Делије
Унитед Форце
Гробари
Фирма
...
Деведесете се враћају..........само Слободан се данас зове Борис!
Један диктатор мење другога.
Једна цензура медија мења другу
Једно пребогато руководство мења друго
Један партизам мења други......
.......само исти гладни народ остаје

А и полиција је поново брутална као и пре..........слуге режима

index.php



index.php


1011_bsk_cz_4.jpg


1011_cz_ofk_11.jpg

ha
a kad su neki pevali Kostunici, on se smejao, a kad pevaju njemu-on ce da hapsi:lol:
vrlo titovski, no comment:D
 
Nacional-socijaista kolega, molim vas budite precizni.:hahaha1:

Moguce,samo ne bih da ulazim u te retardirana naklapanja koja se mogu procitati jos samo u koha ditoreu i tajmsu o nekim diktatorima pre tadica:D

Tadic je prvi diktator evo crno na belo,ostalo su samo naklapanja.

Biti ponosan i biti diktator nije isto znas:lol:
 
Moguce,samo ne bih da ulazim u te retardirana naklapanja koja se mogu procitati jos samo u koha ditoreu i tajmsu o nekim diktatorima pre tadica:D

Tadic je prvi diktator evo crno na belo,ostalo su samo naklapanja.

Biti ponosan i biti diktator nije isto znas:lol:


Kolega, toliko ste objektivni da sam ostao bez teksta!:hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1:
 
milosevic je bio pojam demokratije za tadica sad....koliko puta ono milosevic raspisa vanredne parlamentarne izbore...?? a koliko puta bi referendum..?? samo slep ne vidi da je parlamentarna demokratija suspendovana u republici srbiji...predsednicki sistem je vise nego ocigledan....
zaklapajte kuci serpu sa pasuljem---vrlo je verovatno da iz nje iskoci tadic...
 
milosevic je bio pojam demokratije za tadica sad....koliko puta ono milosevic raspisa vanredne parlamentarne izbore...?? a koliko puta bi referendum..?? samo slep ne vidi da je parlamentarna demokratija suspendovana u republici srbiji...predsednicki sistem je vise nego ocigledan....
zaklapajte kuci serpu sa pasuljem---vrlo je verovatno da iz nje iskoci tadic...
Pa bili su vanredni predsednicki u januaru 2008. , pa onda vanredni parlamentarni , pokrajnski i lokalni u maju iste godine , ne vidim u cemu je problem ? Jes mogo da glasas -jesi , sta sad oces ?
 
Pa bili su vanredni predsednicki u januaru 2008. , pa onda vanredni parlamentarni , pokrajnski i lokalni u maju iste godine , ne vidim u cemu je problem ? Jes mogo da glasas -jesi , sta sad oces ?

vanredni predsednicki nakon promene ustava kad je omoguceno da tadic cepa jos mandata jel..?? koliko je bilo vanrednih izbora za vreme milosevica za 10 godina ...a koliko za vreme DOS-a za 10 godina..??
 
vanredni predsednicki nakon promene ustava kad je omoguceno da tadic cepa jos mandata jel..?? koliko je bilo vanrednih izbora za vreme milosevica za 10 godina ...a koliko za vreme DOS-a za 10 godina..??
Pa za vreme DOS-a su svi bili vanredni , oni prvi u januaru 2001. posle 5.10 i pada Slobe , pa onda opet vanredni u decembru 2003. kada je Zivkovic raspisao , pa opet vanredni u januaru 2007. zbog novog ustava , pa opet vanredni u maju 2008. posle samo godinu dana , mislim sta sad treba svake godine da budu . :think:
 
Један је пао 5.10. а ѕа другог ћемо видети тачан датум.
Superiska.
Predlazem kladionicu. Ko pogodi tacan datum kada ce nam voljeni precednik prnuti u cabar nosi lovu. Ako niko ne pogodi tacan datum lovu nosi onaj kjo bude najblzi.
Jel vazi????
 
milosevic je bio pojam demokratije za tadica sad....koliko puta ono milosevic raspisa vanredne parlamentarne izbore...?? a koliko puta bi referendum..?? samo slep ne vidi da je parlamentarna demokratija suspendovana u republici srbiji...predsednicki sistem je vise nego ocigledan....
zaklapajte kuci serpu sa pasuljem---vrlo je verovatno da iz nje iskoci tadic...

Pa i ja bih raspisivao izbore na svakih mesec dana da sam imao 23-24 mandata u startu sa Kosova i vec razradjenu masinu za kradju glasova kakvu je imala pokojna pticica i zenica mu.
 
Back
Top