Opet prosvetari povređuju decu

jomini®

Elita
Poruka
16.801
http://www.blic.rs/Vesti/Vojvodina/222847/Veroucitelj-flasicom-gadjao-djaka-na-casu

Vladimir Plavšić iz Kikinde tvrdi da je veroučitelj Miroslav Bubalo na času u Osnovnoj školi “Vuk Karadžić” flašicom od vode gađao njegovog devetogodišnjeg sina, pogodio ga u usta i povredio. Plavšić dodaje da je dečaku gornja usna pukla, zbog čega je krvarila i otekla, što su konstatovali i lekari u Dečjem dispanzeru.

Ah, ti veroučitelji. :thumbdown:

Da vidimo hoće li sad "oni" s "one" teme da opletu po ovome... Da li je ovaj veroučitelj LDP ili DS i slično... Da ne ponavljam te neke nebuloze, još će neko da pomisli da ja tako razmišljam. :lol:

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Tadicu odlazi!! :rtfm:

sloobyebye33.jpg

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
Dok Plavšić najavljuje tužbu protiv sveštenika Mirosava Bubala, u školi kažu da je otac njihovog učenika prenaglio. Sveštenik Bubalo tvrdi da se incident dogodio slučajno. Pokušao je da se izvini, ali ga nisu primili u kuću.

- Nisam gađao učenika, već sam lupkajući flašicom vode o sto pokušavao da umirim đake. U jednom trenutku flašica mi je ispala iz ruke, odskočila o sto i udarila dečaka. Pokušavao sam da odem kod oca, objasnim šta se desilo, izvinim se, ali on to nije prihvatio. Pismeno sam izvestio Eparhiju banatsku i vladiku Nikanora, koji treba da se izjasni o zahtevu Plavšića da budem razrešen - kaže sveštenik Bubalo.

Direktorka OŠ Vuk Karadžić” Olivera Lazić smatra da je reakcija roditelja ishitrena i da se sve moglo rešiti razgovorom. Ona napominje da Miroslav Bubalo u ovoj školi skoro osam godina predaje veronauku i da nikada do sada nije bilo pritužbi na njegov rad. Učiteljica Radmila Mandić kaže da joj se dečak nije požalio posle časa na ponašanje veroučitelja i tvrdi da nije primetila povredu na licu učenika.

eto znaci nista strasno se u stvari nije ni desilo, obicna nezgoda

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.547
http://www.blic.rs/Vesti/Vojvodina/222847/Veroucitelj-flasicom-gadjao-djaka-na-casu

Vladimir Plavšić iz Kikinde tvrdi da je veroučitelj Miroslav Bubalo na času u Osnovnoj školi “Vuk Karadžić” flašicom od vode gađao njegovog devetogodišnjeg sina, pogodio ga u usta i povredio. Plavšić dodaje da je dečaku gornja usna pukla, zbog čega je krvarila i otekla, što su konstatovali i lekari u Dečjem dispanzeru.

Da vidimo hoće li sad "oni" s "one" teme da opletu po ovome... Da li je ovaj veroučitelj LDP ili DS i slično... Da ne ponavljam te neke nebuloze, još će neko da pomisli da ja tako razmišljam. :lol:

Ko zna sta je pre toga taj njegov sincic uradio.

Microwave

Buduća legenda
Poruka
28.623
Veručiteljica je u razredu mog sina zapretila deci da će ako ne poste, idu na liturgije i pričešćuju se, završiti u paklu gde će njihove duše biti mučene. Mislim da su bili prvi ili drugi razred. Ovaj došao sav istraumiran...jedva smo uspeli da ga oslobodimo posle par dana. Toliko o pedagogiji...

Ansai ♀

Veoma poznat
Poruka
12.240

pa nije on prosvetar, samo crkvenjak, mali neka bude sretan sto nije kamenovan ili na lomaci
a sledece godine na gradjansko

.-.. .--- ..- -... ---

Elita
Banovan
Poruka
22.671

Dobro da nije imao lopatu pri ruci. :sad2:

al bundy

Legenda
Poruka
63.966
Veronauka u 21. veku...ljudi...ne razumem!!! Da mi popovi uče dete da je žena nastala od Adamovog rebra...i još da ga maltretiraju ako nešto ne zna...

Pa dobro bar nije obavezno da deca uce sve te izmisljotine i budalastina , ko voli nek izvoli . Mada bi se sve jedno trebalo ugledati na nama bratske pravoslavne SAD gde je religija u drzavnim skolama ukinuta , a veronauku deca mogu da pohadjaju vikendom u svojim maticnim bogomoljama .

jomini®

Elita
Poruka
16.801
Ne očekuješ vaLda od patriota (pripazite na novčanik) da budu objektivni i pošteni?:sad2:
:hahaha1:
Veručiteljica je u razredu mog sina zapretila deci da će ako ne poste, idu na liturgije i pričešćuju se, završiti u paklu gde će njihove duše biti mučene. Mislim da su bili prvi ili drugi razred. Ovaj došao sav istraumiran...jedva smo uspeli da ga oslobodimo posle par dana. Toliko o pedagogiji...
Hehe, ludilo! :lol:
pa nije on prosvetar, samo crkvenjak, mali neka bude sretan sto nije kamenovan ili na lomaci
a sledece godine na gradjansko
:hahaha:
Dobro da nije imao lopatu pri ruci. :sad2:
:rotf:

Reg

Elita
Poruka
24.713
..........već sam lupkajući flašicom vode o sto pokušavao da umirim đake. U jednom trenutku flašica mi je ispala iz ruke, odskočila o sto i udarila dečaka

Koga ovaj pokušava da uveri u priču da je lupkao flašicom o sto, da je ispala od lupkanja, udarila dečaka u usnu i raskrvarila ga...mislim...treba biti prilično naivan, da ne kažem nešto drugo, pa poverovati u ovu priču...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.