Na moje veliko iznenadjenje, potpuno je izostala bilo kakva reakcija na sinocno gostovanje Milorada Dodika u emisiji BN televizije, mada sam bio ubedjen da ce se oko tih njegovih izjava mnoga koplja polomiti, i ovde a i kroz drugu stampu i reakcije drugih politicara.
Naime, u sinocnoj emisiji Dodik je nedvosmisleno rekao, i to detaljno obrazlozio dva puta, da svaki politicar koji je optuzen za neke zlocine i greske treba da odgovara, ali da sa istorijske distance gledano, da nije bilo Milosevica danas ne bi bilo ni Republike Srpske.
I kao mali "dodatak" tome, da bez obzira na optuzbe protiv njih(opet) da nije bilo politicara koji su 1992. stali na celo srpskog naroda(poimence pominje Karadzica), da Republike Srpske ne bi bilo.
Time im svakako odaje pocast kao politicarima koji su uradili nesto pozitivno za svoj narod, a jos vise se deklarise kao osoba koja moze da kaze ono sto misli, bez obzira na moguce posledice.
Naime, u sinocnoj emisiji Dodik je nedvosmisleno rekao, i to detaljno obrazlozio dva puta, da svaki politicar koji je optuzen za neke zlocine i greske treba da odgovara, ali da sa istorijske distance gledano, da nije bilo Milosevica danas ne bi bilo ni Republike Srpske.
I kao mali "dodatak" tome, da bez obzira na optuzbe protiv njih(opet) da nije bilo politicara koji su 1992. stali na celo srpskog naroda(poimence pominje Karadzica), da Republike Srpske ne bi bilo.
Time im svakako odaje pocast kao politicarima koji su uradili nesto pozitivno za svoj narod, a jos vise se deklarise kao osoba koja moze da kaze ono sto misli, bez obzira na moguce posledice.
