Opet prosvetari povređuju decu

Koga ovaj pokušava da uveri u priču da je lupkao flašicom o sto, da je ispala od lupkanja, udarila dečaka u usnu i raskrvarila ga...mislim...treba biti prilično naivan, da ne kažem nešto drugo, pa poverovati u ovu priču...

Koliko bi tek bilo povređenih, da je koristio standardni veroučiteljski alat-lopatu.

Šta bi se dogodilo da je lopatom "lupkao" po stolu?:hahaha::rotf:

Dok su ucitelji djelili vaspitne iza usiju nevaspitanoj deriscadi
izlazile su zdrave mlade generacije iz skola,
kako su buljasi preuzeli "brigu" o djeci sve je vise degenerika u mladim narastajima!:rtfm::rtfm::rtfm:

Batine su za volove i magarce, ne i za decu. Uostalom, ako si roditelj, uvek možeš da primeniš metode vaspitanja koje su primenjivali učitelji nekad i veroučitelji danas - batinanje. A onda neka ti je Bog u pomoći kad odraste.

Naravno, tvoje je nastalo od majmuna!

:lol: Pa na neki način, isto kao i tvoje. Kad je bila mala pitala me je kako su nastali ljudi. Ja kao savestan roditelj iznesem obe teorije: po Bibliji i po Darvinu, pa neka bira. Bibliju je odbacila odmah, nije ni pitala da joj detaljnije objasnim, ali Darvin joj je bio zanimljiv, ali nije mogla da shvati koliko je to bilo davno kad su ljudi nastali od majmuna. Ja sam pokušavala da objasnim da je to bilo veoma, veoma davno, a ona: "A jel' baba kad je bila mala bila majmun"??? :lol:

Malo cu da spamujem ali za ovakav spam ne vidim bolju temu od ove.

Na politickim temama se moramo pomalo svadjati jer to su teme gdje su podijeljena misljenja bez ozbira da li se radi o pametnim i pristojnim ljudima ili o notornim budalama, dok na temama na ovom pdf-u koje nemaju veze sa politikom nego se bave drustvenim problemima na globalnom nivou, kao sto je ova i ona sa drugom ratom za ekskurziju, e na njima se jasno vidi kakav je ko ovdje.

Hajde da ne kuvamo više, jasno je, kao i na onoj drugoj temi da je priča prenapumpana. S kojim motivom, razlogom, nije bitno, ali sigurno nije uzeo flašu i sašio je detetu u facu...

Hmm, nisam baš sigurna da je prenapumpana...lepo kaže Recless...ping-pong flašica...:lol: ....uzmi flašicu, lupkaj po stolu i neka ispadne...kako je moguće da od lupkanja flašica odskoči tako da udari nekoga u lice...čuli smo obe strane ali meni ova crkvenjakova priča deluje skroz neuverljivo.

Hmm, nisam baš sigurna da je prenapumpana...lepo kaže Recless...ping-pong flašica...:lol: ....uzmi flašicu, lupkaj po stolu i neka ispadne...kako je moguće da od lupkanja flašica odskoči tako da udari nekoga u lice...čuli smo obe strane ali meni ova crkvenjakova priča deluje skroz neuverljivo.
Daj bre Reg...
Događaj se desio pre mesec i po dana, a tata je ćutao pa sada rešio da priča... Nije pitano nijedno dete šta se desilo, nego imamo samo priče...

Back