Opet optužili nastavnicu da je silovala đaka

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.384
Lena Stjuart, 27-godišnja nastavnica poljoprivredne nauke i obrade drveta u srednjoj školi Niksa u Niksi, Misuri, optužena je za uspostavljanje intimne veze sa 16-godišnjim učenikom.

Optužena je za šest krivičnih dela: seksualni kontakt sa studentom (tri tačke), zakonsku sodomiju (dve tačke) i zakonsko silovanje (jedna tačka). Ona je takođe optužena za seksualnu malverzaciju.

Po dobrom starom američkom fazonu, uz vest ide i slika da se zna ko da se pljuje na ulici ako naletite.

AA16HrBY.img


Da li mislite da ovo može ikad da se desi kod nas?
 
Lena Stjuart, 27-godišnja nastavnica poljoprivredne nauke i obrade drveta u srednjoj školi Niksa u Niksi, Misuri, optužena je za uspostavljanje intimne veze sa 16-godišnjim učenikom.

Optužena je za šest krivičnih dela: seksualni kontakt sa studentom (tri tačke), zakonsku sodomiju (dve tačke) i zakonsko silovanje (jedna tačka). Ona je takođe optužena za seksualnu malverzaciju.

Po dobrom starom američkom fazonu, uz vest ide i slika da se zna ko da se pljuje na ulici ako naletite.

AA16HrBY.img


Da li mislite da ovo može ikad da se desi kod nas?
Jok, klinci su klinci, jedino ako ima IQ ispod 80, pa da se povodi za zhivotinjskim nagonima...
 
Lena Stjuart, 27-godišnja nastavnica poljoprivredne nauke i obrade drveta u srednjoj školi Niksa u Niksi, Misuri, optužena je za uspostavljanje intimne veze sa 16-godišnjim učenikom.

Optužena je za šest krivičnih dela: seksualni kontakt sa studentom (tri tačke), zakonsku sodomiju (dve tačke) i zakonsko silovanje (jedna tačka). Ona je takođe optužena za seksualnu malverzaciju.

Po dobrom starom američkom fazonu, uz vest ide i slika da se zna ko da se pljuje na ulici ako naletite.

AA16HrBY.img


Da li mislite da ovo može ikad da se desi kod nas?
Pa ova izgleda ko Bastian Svajnstajger.

Ako nije bila musko nije bila nista.

Nije cudo da su se djaci zalili.
 
Mene samo pomalo nervira taj njihov moral, što sve to stavljaju pod maskom hrišćanskih vrednosti.. jednom mom kolegi su dali otkaz a bio je prof na Univerzitetu jer je jedna studentkinja ostala sa njim u drugom stanju, a punoletna osoba sasvim, i to joj on još nije ni predavao. A on i nije bio oženjen.

Ljudi se nađu, zavole, ali... moraju da vode računa o moralu. Meni to sve klimavo. Ne verujem da bi se to desilo u Evropi, tu se toliko ne jure veštice. Ali opet, vrv kako gde.
 
senzacionalizam
ne verujem da bi se to desilo u Francuskoj npr
ipak moraš biti na višem nivou kulture da ti to ne bude glavna vest
a i gde je respect prema zaljubljenima? :) nestao negde?
ma to je sve u poslednje vreme neko isterivanje prava raznoraznih manjina.

Ja i dalje ne mogu da razumem koncept da je dečko od 16 godina silovan a on sav srećan što se ogrebo o snošaj?
 
ma to je sve u poslednje vreme neko isterivanje prava raznoraznih manjina.

Ja i dalje ne mogu da razumem koncept da je dečko od 16 godina silovan a on sav srećan što se ogrebo o snošaj?
generalno meni nije jasan koncept silovanja muškarca
ali možda tu ima nečega što ja ne razumem
digao mu se protiv njegove volje? Nisam muškarac pa mi je čisto fiziološki nejasno.
 
generalno meni nije jasan koncept silovanja muškarca
ali možda tu ima nečega što ja ne razumem
digao mu se protiv njegove volje? Nisam muškarac pa mi je čisto fiziološki nejasno.
jbg imaš slučajeva i kod žena kada bude silovana da doživi orgazam.. msm da sam čitao o tome i verujem da je moguće.. postoje žene kojima je to mašta.. da budu silovane..silovanje - primoravanje na seks neke osobe protiv njene (njegove) volje.. ne znam da li je to tačna definicija.. čim krene sam seksualni čin silovanje se već desilo a kasnije sve je moguće pa i da osoba koja je silovana popusti i da uživa u sexu
 
ma to je sve u poslednje vreme neko isterivanje prava raznoraznih manjina.

Ja i dalje ne mogu da razumem koncept da je dečko od 16 godina silovan a on sav srećan što se ogrebo o snošaj?
To ni meni nije jasno. Umesto da dobije neku nagradu za nesebično zalaganje u nastavi oni nju hoće na robiju. Trebalo bi da je pošalju u Srbiju da izdržava kaznu u nekoj našoj srednjoj školi. To bi bilo lomljenje nogu ko će da upiše tu školu.
 
jbg imaš slučajeva i kod žena kada bude silovana da doživi orgazam.. msm da sam čitao o tome i verujem da je moguće.. postoje žene kojima je to mašta.. da budu silovane..silovanje - primoravanje na seks neke osobe protiv njene (njegove) volje.. ne znam da li je to tačna definicija.. čim krene sam seksualni čin silovanje se već desilo a kasnije sve je moguće pa i da osoba koja je silovana popusti i da uživa u sexu
molim te link ili citat
ili je to stvar tvoje mašte?

Vidi, više uta smo pisali, jedno je mašta drugo je realnost. Ima ljudi koji svašta maštaju, ali ako se to realno počne dešavati onda im se ni malo ne svidi.
Tako da ta priča da neko voli da mašta nema nikakve veze sa samim aktom
 
Lena Stjuart, 27-godišnja nastavnica poljoprivredne nauke i obrade drveta u srednjoj školi Niksa u Niksi, Misuri, optužena je za uspostavljanje intimne veze sa 16-godišnjim učenikom.

Optužena je za šest krivičnih dela: seksualni kontakt sa studentom (tri tačke), zakonsku sodomiju (dve tačke) i zakonsko silovanje (jedna tačka). Ona je takođe optužena za seksualnu malverzaciju.

Po dobrom starom američkom fazonu, uz vest ide i slika da se zna ko da se pljuje na ulici ako naletite.

AA16HrBY.img


Da li mislite da ovo može ikad da se desi kod nas?
Steta. Sto ja nisam imao takvu nastavnicu. Napravi dobro delo, izvezba decka i oni je sude.
 

Back
Top